Akiknek a 20. hét körül "kellett" megszülniük beteg babájukat! Hogy zajlik az egész? Van különbség, hogy első baba lenne, vagy már többedik "szülés"?

Figyelt kérdés
Nagyon úgy néz ki, hogy az élettel összeegyeztethetetlen kromoszóma rendellenessége van az én picikémnek. Nagyon félek, és bűntudatom is van, mert nagyon szeretem őt, és nem akarom kimondani a "halálos ítéletét". Hogyan zajlik egy ilyen szülés megindítást? Hova fektetnek a kórházban? Olyanokhoz akik az épp egészséges, időre kiírt babájukat készülik megszülni? Hány napig tart az egész? És aki átesett ilyenen, az hogy próbálta feldolgozni? Én tudom magamról, hogy nem leszek ehhez elég erős, és azt is tudom, hogy hajlamos vagyok kicsit a depresszióra.
2014. szept. 20. 15:40
 21/96 anonim ***** válasza:
100%
AZONNAL Istenhegyi út,Hajdu Krisztina genetikus!Az ilyen SOS eseteket mindig vállalja!Telefonálj oda.Hétfőnként szokta a beavatkozásokat végezni(chorionbiopszia)de Neked már van kromoszóma vizsgálati eredményed.Hívd fel,nincs veszíteni valód!
2014. szept. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/96 anonim ***** válasza:

Őszintén kétlem, hogy rád nézve szövődményekkel jár. Gondolkodj nyugodtan, nézesd meg 36 másik helyen! Tehát patau-szindrómája sincs ezek szerint. Láttam párral ezelőtt mikkel riogatták és mégis egészsége babája van. Én is hinnék benne...

Tudom, hogy sürgetnek, de nem nekik kell azzal együtt élni, ha esetleg egy egészséges babát vagy egy épp hogy csak beteg babát küldenek a ...

2014. szept. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/96 anonim ***** válasza:
Hajdú Krisztina nagyon jó ötlet!
2014. szept. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/96 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a tanácsot!

És ha oda telefonálok az istenhegyibe, mit mondjak? Mármint a recepciósnak? Felmegyek pestre is bármit megtennék a babámért!

2014. szept. 25. 17:23
 25/96 A kérdező kommentje:
Elmondom h negatív amnio 18 hetes uh alapján mégis terhességmegszakítást akarnak, sürgetnek és szeretnék a Hajdu dr. nőhöz menni sos. Az úgy jó szerintetek?
2014. szept. 25. 17:32
 26/96 anonim ***** válasza:
Tökéletes, úgyis tudja mit kell még kérdeznie. nagyon szorítunk!! És jár nekünk a fotó a 39. héten született, egészséges kisbabádról! ;-)
2014. szept. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/96 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek holnap telefonálok is!

És kedves utolsó bárcsak úgy lenne! Akkor tuti teszek fel ide képet ezt most megígérem!

2014. szept. 25. 18:55
 28/96 anonim ***** válasza:
Mi újság? Mit mondott a doktornő?
2014. szept. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/96 anonim ***** válasza:
Igen, én is ezt akartam kérdezni. Kaptál időpontot?
2014. szept. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/96 anonim ***** válasza:
Telefonáltál?
2014. szept. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!