Akiknek a 20. hét körül "kellett" megszülniük beteg babájukat! Hogy zajlik az egész? Van különbség, hogy első baba lenne, vagy már többedik "szülés"?

Figyelt kérdés
Nagyon úgy néz ki, hogy az élettel összeegyeztethetetlen kromoszóma rendellenessége van az én picikémnek. Nagyon félek, és bűntudatom is van, mert nagyon szeretem őt, és nem akarom kimondani a "halálos ítéletét". Hogyan zajlik egy ilyen szülés megindítást? Hova fektetnek a kórházban? Olyanokhoz akik az épp egészséges, időre kiírt babájukat készülik megszülni? Hány napig tart az egész? És aki átesett ilyenen, az hogy próbálta feldolgozni? Én tudom magamról, hogy nem leszek ehhez elég erős, és azt is tudom, hogy hajlamos vagyok kicsit a depresszióra.
2014. szept. 20. 15:40
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/96 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, ne emészd magad. Sajnos a gyásznak sok fázisa van. Valahogy próbál a tested túllépni az egészen, amit sajnos feldolgozni nehéz, vagy nem lehet. Megpróbálod elnyomni, amibe nincs semmi szégyellni valód. Szerintem más se tenné túl magát könnyebben a helyedben. Sok sok lelki erőt kívánok neked.
2014. okt. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/96 anonim ***** válasza:
45%

Holnap engednek ki. Én nem is tudo elmondani mit érzek. Legszivesebben megölném magam. Itt sorba vetetik el az egészséges gyerekeket én meg itt fekszem és...

Down :( Nem tudom jól döntööttem e?! Olyan jó lett volna a jövőbe látni hogy mi lett volna ha... Szerdán befeküdtem, csütörtök hajnalban született. Megfogtam megpusziltam. Lehet nem kellett volna

2014. okt. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/96 A kérdező kommentje:

tegnap: 18:16

Köszönöm! Igen talán az lehet amit mondasz. Csak akkor is borzasztóan érzem sokszor magam ez miatt. Soha, de soha nem akarom elfelejteni a kislányomat és nem akarom hogy sokszor az agyam vagy a testem harcoljon a gondolataim miatt. Nem akarom magamban elnyomni, remélem eljön az az idő is amikor nem fogok így reagálni.

2014. okt. 18. 15:23
 94/96 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Ha gondolod írj privátban! Szívesen beszélgetnék veled.

2014. okt. 18. 15:24
 95/96 anonim ***** válasza:
Nekem magyarázatom sem lesz rá soha. :(
2014. okt. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/96 anonim ***** válasza:
Szia, higy vagy azóta? Született kisbabátok?
2018. júl. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!