Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Terhes vagyok, de nem tudhatjá...

Terhes vagyok, de nem tudhatják meg, kitől. Így hogy mondjam meg itthon? Hogy lehet kikerülni a kérdéseket?

Figyelt kérdés
Novemberben leszek 18 éves, nem tarthatom meg.
2014. júl. 29. 12:09
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/127 anonim ***** válasza:
14%

Nem az abortusznak kellene lennie a megoldásnak. Nagyon nem!

Legyél magántanuló, amíg terhes vagy, aztán add örökbe a kisbabát. Nehéz lesz, de közel sem annyira, mint az abortusz, amivel nagy valószínűséggel elvágod magad a későbbi terhességtől + örök életre lelkifurdalásod lesz.

Rengeteg rendezett helyzetű házaspár vár örökbe fogadható babára.

2014. júl. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/127 anonim ***** válasza:
70%

jó hogy nem apád főnöke, az még szép lett volna

apád bemegy, lenyom egyet a főnöknek, nincs munkája, a lánya felcsinálva, büszkeség

2014. júl. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/127 anonim ***** válasza:
94%

"Mert ti olyanról nem hallottatok még, hogy valaki gyógyszer mellett lesz terhes?"

De hallottunk, csak az esetek döntő százalékában az lesz terhes gyógyszer mellett, aki vagy nem szedi rendesen (kihagy szemet, későn pótolja) vagy nem figyel alapvető dolgokra, amikre kéne, pl. hogy mik csökkenthetik a hatását vagy mi gátolhatja a felszívódást és akkor ebbe beletartozik, az antibiotikum szedés, nyugtató hatású készítmények szedése, hasmenés, hányás. És ezért tedd a kezedet a szívedre, hogy te tényleg betartottál mindent, minden totálisan rendben volt a szedés közben? Mert lehet hogy rájönnél, hogy valami mégis volt. És akkor így már nem is meglepő, hogy csökkent vagy hatástalanodott a gyógyszer. De erről ilyenkor nem a gyógyszer tehet, hanem a szedője.

De amennyiben mégis te voltál az a ritka kivétel, aki mégis teherbe esett, pedig mindent betartott, akkor azért ilyen is van, ez van, legközelebb majd védekezel mással vagy mással is.

De a lényeg attól még a lényeg, hogy nem kell elmondanod, hogy kitől van, de elmondod, hogy nem akarod megtartani és ennyi.

2014. júl. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/127 A kérdező kommentje:

Nem értem, miért kellett átrakni ide a kérdésemet.

Döntöttem, nem tarthatom meg a babát. Legyetek szívesek, ne próbáljatok bántani, mert nem ti élitek az életemet, nem ti vagytok most ilyen helyzetben. Így is elég nehéz nekem, nincs szükségem arra, hogy itt, ahol csak tanácsot kértem (arról, hogy mondjam el a szüleimnek, nem arról, hogy megtartsam-e), még olvassam azt is, mennyire rossz ember vagyok szerintetek.

2014. júl. 29. 13:27
 45/127 anonim ***** válasza:
77%

nem rossz, csak buta.

a védekezéshez.

a szexhez.

a megfelelő partner választáshoz.

2014. júl. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/127 A kérdező kommentje:
Martinka, próbáld moderálni magad, mert kicsit zavaró, hogy minden mondatodban van valami "szép" szó.
2014. júl. 29. 13:33
 47/127 anonim ***** válasza:
60%

tipikus dugni van eszem, védekezni meg a szüleim elé állni mint egy felnőtt és beszélni velük persze nincsen fiatal

kár beléd az egyetem!

2014. júl. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/127 anonim ***** válasza:
67%

39-es vagyok.


Ne egy bajba jutott embert rugdossatok, ne itt éljétek ki a világgal szembeni frusztrációtokat!

2014. júl. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/127 A kérdező kommentje:

64%-os, minek írsz ide, ha normális, segítőkész választ nem tudsz adni?

Vagy csak itt tudod levezetni a felgyülemlett feszültséget?

Mert akkor inkább sportolj, többre mész vele.

2014. júl. 29. 13:39
 50/127 anonim ***** válasza:
44%
Én ezt a felesleges gyilkolászást nem szeretem. Utálom az abortuszt, de egy hülye nőnek sem való a gyerek. Akkor tud az ember segítőkész választ adni, ha empátiát érez. Nekem a kérdező nem szimpatikus. Old meg a sz@rt amit csináltál egyedül, hazudj valamit, ami jól esik.
2014. júl. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!