Akiknek a 20. hét körül "kellett" megszülniük beteg babájukat! Hogy zajlik az egész? Van különbség, hogy első baba lenne, vagy már többedik "szülés"?

Figyelt kérdés
Nagyon úgy néz ki, hogy az élettel összeegyeztethetetlen kromoszóma rendellenessége van az én picikémnek. Nagyon félek, és bűntudatom is van, mert nagyon szeretem őt, és nem akarom kimondani a "halálos ítéletét". Hogyan zajlik egy ilyen szülés megindítást? Hova fektetnek a kórházban? Olyanokhoz akik az épp egészséges, időre kiírt babájukat készülik megszülni? Hány napig tart az egész? És aki átesett ilyenen, az hogy próbálta feldolgozni? Én tudom magamról, hogy nem leszek ehhez elég erős, és azt is tudom, hogy hajlamos vagyok kicsit a depresszióra.
2014. szept. 20. 15:40
 51/96 anonim ***** válasza:
85%

Borzasztóan sajnálom! :( :( Persze másik lesz, de ő nem. :( Sokáig tart majd, míg a kis szíved összeforr, még ha hegesre is. Személy szerint nagyon büszke vagyok Rád, hogy ilyen szépen kitartottál és nem rohantál el az első bemondásra elvetetni őt. Mindent megtettél, biztos, hogy az ország legjobbjánál jártál. Csodálatos anya leszel, ez nem kérdés!

Itt leszünk, ha kellünk...

2014. okt. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/96 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek az együttérzést!

Hát holnap reggel megyek be a kórházba és befekszem. Nincs kifejezetten saját orvosom, de ez nem is érdekel. Csak félek mindentől, a lelki fájdalomtól is, bár azt már most érzem, de rettegek a testi részétől. Félek h sok napig fogok vajjúdni, sosem szültem még nem tudom milyen. Félek h érzéketlenek lesznek velem, mármint nem várom h a vállamon sírjanak, de eddig sem mutattak szinte semmi empátiát :( Fájdalomcsillapítót lehet kérni?

Borzasztóan érzem magam és csak sírok.

2014. okt. 1. 16:07
 53/96 anonim ***** válasza:
:( Nagyon sajnálom, tudom mit érzel, légy erős!!!! Lehet kérni igen, én is kaptam. :( :(
2014. okt. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/96 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom !!! :( Sok erőt kívánok ....
2014. okt. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/96 anonim ***** válasza:
Mint írtam,a barátnőm kapott EDA-t.Melyik kórházba mész?
2014. okt. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/96 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező! Nagyon sajnálom, hogy keresztülmentek most ezen a pároddal. Sajnos velünk is megtörtént. Kérlek, semmiképp ne adjátok fel, azt az egyet nem szabad. Próbáld meg elengedni, és nem rápörögni az okok keresésére. Nagyon nehéz, de nem szabad. Én ebbe a hibába estem, hónapokig másról sem lehetett velem beszélni. A baj az, hogy megnyugvást, és válaszokat sajnos nem hoz. :( Legalább is nekem nem hozott. Nem akarok nagyon tanácsokat osztogatni, nyilván nem egyformán éljük meg, de ami szerintem nagyon fontos, hogy elköszönjetek egymástól. Nekem legalább is ez nagyon sokat jelentett, jelent a mai napig lelkileg.

Kitartást és sok erőt kívánok nektek! (és majd ha elegendő idő eltelik, és lelkileg készen álltok - próbáld meg kizárni a sötét gondolatokat, mert valóban nem ismétlődik...)

2014. okt. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/96 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek ! És annyira sajnálom h ilyen sok mindenkinek át kellett ezt élnie. Ez annyira borzasztó. Köszönöm h itt lesztek később is, muszáj leszek írni, ki kell magamból írni ezt a fájdalmat.

És "ma 16:05" : köszönöm h ezt írtad, most rendesen megsirattál, jól esett, de ezt én nem így gondolom. Magamat okolom h mit tudtam volna még megtenni, mit hibázhattam.

Remélem idővel nekem is lesz egészséges kisbabám.

2014. okt. 1. 16:22
 58/96 anonim ***** válasza:
Nem hibáztál sehol. Nagyon erős, és kitartó voltál, mindent megtettél. Ne ostorozd magad :(
2014. okt. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/96 A kérdező kommentje:
ma 16:18. Sajnálom h neked is át kellett ezt élned. Megpróbálom nem feladni, szeretnék kisbabát, nem is egyet. Csak most nehéz, mert most őt akarom a kislányomat. Már nevet is választottunk neki a 13. héten, mert akkor is megmutatta h ő bizony puncis.
2014. okt. 1. 16:26
 60/96 anonim ***** válasza:
55%
Én nem értem, miért kell megszülni, miért nem császároznak? Azt nem lehet kérni? Az "valamivel" könnyebb lenne lelkileg is. Szerintem. Figyelj, ha bunkók, akkor mélyen ássák el magukat szégyenükben. Én elég csendes természet vagyok, de ha ilyen helyzetben velem bunkók lennének, akkor megkapnák a magukét. Mert megérdemlik. De reméljük nem így lesz. Úgy sajnálom, tényleg bíztam és gondoltam rátok, még hétfőn is, hogy mikor lesz már szerda, pedig nem is ismerlek. Légy erős, egész biztos csodás anya leszel majd hamarosan :( Mondom it magamban, hogy jajj istenem,de bőven akadna hely a fejemben mindenféle cifra káromkodásra is, hoszen ez nem igazság. De NEM TE TEHETSZ RÓLA. Sok erőt kívánok!
2014. okt. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!