Megoldható még az abortusz?

Figyelt kérdés
Pénteken lemondtam az abortusz időpontomat , mert azt gondoltuk párommal , hogy anyagilag meg tudjuk majd oldani , viszont péntek délután jött egy papírja a nyugdíjfolyósítótól , árvaellátás miatt , amit annó az édesanyja , aki már elhunyt jogtalanul vett fel kb. 2 milliós tartozás , így aztán egyártalán nem merjük bevállalni.Hogyan működik az új időpont kérés , új csekket is kell befizetnem , nem jó a jelenlegi , illetve újabb leletek kellenek , vagy megfelel a mostani?Azt tudom , hogy megint 2 x el kellesz mennem a családvédelmisekhez.Ezen a héten voltam 10 hetes , szerintetek jöv. héten le lehet tudni a családvédelmit és utána való hétre tudok még intézni időpontot?Akkor leszek 12 hetes...

2015. márc. 8. 13:31
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
Nincs olyan orvosi papírod, amin rajta van, pontosan mennyi idős a terhesség? Így jelölik: 9w3d, ha egy 9 hetes és 3 napos terhességről van szó pl. Ez a jelölés azt jelenti, hogy betöltötte a 9 hetet és a 10. hétben van a terhesség. Ha megtalálod ezt az adatot a leleteiden, akkor kiderül, meddig vagytok még időben.
2015. márc. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 A kérdező kommentje:
Mindegyikre csak a hetes megállapítás van ráírva.Egyébként tudjuk , h. dúrva dolog az abortusz és megbocsáthatatlan , de annyi pénzünk nincs félre rakva , hogy ha innen kidobnak minket akk másik albérletbe tudjunk menni.És ugye hitelfizetés meg emiatt az árvaell. miatt nem is tudunk majd félretenni.Jan.ba kezdtem el egy logisztikai ügyintézős sulit...azt is abba kellett hagynom , mert arra nem volt pénz , havi 20 ezer...és igen lehet ciki , de annyira szorult helyzetben vagyunk , h. Ahúst jó , ha havi 2 látunk , még a mindennapi főttételre sem jut...sobkás kenyér nincs ,max bundás...na most ebbe szülni egy gyereket...lehet megszületne , de ha innen kiraknak minket , mwg annyiért sem tudjuk eladni a lakást , amennyiből 0 ra jönnénk ki , akk a biztos éhezés lenne a sorsa plussz lehet ,h az utcára kerülés ,
2015. márc. 9. 09:56
 33/61 anonim ***** válasza:
15%
Csak kifogás kifogás hátàn.Asszem ez el van döntve.:( csak a negatívba gondolkodsz,optimizmus eszedbe se jut.Én 18 évesen segítsèg és nullàról való indulással meg tudtam oldani a párommal.Sokszor csak hozzáállás kérdése...
2015. márc. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
89%
Neked az sem lenne eleg baj, ha fennyel tudnak csak etetni a gyereket. Vannak helyzetek, amikor szukseges az abortusz. Ez ilyen most, bar nem varom hogy egy magadfajta erzeketlen ember ezt megertse utcsoka...
2015. márc. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:

A kérdéstől független, de a párod anyukájának házában nem tudtok élni? Vagy esetleg azt kiadni albérlőnek, hogy mérsékeljétek a havi kiadásokat?


Az árvaellátásos tartozásra pedig kérjetek mindenképpen részletfizetést, esetleg egy könnyítést-csökkentést (tekintettel arra, hogy az anya is hibás volt a helyzetben), egy próbát megér.

2015. márc. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
0%
Par ev es elerkezik az ido hogy lehet baba johet szamotkra..aztan akkor hany millot fogtok meddosegi centrumban hagyni mert lelki es tesi okok miatt nem jon ossze??
2015. márc. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 Ditta323 ***** válasza:
79%

Kedves kérdező sikerült valamit intézned a családvédelmisnél?

Komolyan nem értem az embereket ennyire senki nem lehet szűk látókörű. Ennyiőtöknek van gondja a teherbeeséssel, esetleg ennyi ősanya van itt? Szerencsétlen kérdezőnek elég lehet a baja és ti meg még egyet belerúgtok? Ha nem tetszik az abortusz akkor nem kell olvasni a témát, ja de olvassátok, mert valakibe bele kell kötni nem igaz? És érdemben választ nem tudtok adni, csak, ugyanazt szajkózni.. unalmas... és osszatok engem is le nyugodtan....

2015. márc. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 A kérdező kommentje:
Miskolcon még ennyit sem tudnánk megkeresni , de igen , ha találnánk albérlőt oda könnyebb lenne, lehet annyira nem kilátástalan a helyzet...mindenesetre elméletben már ott járok , hogy meg kell tartanunk úgy sem férünk már bele időben , kedvem sincs megpróbálni felhívni a családvédelmist...mintha tudatosulna bennem , hogy ezt a helyzetet vállalnunk kell és meg kell tudnunk oldani.Örülök a babának ,de mélységesen sírni fogok és bűntudatom lesz , ha a születéséig nem tudjuk rendezni az anyagi gondjainkat...nem akarom ekkora mértékű nélkülözésben nevelni , amiben most vagyunk.
2015. márc. 9. 11:00
 39/61 A kérdező kommentje:
A családvédelmist 12-13 ig lehetne .majd felhívni időpont egyeztetés miatt de valószínűleg inkább kíváncsiság miatt , h. tényleg nem fértünk vna már bele
2015. márc. 9. 11:02
 40/61 anonim ***** válasza:
78%

Akkor szerintem feküdjetek rá először is arra a témára, hogy albérlőt találni, minél hamarabb. Lehetőleg ismerősön keresztül, hogy normális bérlő legyen... Ez legalább a lakásra jutó hiteltörlesztést megkönnyítené.


Az árvaellátásos tartozásra kérjetek részletfizetést, könnyítést. Így, hogy úgy néz ki, marad a gyerek, talán még jobbak is lesznek az esélyeitek. Ha jól értem, mind az öröklött hitel, mind az árvaellátással kapcsolatos tartozás a párodat érinti. Ez azt jelenti, hogy havonta legfeljebb az ő keresetének a felét vihetik el a tartozások, a te bevételeid, illetve az ő fizetésének másik fele megmarad a havi kiadások fedezésére.

2015. márc. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!