Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Terhes vagyok, de nem tudhatjá...

Terhes vagyok, de nem tudhatják meg, kitől. Így hogy mondjam meg itthon? Hogy lehet kikerülni a kérdéseket?

Figyelt kérdés
Novemberben leszek 18 éves, nem tarthatom meg.
2014. júl. 29. 12:09
 81/127 anonim ***** válasza:
81%

Szia.

En 18 evesen szultem.

Visszaemlekeztem, hogy hogy mondtam el. Sms ben. Egyszeruen annyira feltem hogy latom oket csalodni, hogy maskepp nem tudtam. Aztan persze a csalodas reszet nem usztam meg. En nem vetettem el a babat, most alszik a kisagyaban.


Barmi kerdesed van irj.

2014. júl. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/127 anonim ***** válasza:
71%
A statisztikák szerint ma a nők (lányok) 17 éves korukban veszítik el a szüzességüket. Van, aki valamivel később, van, aki korábban. Az itt huhogó válaszadóknak érdemes lenne magukba szállniuk és belegondolniuk, hogy az ő szuperül nevelt gyerekük megvárta-e az érettségit ezzel.
2014. júl. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/127 anonim ***** válasza:
38%
Utolsó, igen, megvárta, sőt az egyetem első évét is:-) És akivel elvesztette a mai napig együtt van, két hét múlva lesz az esküvőjük. És a 4 év alatt egyszer se lett terhes.
2014. júl. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/127 anonim ***** válasza:
71%

senki nem azért hurrogta le mert nem szűz, hanem mert a szexhez felnőttnek hiszi magát, védekezni nem tud, anyja főnökével kefél, felcsinálják és akkor most be van szarva... dugáshoz nem kell ész - ez itt látszik is, ha dugáshoz volt esze, meg gumi nélkül egy idegennel, akkor álljon oda és mondja meg, hogy mi van, de ő idejön és minden választ lehurrog és felhéjázó módban válaszol. ha ekkora pofája van, akkor szépen oda lehet állni a szülők elé, de ahhoz még gyerek.


meg ilyen előélettel, nem hiszem, hogy 17évesen a nagy szerelemmel vesztette el. talán apuka főnöke, vagy nagyi nyugdíjasklub vezetőjével

2014. júl. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/127 anonim ***** válasza:
67%

Nem értem. Az a kérdés, hogyan hazudj? Tehát úgy adjunk ötleteket (és szóljunk bele az életedbe), hogy ne szóljunk bele az életedbe? Ugye Te is érzed, hogy ez ellentmondás.

Mi lenne, ha felnőtt módjára igazat mondanál és vállalnád a felelősséget? ...egy pár héten belül ezek szerint úgyis "felnősz". :( :(

2014. júl. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/127 anonim ***** válasza:
24%
Nekem is van egy lányom, először is, egy kevés részben hibásnak tartom a szüleid, hogy nem tanítottak meg rá hogy anyuci fönökével nem csináltatom fel magam, ( persze ez nem csak a fönökre értendő) másodszor pedig hogy nyilván ide kellet kiirni ezt a kérdést ahol apalból 2 szélsőséges tárbor találkozik ebbe a témába, és TE az okos 17 éves aki persze nem ismeri az internet világát itt oktetsz ki mindenkit akinek nem tetszik hogy ilyen felelőtlen voltál. Már megbocsáss tényleg, mire számitottál?? és mégis most már el nekem hogy eddig működött a fogamzásgátló? mi gyengitette a hatását ami a te figyelmedet elterelte erről?? pl a főnök gatyája??? te és az ilyen kis gyerekek akik azt hiszik h már nagy lányok szexelni lesztek terhesek, és veletek van tele a korház mert "nem kell" korán jött" tudod nincs kifejező szó arra ami vagy, nem elég h ekkora enyhén szolva idióta segfej vagy amit tettél, még arra kérsz mindenkit h mondják el h h hazudj mindenkinek, drágám akkor mondom : szüli beleegyezés kell az abortuszthoz, tudod majd ha nagy leszel nem kell, tehát igy is ugyis belegázolsz a szüleid elkivilágába olyan szinten hogy összetöröd őket, bebizonyitod nekik hogy az elmult 17 év kidobott idő, mert feleslegesen vesződtek veled, igyis szégyent hozol rájuk, és persze maradra, mindenki tudni fogja mert az ilyen drágám nem marad titokban, és pechedre még jol ki is forgatják a szomszédok a történetet hogy XY ék gyere az anyuka főnökétől let terhes aztán meg elvetette . én képezld el 1 éve szedem a fogamzásgátlót és nem estem teherbe ezalatt . de te az 10000000 ból 1 aki igen és pont anyád főnökétől :D :D huu te és neked szar az élet mi ?? :D kellemes beszélgetést a családdal, ja és kiméletesen törd össze őket :D ( a gyermeket aki a szived alatt él, aki növekszik és minden nappal erősebb lesz őszintén sajnálom, de csakis őt, ő nem fogja tudni megakadályozni hogy darabokra tépjék, mert ugye tudod mit tesznek vele? ) szép életet. kicsilány,
2014. júl. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/127 anonim ***** válasza:
9%

https://www.youtube.com/watch?v=WbtI1LsbiIQ


Aki ilyet tesz a gyerekével, kívánom, hogy ő is így végezze!

2014. júl. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/127 anonim ***** válasza:
72%

"én képezld el 1 éve szedem a fogamzásgátlót és nem estem teherbe ezalatt "

Gratulálok, igazán ügyes vagy. Tehát ha te egy év alatt nem estél mellette teherbe, akkor lehetetlen mellette teherbe esni, igaz? Annyi logikád van, mint egy repedt fejű hintalónak.

Nehogy egyszer véletlen te is úgy járt, mint a kérdező. Bár igazán megnézném akkor a fejed.

2014. júl. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/127 anonim ***** válasza:
35%

88: én meg 3éve nem lettem terhes, sok bnőm szedi és akik rendesn szedik, azoknak nem volt baj


ott volt bibi, ahol a casj így akarta megfogni a pasit, a bogyó meg a wc-ben landolt a szája helyett!


igen, van hiba%, de ha rendesen szeded (egy időben, nem szedsz mást, nem hánysz/hasmnésed sincs) akkor a % icipici! annyi ember 10000év alatt nem lesz terhes bogyó mellett mint itt gyakorin!aztán vhogy mégis kiderül, hogy jaj egy szem kimaradt, kicsit hánytam, szedtem antibiotikumot - de ez nem ba,ugye?

2014. júl. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/127 anonim ***** válasza:
66%

Én azt gondolom, hogy a használati utasításnak megfelelően szedett, orvos által felírt, gyógyszertárban vásárolt és nem lejárt szavatosságú fogamzásgátló tabletta 100% védelmet nyújt a nem kívánt terhesség ellen.

Ez olyan kirívó eset lenne amivel már értesíteni kellene a gyártó céget és a receptíró nőgyógyásszal is konzultálni kellene. Sőt, nem egyszerűen bizonyítható, de még jogi felelősség is felmerülhet.

2014. júl. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!