Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz-ellenesek! Ti fogjáto...

Abortusz-ellenesek! Ti fogjátok finanszírozni a semmire szült gyerekek életét?

Figyelt kérdés

Elöre kikötöm, hogy èn sem vagyok abortusz-párti, mert vèdekezni KELL,nem utólag elvetetni a besikerült babát, mègis megdöbbenek, amikor egy-egy kèrdès alatt megjelennek azok, akkk szerint minden körülmènyek között vállalni kell a gyereket.


Próbálják meggyözni a 16 èveseket, hogy sz*rják le a szülök vèlemènyèt ès szüljenek vègzettsèg nèlkül, a hàromgyerekesekkel próbálják elhitetni, hogy egy negyedik baba màr nem pènz, a munkanèlkülieknek meg azt tolják, hogy majd megoldják valahogy.



Kèrdem èn: ti fogjàtok finanszírozni a semmire megszült gyerekek kiadásait?


2013. okt. 6. 22:06
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:

pl Michael Jackson

hányan is voltak testvérek?

vagy Beethowen is, csupa csóró család sarjai


mindenkinek van esélye mindenre


a csóróknál legalább motiválás is van

nem egy olyat ismerek, akinek gyerekkorában nem sokvolt az asztalon, ma meg megbecsült, jólmenő vállalkozók

2014. nov. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:

Ez egy provokáló kérdés!!! És ennek a vitának itt sose lesz vége.

Abortuszellenes vagyok, én magam sose tenném meg, de könyörgöm, dönteni mindenkinek magának kell, akármilyen "jótanácsokat" is kap az illető, a jó vagy rossz döntését neki kell meghoznia, és a következményeit viselnie.

A kérdés elég nonszensz, mert szerintem a válasz rá az hogy nincs olyan aki azt mondaná egy abortusz előtt álló nőnek, hogy tartsd meg a gyermeket, majd én finanszírozom a felnevelését, ilyen persze hogy nincs. Hacsak nem az apa az illető...

Az életben az ismerőseimnek szoktam tanácsot adni, ha kérik, ilyen helyzetben, de a tanács nem az, hogy tartsd meg mindenáron mert az abortusz gyilkosság, hanem hogy vizsgáljuk meg a körülményeket, lehetőségeket, utána a döntés az övé, a lényeg hogy ne elhamarkodott döntést hozzon az illető.

Tény: ezen az oldalon durva dolgok folynak, támadnak jobbról is balról is, tisztelet a kivételnek. Vadidegen embert nem szabadna letámadni mert annyira nem ismerhetjük meg ezen az oldalon, hogy jogunk legyen befolyásolni a döntését. Kérésére választ adni lehet, pl. én mit tennék ilyen helyzetben, vagy a körülményeket megvilágítani több szem többet lát alapon, de rábeszélni semmi esetre sem, ítélkezni meg végképp nem.

Én voltam döntéshelyzetben, a 4. gyermekemet megtartottam annak ellenére, hogy mindenki azt mondta, vetesd el, őrültség. Én úgy döntöttem vagyis mi a párommal úgy döntöttünk hogy anyagilag belefér, hiszen már a 3-hoz is kell egy alap, érzelmileg is belefér, bírjuk is. De ez az én életem, és más ember ugyanilyen szituációban másképp is dönthet, mert mások vagyunk.

Én különösen a tinikkel bánnék óvatosan, mert könnyen befolyásolhatók még, fontos, hogy a saját döntésük legyen ne másé.

És persze ami még mindig nem divat, ott van az örökbeadás lehetősége is, csak ezt nem szívesen vállalja senki, mert áldozattal jár. De ha valaki olyan személyiség, mint én is, hogy lelkileg belehalna az abortuszba, de mégsem tudja megtartani azt a babát, akkor megszülheti, örökbe adhatja, esélyt adhat neki. Így hát nem két lehetőség van a döntésben, hanem három. Nem kötelező semmire szülni...

2014. nov. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
Akik az örökbeadást szajkózzák azoktól kérdezem: a kilencedik hónap végén, a szülés után te tudtad volna azt mondani, hogy 'köszi nem kérem, vihetik!' ???
2014. nov. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
en eddig semlegesen altam hozza (szerencsere sosem kellett, ilyen dontest hoznom), de aztan lattam egy abortuszrol szolo dokumentum filmet es borzalmas volt. Elve szetszaggatjak a kis testet, ami legtobb esetben mar egeszen kis ember. Megszaporodik a szivverese kozben, ami azt jelenti fel. Szoval azota nagyon ellenes vagyok, de persze legalis, ugyhogy mindenki csinal amit akar. Csak mert bellul van es nem tudsz a szemebe nezni, attol meg o is egy kis emberke, nem valami husdarab vagy szovetcsomo, amit csakkivesznek es kesz. ( Egyebkent igen vedekezni kell es nem abortuszra jarni)
2014. nov. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
+ meg egy gondolat! A jobb felvilagositas sem artana! mert ez a bedugta, de kihuzta (vagy megsem) vagy ide folyt meg oda kerdesek itt a gyakorin azt mutatjak, hogy nem igen tudjak a fiatalok mitol lehet terhes vagy sem. soknak fogalma sincs mit csinal.
2014. nov. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:

42-es vagyok. Én nem szajkózom az örökbeadást, csak említem mint lehetőséget. Én nem adnám örökbe, de nem mennék abortuszra sem, ha kell az ötödiket is felnevelném, ha orra bukok, akkor is, mert én ilyen hülye vagyok. De ez csak elméleti, mert a 4. után elköttettem magam, hisz ő is védekezés-gyógyszer- mellett fogant, így én már 100 %-os biztonságra mentem.

Volt nekem is anno missed ab kétszer is, voltam abortuszosok között, a legtöbbet megviseli, hogy ezt meg kell tennie. Olyat is ismerek, aki évek óta nem tért magához azóta, romokban az élete. Neki lehet jobb lett volna inkább ha megszüli és örökbeadja.

A filmekben olyan jó ezt látni, olyan könnyűnek tűnik, de persze nem az! Én el sem tudnám képzelni, hogy örökbeadjam megszült babámat, foggal-körömmel ragaszkodnék hozzá. De vannak olyan élethelyzetek, ahol jó megoldás lehet, csak fel kéne nőni a feladathoz.

Valaki írta és igaza van, kényelmesebb abortuszra menni, mint áldozatot vállalni 9 hónapig hordani a szíved alatt majd lemondani róla... Ez a legnehezebb dolog, de van akinek ez jó megoldás lenne.

2014. nov. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
Ha tetszik, ha nem, az élet felett senki nem dönthet. Az anya, nő sem. Nincs jogunk bárki életéről dönteni, bírót játszani, hogy ki élhet és ki nem. Élet= lehetőségek, Abortusz=halál, véglegesség. Utóbbinál minden jobb, mert, ha az életünkben vannak nehéz időszakok is, a lehetőség a boldogságra mindig ott van.
2014. nov. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
1 éve kiírt kérdés és még mindig megy a vita nagyon komoly 😃
2014. nov. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
40%
Nos, nekem az a véleményem, hogy TERHESEK NE A "TERHESSÉG MEGSZAKÍTÁSA" témakörbe írogassanak!!! Vagy ti terhes nők erre gerjedtek??? Ezt a topikot hagyjátok meg azoknak, akik ebben a témában kívánnak tájékozódni, ti pedig írogassatok a többi témakörbe...
2014. nov. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:

31-es:

"Nem vagyok rasszista, de cigány volt az illető." Nyugodj meg, az vagy. Mivel ezt fontosnak érezted megemlíteni, pedig amúgy a sztori szempontjából tök mindegy lett volna, egyértelmű, hogy az vagy, csak legfeljebb nem tudsz róla.

2014. nov. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!