Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Terhes vagyok, de nem tudhatjá...

Terhes vagyok, de nem tudhatják meg, kitől. Így hogy mondjam meg itthon? Hogy lehet kikerülni a kérdéseket?

Figyelt kérdés
Novemberben leszek 18 éves, nem tarthatom meg.
2014. júl. 29. 12:09
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/127 anonim ***** válasza:
70%

Okosak vagytok mindketten. És egy ilyen ember céget vezet, hát, falnak megyek rögtön.

Ha már terhes vagy, épp elég nagy baj, az már csak a hab lesz a tortán, ha megmondod, kitől. A kérdéseket nem tudod kikerülni, mert fordított helyzetben neked is habzana a szád, csak gondolj bele...

2014. júl. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/127 A kérdező kommentje:

Tudjátok mit?

Akkor próbáljatok meg bántani!

Nem érdekel. Nem érdekel, hogy itt mit gondolnak rólam. Semmit nem tudtok az életemről azt leszámítva, amit itt leírtam.

Normálisan szedtem a gyógyszert, sosem felejtettem el bevenni.


Igaz, nincs elég bajom így is, tényleg. Még a beszólásaitokat is olvasgatnom kell, mert ti aztán maga vagytok a nagybetűs TÖKÉLETESSÉG. Biztos nem hoztatok rossz döntést az életetekben, sosem hibáztatok.



Ha csak bántó dolgokat tudtok írni, miért nem kattintatok más kérdésre és ezt hagyjátok figyelmen kívül? Hm?

Mert jólesik bántani valakit, akinek most erre van a legkevésbé szüksége?

2014. júl. 29. 14:06
 63/127 anonim ***** válasza:
63%
Na ha itt így tudsz visszabeszélni az embereknek akkor a szüleid előtt is merd majd elmondani az igazat ugyan ilyen lelkesedéssel. :)
2014. júl. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/127 anonim ***** válasza:
82%

Már ne is haragudj, ezt csak te veszed bántásnak, ugyanis mindenki a puszta tényt vágja hozzád, hogy ostobák vagytok. Oké a gyógyszer, gumit is húzhatott volna a f@_szikád, nehogy rád ragasszon valamit. Ez miért fáj? Ez így van, te is tudod, most meg már mindenki tudja. Az igazság fájdalmas, én is tudom, de ez van. A gyakorin nem tudnak kihúzni a k@_kából, az a helyzet. És így van, ahogy mondod, nem tudunk sem rólad, sem a körülményeidről sem semmit, épp ezért nemigen tudunk segíteni, ilyen helyzetben a kérdéseket kikerülni nem lehet, megcsináltátok magatoknak a bajt, valahogy majd ki is másztok belőle.

Kérje meg a kezed, vegyen el, tegyen apaságit, stb. Vagy vetessétek el, ha úgy látjátok jónak. Nem mi csináltuk és nem is oldhatjuk meg neked.

Még egyszer mondom, a kérdéseket nem fogod tudni kikerülni. Az meg képtelenség, hogy megmondjuk anyunak-apunak, hogy ne faggasson, ki az apa.

2014. júl. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/127 anonim ***** válasza:
33%

A szüleid helyében nem egyeznék bele az abortuszba, amíg ki nem derül, hogy ki az apa. Ha elég felnőtt vagy összefeküdni anyud főnökével, akkor legyél elég felnőtt a következményekhez is.

Az abortuszt pedig oly módon szabályoznám, hogy csak alapos orvosi indokkal lehessen végezni, és ne fogamzásgátlásként tekintsenek rá. Mert sajnos ez van...a sok tini nem védekezik megfelelően, mert max megy abortuszra. Szülje meg, és adja örökbe.

2014. júl. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/127 anonim ***** válasza:
68%
Tudod mit nem értek!?Ha voltál olyan okos és vagány nagylány,hogy összefeküdtél anyukád főnökével,akkor legyél már nagylány ahhoz is,hogy elmondd ezt nekik!Vagy te nem így gondolod??
2014. júl. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/127 anonim ***** válasza:
65%

Igazából kb mindent leírtak előttem, csak van aki szépen, van aki csúnyábban...


Nekem 1 dolog viszont nagyon szemet szúrt:

"nem akar befolyásolni és támogat majd, bárhogy döntök." Tehát kb oldd meg ahogy akarod, nem az ő dolga. Szomorú...


Ja és akárhogy próbálod kerülni a kérdést, hogy kié a gyerek, nem fog menni, ez nem olyan egyszerű téma. Azért gondolj bele, ha te lennél anya és a lányod ugyanígy titkolózna, szerintem biztos nagyon ideges lennél (hát még majd anyukád...), és addig faggatnád, amíg ki nem derülne.

2014. júl. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/127 anonim ***** válasza:
78%
Ja van elég bajod. na de ki is okozta azt a bajt? Te magad úgyhogy old meg. Te bánthatod a magzatod te mi nem téged? Jajj szegény kicsi lány, megyek, gyújtok egy gyertyát a lelki üdvödért.
2014. júl. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/127 anonim ***** válasza:
22%

A kérdező kommentje:


Nem értem, miért kellett átrakni ide a kérdésemet.

Döntöttem, nem tarthatom meg a babát. Legyetek szívesek, ne próbáljatok bántani, mert nem ti élitek az életemet, nem ti vagytok most ilyen helyzetben.


Igazad van, nem mi szexelünk gyerekfejjel egy felnőtt emberrel, és nem mi választjuk a könnyebbik utat a gyerekünk meggyilkolásával. Remélem a szüleid kiraknak otthonról, mint azt a bizonyos macskát.

2014. júl. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/127 anonim ***** válasza:
15%

milyen érdekes,mintha én írtam volna 10 éve:)

ugyan ez volt csak nem voltam terhes.

2014. júl. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!