Akiknek a 20. hét körül "kellett" megszülniük beteg babájukat! Hogy zajlik az egész? Van különbség, hogy első baba lenne, vagy már többedik "szülés"?

Figyelt kérdés
Nagyon úgy néz ki, hogy az élettel összeegyeztethetetlen kromoszóma rendellenessége van az én picikémnek. Nagyon félek, és bűntudatom is van, mert nagyon szeretem őt, és nem akarom kimondani a "halálos ítéletét". Hogyan zajlik egy ilyen szülés megindítást? Hova fektetnek a kórházban? Olyanokhoz akik az épp egészséges, időre kiírt babájukat készülik megszülni? Hány napig tart az egész? És aki átesett ilyenen, az hogy próbálta feldolgozni? Én tudom magamról, hogy nem leszek ehhez elég erős, és azt is tudom, hogy hajlamos vagyok kicsit a depresszióra.
2014. szept. 20. 15:40
 71/96 anonim ***** válasza:
51-es vagyok. Holnap után már én is el tudom mesélni, milyen...
2014. okt. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/96 anonim ***** válasza:
Miért, mi történt, én az vagyok aki a 22.héten szülte meg a down szindrómás kislányt. :(
2014. okt. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/96 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi történt. 16 hetes vagyok, de már éreztem mozogni. két napja nem érzem, a szívhanghallgatóval sem találtam. Ma bementem, mondta a doki, ugyan már a 16. héten... És ennyi. :( Holnap megyek befeküdni.
2014. okt. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/96 anonim ***** válasza:
Istenem. :( Sajnálom.
2014. okt. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/96 anonim ***** válasza:
A 12. héten minden rendben volt?
2014. okt. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/96 anonim ***** válasza:
Istenem,kedves 51. válaszoló!Nagyon sok erőt kívánok Neked!
2014. okt. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/96 anonim ***** válasza:
Még múlt hétfőn is minden rendben volt, szombaton még hallottam a szívét. Nagyon köszönöm!
2014. okt. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/96 anonim ***** válasza:

:'(

Nagyon-nagyon sajnálom!!! (2. válaszoló)

2014. okt. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/96 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Még csak ma engedtek haza a kórházból. Nagyon kivagyok főleg lelkileg. 3 napig, napi 12 órát vajjúdtam, mire a 3. nap este meglett szegénykém. Be is lázasodtam és sok vért vesztettem. Őrült fájdalmam volt, főleg vasárnap ill. a tágítások nekem pokolian fájtak. A laminária is és a fólikatéter felhelyezése is. Megnéztem az én kicsike kislányomat és nem bántam meg. Sőt! Remélem mindig emlékezni fogok rá. Most itthon bőgök, hasam már szinte újra lapos, hiányzik. Nagyon szeretem a kislányom és remélem ezt ő is érezte és a kicsi lelke még most is tudja h ő a mindenem.

2014. okt. 9. 19:33
 80/96 anonim ***** válasza:
Sajnálom kedves kérdező. Sok erőt és kitartást kívánok.
2014. okt. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!