Megoldható még az abortusz?

Figyelt kérdés
Pénteken lemondtam az abortusz időpontomat , mert azt gondoltuk párommal , hogy anyagilag meg tudjuk majd oldani , viszont péntek délután jött egy papírja a nyugdíjfolyósítótól , árvaellátás miatt , amit annó az édesanyja , aki már elhunyt jogtalanul vett fel kb. 2 milliós tartozás , így aztán egyártalán nem merjük bevállalni.Hogyan működik az új időpont kérés , új csekket is kell befizetnem , nem jó a jelenlegi , illetve újabb leletek kellenek , vagy megfelel a mostani?Azt tudom , hogy megint 2 x el kellesz mennem a családvédelmisekhez.Ezen a héten voltam 10 hetes , szerintetek jöv. héten le lehet tudni a családvédelmit és utána való hétre tudok még intézni időpontot?Akkor leszek 12 hetes...

2015. márc. 8. 13:31
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
Mit mondtak?
2015. márc. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
?
2015. márc. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
Kérdező mi lett végül? Írhatsz privit is ha ide nem akarsz.
2015. márc. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 A kérdező kommentje:
Röviden annyi , hogy nem lesz elő babánk...:( 1 hete pszihológushoz járok , az orvos azt mondta , hogy nincs szívhangja , és mivel már elméletileg most lesz 13 hetes valószínűleg nem is lesz , de nem értem 6 és 10 hetes még volt...próbálták ott mocorogtatni , de szörnyű volt látni UH-n , hogy nem mozog...sajnos nem akarom elhinni , hogy meghalt volna...igaz volt egy este mikor nagyon görcsöltem , de én csak a székelykáposzta evésre gondoltam , hogy attól lehetett , ugyanis egyártalán nem véreztem...és ugye rá 2 napra mentem az orvoshoz , akkor mondta ezt.Hogy sajnos "elvetéltem" és , hogy egészségügyi kaparásra kell mennem , ahol kiveszik a halott magzatot...de én közöltem vele , hogy szó sem lehet róla...lassan a psziho dokinak sikerül felfogatnia velem , hogy egy halott magzatot hordok...ami eléggé megijesztett és kértem időpontot...szerdára kaptam.Egyszerűen nem tudom felfogni...:( Pedig már kiságyat is kinéztünk , és számolgattunk egy rahedlit , hogy spóroljuk rá össze...meg ismerősöket is kérdezgettünk , nincs-e babás ismerősük , már kaptunk babaruhákat is meg minden...:( De abba reménykedem , hogy nem halt meg , csak nem tudom , hogy hogy ha szerdán megyek , akkor azt mondják minden rendben van vele...:'( De párom is próbálja megértetni velem , hogy sajnos ez nem így megy.Most nem tudom mit csináljak , annyira szerettem volna most már megszülni és babusgatni...:( párom azt mondja , hogy , ha ennyire megvisel , akkor próbáljuk meg összehozni ezt a babás dolgot , de most egy ilyen , hogy tudnék újra teherbe esni...nem bírnám elviselni , hogy most őt elvesztettem és mivan , ha a másik babával is ez történne?:(Lehet anyumtól örüköltem ...mire engem összehoztak már 4 halott babán voltak túl...nem merek újra terhes lenni már , de annyira szeretnék egy babát , de őt , aki a pocakomban van :'( nem értem ezt az egész helyzetet most : (
2015. márc. 16. 14:47
 55/61 anonim ***** válasza:
26%
nem akartad ot es igy elhagyott benneteket...
2015. márc. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
74%
Sajnalom.fel a fejjel ez gyakori dolog sajnos.Akik meg huleswgeket irnak ide azt meg le kell sz@rni
2015. márc. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
29%

Annyira sajnálom, hogy így alakult. :(


Nagyon jó, hogy szakemberhez fordultál, az ilyen veszteséget nem mindig képes feldolgozni az ember egyedül. A párod melletted áll, és ez most a legfontosabb. Ha testileg és lelkileg is összeszedted magad, belevághattok újra, ezúttal tudatosan és felkészülten. Addigra anyagilag is jobb lesz a helyzet, így te is sokkal nyugodtabb leszel már az első perctől, mint most.


A lényeg, hogy gyászold meg a veszteségedet, adj időt rá magadnak.

2015. márc. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
14%
Értelek is meg nem is, nagyon nem akartad ezt a babát,még az utolsó pillanatban is azon agyaltál hogy belefér-e az abortusz...és végig mondtad,hogy nincs pénz,most meg babát akarsz...nekem is volt vetélésem így tudom mit érzel,bár mi nagyon szerettük volna tervezett baba volt. Viszont mert az anyagiak nem változtak így nem kéne még egy terhességen gondolkozni,ha valami közbejön ami pénzt visz újra abortuszra mész? Ez nm így megy, gondolkodjatok felelően.
2015. márc. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
18%

Szia!

Sajnálom a történteket, bár hidd el, így még mindig jobb, mintha te magad döntöttél volna az abortusz mellett. És emiatt a vetélés miatt ne legyen lelkiismeretfurdalásod, mert tényleg nem tettél semmi olyat, bárkivel előfordulhat, hogy elvetél. Ettől még simán lehet babád!! Vannak olyanok, akik többször is elvetélnek, mert pl. csak lányt vagy csak fiút tudnak kihordani (van ilyen összeférhetetlenséges betegség), és még ők is szülhetnek, ha a másik nemű baba lesz. De egy vetélés meg bárkivel megeshet, simán lehet, hogy olyan betegsége volt, amivel nem maradt volna amúgy sem életben!


Nyugodjatok meg, sírd ki magad, és után beszéljétek át, hogy mikor is férne bele egy baba, és próbáljatok meg tudatosan készülni rá. Ha meg megint becsúszik, akkor megtartjátok :-)

2015. márc. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
40%
Ez kamu. Oltári nagy kamu. Csak sajnáltatja magát. Nem is való neked gyerek kérdező, mert úgy tekintesz rá mintha egy darab kenyér lenne.
2015. márc. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!