Akiknek a 20. hét körül "kellett" megszülniük beteg babájukat! Hogy zajlik az egész? Van különbség, hogy első baba lenne, vagy már többedik "szülés"?

Figyelt kérdés
Nagyon úgy néz ki, hogy az élettel összeegyeztethetetlen kromoszóma rendellenessége van az én picikémnek. Nagyon félek, és bűntudatom is van, mert nagyon szeretem őt, és nem akarom kimondani a "halálos ítéletét". Hogyan zajlik egy ilyen szülés megindítást? Hova fektetnek a kórházban? Olyanokhoz akik az épp egészséges, időre kiírt babájukat készülik megszülni? Hány napig tart az egész? És aki átesett ilyenen, az hogy próbálta feldolgozni? Én tudom magamról, hogy nem leszek ehhez elég erős, és azt is tudom, hogy hajlamos vagyok kicsit a depresszióra.
2014. szept. 20. 15:40
 81/96 anonim ***** válasza:
Szegénykém.Nem mondhatnám,hogy a sors kegyes lett volna Hozzád!Higgy benne,hogy a pici lányod visszatér még Hozzád,és nem volt hiábavaló ez a sok szenvedés!Leszel Te még boldog Édesanya!
2014. okt. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/96 anonim ***** válasza:
Megnézted a Kis Angyalkát?Igazán bátor Anyuka vagy!
2014. okt. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/96 A kérdező kommentje:

Igen megnéztem és a kis fejecskéjét meg is simogattam. Még most is érzem a puha kis bőrét.

Próbálok erős lenni, de most csak sírni tudok és pokolian fáj a szívem és a lelkem.

2014. okt. 9. 21:32
 84/96 anonim ***** válasza:
Sajnos ez így van rendjén,hogy a szíved és a lelked pokolian fáj!Gyászold meg az Angyalkádat,és várd Őt nagyon vissza!
2014. okt. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/96 anonim ***** válasza:
Kívánok neked mielőbbi felépülést mind testileg, mind lelkileg, és hogy ha letelt a gyász időszak akkor mielőbb újra beköltözzön hozzátok ez a kis angyalka... mert így lesz, és nagyon jó anyuka leszel! Csak tarts ki, és ne add fel a reményt!! Puszi
2014. okt. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/96 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! És remélem egyszer nekem is lesz nem is egy egészséges kisbabám és jó anyukájuk leszek majd!
2014. okt. 10. 17:13
 87/96 anonim ***** válasza:
Az nem kérdés,hogy jó Anyuka leszel,hiszen már MOST is az vagy!Csak a kis Angyalod testileg nincs itt!A legeslegjobbakat kívánom NEKED!Remélem hamaro
2014. okt. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/96 anonim ***** válasza:
Bocsánat,elküldtem.Szóval remélem hamarosan jó hírekkel térsz vissza(mert várjuk ám,hogy jelentkezz)!
2014. okt. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/96 anonim ***** válasza:

Szia. Én holnap fekszem be :( nagyon félek.


Kérdező hogy vagy?

2014. okt. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/96 A kérdező kommentje:

A hangulatom nagyon változó. Vannak napok mikor csak fekszem, sírok és nem akarok semmit, de semmit csinálni. Aztán van olyan is ,mint ha nem is tudom, az agyam tagadná hogy mi történt. Nem értem magam. Ilyenkor nem "gondolok" az egészre és úgy érzem nem velem történt meg, nem én éltem át ezt az egészet. Szörnyen érzem magam, hogy ilyenre is képes vagyok :(

És te kedves utolsó? Haza mehettél már a kórházból? Mi történt? Részvétem :(

2014. okt. 17. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!