Megoldható még az abortusz?

Figyelt kérdés
Pénteken lemondtam az abortusz időpontomat , mert azt gondoltuk párommal , hogy anyagilag meg tudjuk majd oldani , viszont péntek délután jött egy papírja a nyugdíjfolyósítótól , árvaellátás miatt , amit annó az édesanyja , aki már elhunyt jogtalanul vett fel kb. 2 milliós tartozás , így aztán egyártalán nem merjük bevállalni.Hogyan működik az új időpont kérés , új csekket is kell befizetnem , nem jó a jelenlegi , illetve újabb leletek kellenek , vagy megfelel a mostani?Azt tudom , hogy megint 2 x el kellesz mennem a családvédelmisekhez.Ezen a héten voltam 10 hetes , szerintetek jöv. héten le lehet tudni a családvédelmit és utána való hétre tudok még intézni időpontot?Akkor leszek 12 hetes...

2015. márc. 8. 13:31
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
77%
Szegeny anya hogy masok hibaja miatt kell ezt a dontest hozni.a vedonovel egyszerre hivd a korhazat is es mond ha surgos!
2015. márc. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
20%
Azért ez így eléggé kisarkított, hogy se ház, se gyerek. 2 millió forinton múlik? Akkor valamit nagyon benéztetek.
2015. márc. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég egy szomorú helyzet... A visszafizetésre nem tudnátok részletfizetést vagy kedvezményt kérni? Talán éppen az arra való tekintettel, hogy kiskorú eltartott van (lenne) a családban, meg is adnák. Azért nem reménytelen egyezkedni ilyen téren a hivatalokkal, a részletfizetési lehetőséget más ügyekben is meg szokták ítélni, hiszen nekik sem érdekük, hogy anyagilag ellehetetlenítsenek egy családot.
2015. márc. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
50%

Nekem ez a véleményem mint az előttem írónak.

Ne vetesd el a kisbabádat

2015. márc. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 Ditta323 ***** válasza:
57%

Gondoljátok és számoljátok át. Meg tudjátok- e neki adni azt amit szeretnétek? Ha a válasz nem akkor családvédelmis. És 12. héten már nem csinálnak ab-ot.


A sok ab. ellenesnek nem kell itt olvasni és mindenkinek azt szajkózni, hogy tartsd meg még ha éhen döglesz akkor is.... és pontozhattok le!

2015. márc. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 A kérdező kommentje:
Az anyja miatt már szenvedünk egy lakáshitellel , ha sikerülne eladni a házát abból visszatudnánk fizetni a hitelt plusz maradna 3-4 millió , de még áron alul sem akarják megvenni kb 11 millióra becsülték , de 8 ert nem akar elmenni most azon vagyunk h hatha 6 ert lenne ra vevő es akkpr legalább 0 ról nem minuszból indulnánk.Párom már teljesen ki van h az anyja szinte csak eltakarítani valót hagyott maga után...de én szeretem őt és nem ő tehet az anyja gerinctelenségéről.Itt az egésszel ott van a gond , hogy nem 1 nap alatt rendeződnek ezek...mivan ha még ennyiert sem tudjuk eladni és hitel vagy tartozás marad a nyakunkon...esélytelen , hogy ebben a kis 34 nm es albérletben hosszú távon tudjunk nevelni egy gyereket így...:(
2015. márc. 8. 20:48
 27/61 anonim ***** válasza:
45%

Az utolsónak igaza van, ha betöltötted a héten a 10. hetet, tegyük fel csütörtökön, akkor jövő csütörtökön betöltöd a 11. hetet és a 12. hétbe lépsz, ettől kezdve pedig már nincs lehetőséged az abortuszra. Ahogy én értelmezem, már valószínűleg kicsúsztatok az időből, hacsak nem kapsz már a holnappal kezdődő héten időpontot a műtétre.

Ha megkezdődik a 12. hét, akkor már nem végzik el, és az indokok sem állnak meg, miszerint önhibádon kívül csúsztál le róla, hiszen magad mondtad le az előző időpontot.

2015. márc. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 A kérdező kommentje:
Még azt sem tudom pontosan hány hetes és napos a magzat a körzetinőgyógy meg a kórházi nőgyógy papíron is más van előbbin ezen a hét közepén 10 hét utóbbin 9 hét... De ha 10 el szamolok akk. Esetleg jöv het csaladvedelmi es ha van ra lehetoseg utana levo het kozepéig kapok időpontot...
2015. márc. 8. 21:21
 29/61 anonim ***** válasza:
31%

Kérdező ha a 10 héten vagy akkor kicsúsztatok az időből. Betöltött 12 héten tuti nem fogják elvenni.

De már sok helyen a 11 hét közepétől sem, bár ennek utána kéne járni.

Az utolsó uh szerint hány hetes vagy?

2015. márc. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 A kérdező kommentje:
Mikor lett vna au abortusz 10 heteset vágott rá lazán a doki , de azt csak így nagyon gyorsban szóval nem tudom + - hány napos lehet
2015. márc. 8. 21:47
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!