Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Terhes vagyok, de nem tudhatjá...

Terhes vagyok, de nem tudhatják meg, kitől. Így hogy mondjam meg itthon? Hogy lehet kikerülni a kérdéseket?

Figyelt kérdés
Novemberben leszek 18 éves, nem tarthatom meg.
2014. júl. 29. 12:09
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/127 anonim ***** válasza:
84%
Kettőn áll a vásár, a férfi és a nő is felelős a nemkívánt terhességekért, miért akarod védeni a fickót?
2014. júl. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/127 A kérdező kommentje:
Nem csak őt próbálom védeni. Mindenkinek jobb úgy, ha ez nem derül ki.
2014. júl. 29. 12:44
 13/127 anonim ***** válasza:
62%

jó ez tuti kamu. ha nem lenne az, leírná, mert itt aztán bármit le lehet írni!

ne etessük a trollt!

2014. júl. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/127 anonim ***** válasza:
91%

Teljesen mindegy, hogy kitől van, kötelezni nem kötelezhetnek rá, hogy elmond, viszont a szüleidnek mindenképpen el kell mondanod, hogy terhes vagy, mivel ugyanis nem vagy nagykorú, így ha el akarod vetetni, akkor ahhoz szülői belegyezés kell.

Tehát tettél, amit tettél, vállald érte a felelősséget!

2014. júl. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/127 anonim ***** válasza:
84%

Beszélj az apukával :)

Ha sokkal idősebb, fizetheti az abortuszt, és kiadhatja magad az apádnak. Gondolom nem tini szerelemből fogant a gyereketek.


Amúgy az őszinteség a legjobb. Akkor is, ha ezzel elindítasz egy lavinát.

2014. júl. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/127 anonim ***** válasza:
100%
Mondd hogy elköltözött
2014. júl. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/127 martinka000 ***** válasza:
68%
Szerinted.....es oszinten...ha nem irsz le konkretumot, akkor hogy a p***ba segitsunk.?
2014. júl. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/127 anonim ***** válasza:
100%
A kérdéseket semmiképpen se fogod tudni kikerülni. Max. hazudni tudsz, hogy a Petike volt Mucsaröcsögéről.
2014. júl. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/127 anonim ***** válasza:
34%
Az egy dolog, hogy titkolózol. De mivel használsz internetet, feltehetően utána tudsz nézni annak, hogy a gyerek egészsége szempontjából van-e valamilyen kockázat. Másrészt neked is van valamilyen gondolatod, érzelmed a dologgal kapcsolatban és azt kell egyértelműen és határozottan eldöntened, hogy te magad ragaszkodnál-e hozzá, ha megmaradna, vagy nem. Mert elképzelhető, hogy életed végéig kitörölhetetlen, bár idővel enyhülő, de határozott lelkiismeret-furdalásod lesz, ha nem tartod meg (pláne, ha utána meg minden erőfeszítés ellenére nem lesz több gyereked). Egy gyerek felnevelése kétségkívül nem kevés pénzbe és főként gondoskodásba kerül, de egy szerető családnak pótolhatatlan örömet tud okozni. Egy összetartó családban pedig semmiképpen nem okozhat gondot.
2014. júl. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/127 anonim ***** válasza:
24%

Figyu, én megértem a helyzeted, én is most leszek csak 18 és apám korúval van "kapcsolatom". Még szép, hogy nem dicsekszem vele a szüleimnek, sőt, senkinek.

Ha gondolod, priviben beszélhetünk, mert itt csak szét fogják bombázni a kérdést.


Többiek: Nem kell ahhoz konkrétumot mondani, hogy válaszolj a kérdésre, mert nem a gyerek apja a lényeg.

2014. júl. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!