Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Terhes vagyok, de nem tudhatjá...

Terhes vagyok, de nem tudhatják meg, kitől. Így hogy mondjam meg itthon? Hogy lehet kikerülni a kérdéseket?

Figyelt kérdés
Novemberben leszek 18 éves, nem tarthatom meg.
2014. júl. 29. 12:09
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/127 anonim ***** válasza:
91%

"Én azt gondolom"


Akkor rosszul hiszed. Bizony, tökéletes szedés mellett is van esély a terhességre. Tény, hogy kicsi, de van.


Igaz, hogy gyakorin kicsit meglepően sokan mondják azt, hogy védekezés ellenére lettek terhesek, én is valószínűnek tartom, hogy fele sem igaz.

De ismeretlenül nem mondhatod biztosan valakire azt, hogy biztosan csak idióta volt, és cseszte normálisan szedni. Mert bizony lehet, hogy ő az a 0,1%.


Gusztustalan, ahogy így ismeretlenül, arc és név nélkül miket írogattok bajban lévő embereknek. Szerintem sem éppen vidám dolog az abortusz, de elhihetitek, aki rákényszerül, az sem jó dolgában teszi. Épp elég szenvedés neki elviselnie a tettei következményét, nem kell, hogy még ilyen senkiházik bele is rúgjanak.

Vagy talán majd tartod a hátad, ha a kérdező a pszichiátrián köt ki, vagy leugrik egy házról a kedves hozzászólásaid miatt?

Jah, azt már, nem?


Örülj neki, hogy nem voltál még ilyen helyzetben, és fogd be.

2014. júl. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/127 anonim ***** válasza:
12%
Kedves 87 es ;) 85 ös vagyok, képzeld el amikor szültem megkérdezte az orvosom , hogy akarok e gyerek mostanában, természetesen nem volt a válasz,felirta, elkezdtem szedni és puuf nem vagyok terhes és nem is volt rá példa még az ismerőseimnél sem :D tehát ez nem egy természetfeletti dolog, ha normálisan szeded és nincs gyengitő körülmény akkor nem leszel terhes, pláne ha már honapok évek ota szeded, szóval ha normálisan szeded nem leszel terhes, ennyi, amikor hányás hasmenéses virusom volt annyi eszem meg volt h használtunk kiegészítő védekezést, --> ez gondolkodás kérdése!! ugylátom neked nem megy!! rengetegen szedjük!! és aki normálisan szedi nem lesz terhes ennyi, nyilván sok ész kell utánna olvasni, ill hasonlók
2014. júl. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/127 anonim ***** válasza:
34%

milyen érdekes, hogy nem egy suhanc 18 évestől maradt úgy a kislány, hanem a gazdag cégtulajdonostól...

lehet remélte, hogy majd megoldódik az élete, de csattant. rosszul sült el a terve.


ha annyi ember maradna terhes RENDES!!!! szedés mellett mint itt gyikon, akkor betiltanák az összeset, mert nem hat egyik se rendesen!!!

2014. júl. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/127 anonim ***** válasza:
75%

Akkor is gusztustalan, ahogy viselkedtek. Nem ismeritek, nem tudtok róla semmit.

Képzeld, én már láttam olyat is, aki spirál mellett esett teherbe ikrekkel, pedig arra se nagy az esély.

De neki csak sikerült, ráadásul rögtön két gyerek.


Eszetekbe sem jut, hogy ezekkel a mocskolódó kommentekkel milyen maradandó lelki sérüléseket okozhattok egy egyébként is bajban lévő fiatal lánynak.


Szánalmas, hogy felnőtt ember létetekre így viselkedtek. Kicsit magatokba is nézhetnétek, mert nem hiszem el, hogy ti hibátlanok vagytok.

2014. júl. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/127 anonim ***** válasza:
17%

ha nem tetszik az igazság, akkor nem kell idejönni.

a szülei majd mit mondanak?

jól van lányom, ügyes vagy! büszkék vagyunk rá.

ez nem a lelkisegély, ha az kell, hívja azt. több ember írta ua-t, egy felnőtt tudja kezelni, ő egy pisis, de most az élet csúnyán megbüntette, hát még amit kap a szüleitől, nem teszi zsebre!

2014. júl. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/127 anonim ***** válasza:
81%

"ha nem tetszik az igazság"

Jah, bocs, nem tudtam, hogy az az igazság, amit te állítasz....


Értelmes szülő meg nem kicseszi a gyerekét az utcára, ha az bajba kerül, hanem mellé áll. Tudod, ez lenne egy szülő dolga.

2014. júl. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/127 anonim ***** válasza:
20%

igen a szülő nem teszi utcára, a gyerek meg nem dug az anyja főnökével, miért nem dugott mással? van még ezer meg ezer ffi. egy normális gyerek nem tol így ki az anyjával. gusztustalan. anyja hogy megy így dolgozni ha kiderül? éghet a képe, hogy milyen egy riherongy lánya van. büszke lehet rá, dagadhat a mája, hogy milyen ügyes kis lányt nevelt.

égne a képem, és bizony ezek után levenném róla a kezem, kapna fedelet a feje fölé, enni, tiszta ruhát, de ennyi, ha ilyen ügyes, úgyis tudna miből pénzt csinálni

2014. júl. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/127 anonim ***** válasza:
65%
Családi vállalkozás :D
2014. júl. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/127 anonim ***** válasza:
24%
Ne szorakozz már velünk kedeves válaszoló hogy mi okozunk lelki sérülést neki !!!???te ismerőse vagy esetleg ? vagy te vagy a kérdező más felhasználóval hogy igy véded ?? én már itt mindent kinézek és a törénet is gyanús, a kérdező eltünt, mi meg itt marakodunk mert egyik hülyébb mint a másik ( ezt egy kommentelő irta nem én találtam ki ) véleményem, amugy 85 ös vagyok : hamár kifőzted edd meg, a gyerek a tiéd bámit csinálsz vele anya vagy, kérdés gyerekkel gyerek nélkül, egyesek felnőnek a feladathoz mások elfutnak, mint te, de sajnszos hogy a következő hónapban ugyanugy ki fogod irni ezeket , mert valahogy meg kel csipni a főnököt :)) anyuci hogy örül majd nem igaz ?? :D büszkék lesznek rád és megveregetik a vállad h csak igy tovább kedves lányom :)) és ajd ha megtartasz egy gyereket, miután megöltél isten tudja mennyit majd te is ezt tanitod a gyerekeidnek, és mi még az ut szálán állókat szoljuk meg...
2014. júl. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/127 anonim ***** válasza:
17%
És ő milyen maradandó sérülést okoz a magzatának?
2014. júl. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!