Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ma lesz abortuszom, félek,...

Ma lesz abortuszom, félek, hogy rosszul döntöttem….?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, 3 éve fogamzásgátlót szedek, mégis terhesen maradtam, 9 hetes vagyok, nincsen munkahelyem, egyetemista vagyok, a szüleim nem támogatnának ha megtartanám, tisztán kifejezték, a párom nem akarja a kisbabát, ő lett volna az egyetlen aki segítségével ment volna a terhesség és a kicsi jó körülmények közötti felnevelése, amíg én is munkába tudnék állni. Viszont, határozottan tiltakozik ellene, nem akarja, el is hagyott. Én szeretném, mármint tudom, hogy nem tudnám megcsinálni egyedül, és szenvedést okoznék a kicsinek is csak, apa nélkül, támogatás nélkül nőne fel, nem a legjobb körülmények között, de nagyon rosszul élem meg, hogy el kell vetetnem. Mégis, mindent összevetve emellett döntöttem. Ma van időpontom, és szörnyen félek, hogy rossz döntést hoztam.

2021. jún. 30. 11:41
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/137 anonim ***** válasza:
23%

Van nyílt örökbeadás is.

Ott tudod kikhez kerül. Évente pár fotót is kapsz ill. van aki találkozik is néha a gyerekével.

Fehérbőrű, egészséges újszülöttet azonnal "elkapkodják".


Vannak interjúk az orokbe.hu oldalon örökbeadókkal, -fogadókkal és -fogadottakkal. Érdemes utánaolvasni

2021. jún. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/137 anonim ***** válasza:
81%
6, egyerlen embert ismerek, aki adott örökbe gyereket. Kb megbolondult, minden korban hozzá hasonló gyerekben utána évekig a sajátját látta.
2021. jún. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/137 anonim ***** válasza:
77%

# 33 és kinek kell ez a fájdalmas és felesleges procedúra? Arra nem gondolsz milyen kellemetlen lenne a gyereknek? Mindenki a saját hülye elveit követi "énnemölömmeg". Azt már senkise nézi, hogy mi a gyerek érdeke. Nem, nem akarhat felnőni se egyedülálló anyával, se olyan életben ahol az apjának nem kell, nem akar nevelőszülőket.

Ha nem megfelelő a körülmény, tenni kell ellene, hogy egy szr környezetben szr élet nékül legyen.

Mégis hova szülje meg? Se lakása se szülői se apai támogatás. Menjen a híd alá?

Nem vagytok komplettek komolyan...

2021. jún. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/137 anonim ***** válasza:
78%

31-nek...

Időközben törölnek...

2021. jún. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/137 anonim ***** válasza:
65%

Nagyon sajnálom ami veled történik. A párod... Hát ő kritikán aluli.. A szüleid... Eszembe nem jutna a gyerekemnek ezt mondani (van 4is) Bárhogy döntene állnék mellette és fognam a kezét és amiben tudnám segítenek neki legyen akárhány éves.

Kedves leányzó!

Lehet most úgy érzed rosszul döntesz, de hidd el ez a legjobb opció ebben a helyzetben. Talán nagyszülő segítség vagy más nem írtad lenne e. De így hogy senki nem áll melletted így én is így döntöttem volna. Nehéz lesz 3gy darabig, meg mindig eszedbe lesz. De gondolj arra ha megtartod nelkuloznetek mind a ketten.Légy erős.

2021. jún. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/137 anonim ***** válasza:
70%

Kedves kérdezö: helyesen döntöttél, minden más megoldás sokkal rosszabb lenne.


A párod remélhetöleg idöközben exed lett, most bebizonyította, hogy neki nem számítasz, csak saját maga és a saját elönye fontos számára.

A szüleid döntéséröl te tudsz többet, gondolom, ök sincsenek olyan helyzetben, hogy tudnának segíteni.


Ebben a helyzetben az egyetlen értelmes megoldás az abortusz, akármilyen nehéz is most neked.


Az abortuszellenes idiótával meg ne foglalkozz, ez egy gyülölettöl csöpögö, rosszindulatú ember, ha egyáltalán annak lehet nevezni!

2021. jún. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/137 anonim ***** válasza:
75%

“Miért, ha elveteti és beleőrűl, te ott fogsz állni és fogni a kezét?”

Mert te besegítessz neki majd gyerekcuccokkal és ingyenes bébicsőszködéssel, takarítással?

2021. jún. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/137 anonim ***** válasza:
70%
Nem értem a vívódásod. Igen rossz, de a te körülményeiddel haza sem adnák a gyereket, mert nem lenne hova. Tanulmányaid félbeszakadnának, munka is necces lenne segítség nélkül. Ne mardosd magad, mert itt nincs választási lehetőséged.
2021. jún. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/137 anonim ***** válasza:
74%

Miért, ha megtartja és nem tud majd neki tápszert venni, ti álltok ott és fogjátok a kezét, utaltok neki pénzt, vesztek nekik gyógyszereket?

Idióták. Jól döntött.

2021. jún. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/137 anonim ***** válasza:
54%

#12 "Miért, ha elveteti és beleőrűl, te ott fogsz állni és fogni a kezét?" - eltévedtél magzatvédő, ez itt nem egy Arany-ballada...

Kérdező, nyilván azért szedtél fogamzásgátlót, mert nem akartatok most gyereket, sem te, sem a párod. Akkor meg az abortusz az a döntés, ami megfelel a szándékaitoknak. Ennyi.

(mellesleg valszeg én is elhagynák egy olyan nőt, aki számára egy fejletlen embrió fontosabb lenne, mint saját maga, én, vagy a kettőnk kapcsolata. Először sajnos nem ezt tettem kapásból, szívtam is éveket egy hátam közepére sem kívánt, nyakamra szült gyerekkel... na nem, ezt az ellenségemnek se)

2021. jún. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!