Akiknek a 20. hét körül "kellett" megszülniük beteg babájukat! Hogy zajlik az egész? Van különbség, hogy első baba lenne, vagy már többedik "szülés"?

Figyelt kérdés
Nagyon úgy néz ki, hogy az élettel összeegyeztethetetlen kromoszóma rendellenessége van az én picikémnek. Nagyon félek, és bűntudatom is van, mert nagyon szeretem őt, és nem akarom kimondani a "halálos ítéletét". Hogyan zajlik egy ilyen szülés megindítást? Hova fektetnek a kórházban? Olyanokhoz akik az épp egészséges, időre kiírt babájukat készülik megszülni? Hány napig tart az egész? És aki átesett ilyenen, az hogy próbálta feldolgozni? Én tudom magamról, hogy nem leszek ehhez elég erős, és azt is tudom, hogy hajlamos vagyok kicsit a depresszióra.
2014. szept. 20. 15:40
 61/96 A kérdező kommentje:
pécsen lakom, ide az édesanyák úti klinikára kell mennem
2014. okt. 1. 16:27
 62/96 anonim ***** válasza:
És ne feledd, ő mindig is ott lesz neked, figyelni fog téged, és őrangyalod lesz neked, az apukájának, és később a tesóinak is.
2014. okt. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/96 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Jól esik h így ismeretlenül is drukkoltatok és most támogattok. És remélem mindenki aki átélt ilyet, most már egy boldog anyuka, vagy nemsokára az lesz. Mint ahogy remélem egyszer én is...
2014. okt. 1. 16:30
 64/96 anonim ***** válasza:
Egész biztos így lesz!!!
2014. okt. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/96 anonim ***** válasza:
Vagy az is lehet, hogy ez a kis lélek költözik majd vissza hozzátok hamarosan, de még most egy kicsit várnotok kell egymásra, és ö addig is fentről vigyáz rád és apukára.
2014. okt. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/96 A kérdező kommentje:
Remélem h fentről vigyáz majd ránk, bár nekem kellett volna ő rá vigyáznom :( És örökké a szívemben lesz az én kicsikém.
2014. okt. 1. 16:35
 67/96 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok akivel priviben beszéltél. Én is ott szultem még a down szindromas babát. Rendesek nagyon, a szuloszoban van két külön szoba, ahol voltunk mi is ketten egy nővel. Este megkaptam a tagitó palcakat, az Nem túl jó érzés, de kibirhato. Az orvosok szulesznok kedvesek, tudják min mentünk keresztül, sajnos sűrűn van ilyen Én reggel mentem le a szuloszobara, ott megkezdődõtt a tagitas +infúzió. Kaptam fájdalomcsillapítót, és délután megszultem. Nagyon rendes volt a szulesznö, sokat segített. Miután kijött a lepeny, vittek egy eg műtétre. Szerdán szultem, pénteken jöttem haza. Nagyon szoritok hamar és könnyen tuless rajta!!! Majd írj.
2014. okt. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/96 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom már a kórházban vagy.....lélekben Veled vagyok/vagyunk.Legyél nagyon erős!Minden vég,egy új kezdet is!
2014. okt. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/96 anonim ***** válasza:
100%
A 2. válaszoló vagyok, Veled vagyok én is lélekben, nagy ölelést küldök!
2014. okt. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/96 anonim ***** válasza:
Hogy vagy?
2014. okt. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!