Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Terhes vagyok, de nem tudhatjá...

Terhes vagyok, de nem tudhatják meg, kitől. Így hogy mondjam meg itthon? Hogy lehet kikerülni a kérdéseket?

Figyelt kérdés
Novemberben leszek 18 éves, nem tarthatom meg.
2014. júl. 29. 12:09
 71/127 anonim ***** válasza:
78%

Huha...egyes valaszolok nem semmik De most tenyleg amit ti csinaltok itt, az csak velemeny kifejtes, eleg sz* r stilusban, nem pedig segitseg.

Hibazott, nem kellett volna igy tortenie, de most mar mit lehet tenni? Valld be anyudnak kerdezo, tul essel rajta majd. Ja es fogadd meg a tanacsom, tobbet ne irj ide.

2014. júl. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/127 anonim ***** válasza:
76%

Fejezzétek már be! Most komolyan ez a legnagyobb örömötök, hogy 70 kommenten keresztül szidjátok szerencsétlent?

Nehogy véletlenül egyszer ti is ilyen helyzetbe kerüljetek...


Kérdező: Mivel nem vagy 18, szükséged van az egyik szülős írásbeli beleegyezésére az abortuszhoz. Tehát mindenképpen el kell mondanod nekik. Ha pedig elmondod, akkor nyilván meg fogják kérdezni, hogy kié a gyerek. Véleményem szerint az őszinteség lenne a legjobb ilyen esetben. Persze megteheted, hogy nem mondasz semmit, vagy azt mondod, egy buliban összefeküdtél valakivel, de nem tudod ki volt az, de ez mivel lesz jobb?

2014. júl. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/127 anonim ***** válasza:
18%
Szep, remel majd a sajat gyerekedet is kirakod az utcara, ha nem azt akarja majd csinalni amit te :). Szanalmas.
2014. júl. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/127 anonim ***** válasza:
83%

"Igazad van, nem mi szexelünk gyerekfejjel egy felnőtt emberrel, és nem mi választjuk a könnyebbik utat a gyerekünk meggyilkolásával. Remélem a szüleid kiraknak otthonról, mint azt a bizonyos macskát."


Te biztosan csak és kizárólag akkor szexelsz, ha teherbe esnél, megtartanád, igaz? Majd ha szülsz pl. 3 gyereket, és nem akarsz többet, akkor soha többé nem szexelsz, igaz?


Honnan tudod, hogy a kérdező hazudik? Leírta, hogy szedett gyógyszert. Akármilyen hihetetlen számodra, még rendszeres szedés esetén is van egy kevés esély a terhességre. Ez van.

2014. júl. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/127 anonim ***** válasza:
23%
Nekem azzal van problémám hogy gyerekfejjel szexel egy nála sokkal idősebb emberrel ,akinek a kezében van az édesanyja munkája. És igen, ha az én gyerekem is egy ilyen lenne kiraknám. De szerencsére normálisan neveltem, így ilyen gondunk nem volt. Nem, nem csak akkor szexelek, de tudtam hogy csak egy gyerekre van pénzünk, energiánk, így elköttetem magam, hogy véletlenül se essek teherbe. Persze ha valami csoda történne, akkor se ölném meg. Ha szexelni elég nagylány volt akkor gyereket nevelni is az.
2014. júl. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/127 A kérdező kommentje:

Vicc, ami itt megy...

Ne ti mondjátok már meg, hogy mihez kezdjek az életemmel és hogy elszúrjam-e, vagy sem.

Én is normálisan lettem nevelve, mégis ez lett. Nem én akartam így, de attól semmi nem fog változni, hogy itt ócsároltok.

2014. júl. 29. 16:50
 77/127 anonim válasza:
43%

Ne szóljátok már le szegény lányt,ahogy írta tényleg nem erre van szüksége! Az ő élete és nem a tiétek, ha ő AZT a férfit szereti akkor azt szerintem szerelemben nem a kor számít..

Viszont kérdező szerintem megkéne probálnod elmondani nekik az igazat szépen lassan tudom hogy nem könnyű,de légy erős. Kitartás!

2014. júl. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/127 anonim ***** válasza:
36%
Tényleg normálisan lettél nevelve, látszik. Ha nem úgy lettél volna akkor már 16 évesen teherbe esel nem 17?
2014. júl. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/127 anonim ***** válasza:
75%
Szia! Biztos, hogy terhes vagy? Ha igen, hány hetes?
2014. júl. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/127 anonim ***** válasza:
14%

Kiegészítő védekezésről te sem hallottál igaz kérdező?

Főleg, hogy alkalmi volt a partner. Mert kizártnak tartom, hogy ez a hapsi téged fel fog vállalni a gyereketekkel együtt, vagy ha abortuszra mész fogja majd a kezed/támogat téged stb.

Együtt álljatok oda a szüleid elé, és jelentsétek be a hírt!


Csak utána ne legyél meglepődve apádék reakcióján, ha netán a kedves főnökön túlóráznak majd a sebészeten!

2014. júl. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!