Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ma lesz abortuszom, félek,...

Ma lesz abortuszom, félek, hogy rosszul döntöttem….?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, 3 éve fogamzásgátlót szedek, mégis terhesen maradtam, 9 hetes vagyok, nincsen munkahelyem, egyetemista vagyok, a szüleim nem támogatnának ha megtartanám, tisztán kifejezték, a párom nem akarja a kisbabát, ő lett volna az egyetlen aki segítségével ment volna a terhesség és a kicsi jó körülmények közötti felnevelése, amíg én is munkába tudnék állni. Viszont, határozottan tiltakozik ellene, nem akarja, el is hagyott. Én szeretném, mármint tudom, hogy nem tudnám megcsinálni egyedül, és szenvedést okoznék a kicsinek is csak, apa nélkül, támogatás nélkül nőne fel, nem a legjobb körülmények között, de nagyon rosszul élem meg, hogy el kell vetetnem. Mégis, mindent összevetve emellett döntöttem. Ma van időpontom, és szörnyen félek, hogy rossz döntést hoztam.

2021. jún. 30. 11:41
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/137 anonim ***** válasza:
75%

"De úgy igen, hogy megölte?"


A halál, a gyilkosság feltétele az élve születés. Addig csak embrió és nem ember.

2021. jún. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/137 anonim ***** válasza:
23%
Miért, ha elveteti és beleőrűl, te ott fogsz állni és fogni a kezét?
2021. jún. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/137 anonim ***** válasza:
66%
Ha előre tudod, hogy rosszul döntesz, akkor dönthetsz jól is. Az emberek általában utólag jönnek rá, hogy rosszul döntöttek.
2021. jún. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/137 anonim ***** válasza:
74%
Ő utána elmehet akár pszichológushoz ha nem tudja feldolgozni, de ha megszüli a babát úgy hogy nincs miből eltartsa az már nem csak a kérdezőt fogja érinteni.
2021. jún. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/137 anonim ***** válasza:
24%
Még megteheted, hogy nem mész el. Szerintem tartsd meg inkább. Rossz döntés elvetetni.
2021. jún. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/137 anonim ***** válasza:
25%
Én megtartanám. Nem muszáj elmenned, ne menj el, és kész.
2021. jún. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/137 anonim ***** válasza:
69%
Igen, vannak, akik szerint szüld mwg, aztán később ők jönnek azzal, hogy miért kell a szegénységbe gyerwket vállalbi
2021. jún. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/137 anonim ***** válasza:
84%

És te ott fogsz állni és fogod a kezét, amikor ott fog sírni, mert nem tudja kifizetni a villanyszámlát, mert nincs végzettsége, és kisgyerek mellett nem tud dolgozni?


"Néha jobb átmenetileg néhány évet szenvedni"


Igen, és a gyerek is szenvedni fog, de nem néhány évig, hanem egész életében.

Csak érdekelne, hogy itt mindenki a szülőágyról elmenne dolgozni? Addig hova teszi a gyereket? Magára köti, amíg a s

SPARba kasszázik? Vagy amíg megy almát szedni? És mit fog csinálni, ha a gyerek sírni fog napi 24-be? Hogy fog tanulni? Meg mikor? Amikor a gyerek alszik? És akkor ő mikor fog aludni? Abba nem fog becsavarodni, hogy egész élete a munka meg a gyerek között fog forogni? Hogy óvodából rohan a munkahelyre, munkahelyről rohan az óvodába, majd haza, utána főzés-mosás-takarítás? A kisgyerek nem fog abba belekattanni, hogy nincs apja?

Ti most konkrétan éhezésre, nélkülözésre küldenétek egy ártatlan gyereket. 6 hét a gyerekágyas időszak. És utána? Ki venne fel egy végzettség nélküli, mindenféle tapasztalat nélküli nőt az újszülött gyerekével együtt? Ha fel is veszik valahova, a gyerekét hova teszi? Ha fel is veszik valahova, talán fizetnek-e annyit, amiből meg tudnak élni, vagy éhen halni se lesz elég?


Gondolkozzatok már, a Jóisten áldjon meg benneteket!

2021. jún. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/137 anonim ***** válasza:
23%
13, egy dobogó szívű kis embrió szétcincálása nem gyilkosság? Élve született volna, ha nem teszik ezt vele. Fura lelke lehet, annak aki szerint ez nem gyilkosság..
2021. jún. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/137 anonim ***** válasza:
59%
Én szülőként a gyerekem mellé állnék, nem akarnám, hogy elvetesse az unokámat. Szívtelen szüleid lehetnek.
2021. jún. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!