Megoldható még az abortusz?

Figyelt kérdés
Pénteken lemondtam az abortusz időpontomat , mert azt gondoltuk párommal , hogy anyagilag meg tudjuk majd oldani , viszont péntek délután jött egy papírja a nyugdíjfolyósítótól , árvaellátás miatt , amit annó az édesanyja , aki már elhunyt jogtalanul vett fel kb. 2 milliós tartozás , így aztán egyártalán nem merjük bevállalni.Hogyan működik az új időpont kérés , új csekket is kell befizetnem , nem jó a jelenlegi , illetve újabb leletek kellenek , vagy megfelel a mostani?Azt tudom , hogy megint 2 x el kellesz mennem a családvédelmisekhez.Ezen a héten voltam 10 hetes , szerintetek jöv. héten le lehet tudni a családvédelmit és utána való hétre tudok még intézni időpontot?Akkor leszek 12 hetes...

2015. márc. 8. 13:31
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
67%
Persze es ha megis ki kell fizetni..ott lesznek majd a babaval.ilyen kalamajkahoz pont ez kell.sajnallak titeket..
2015. márc. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
72%

Nagyon sajnálom a helyzeteket hogy emiatt nem vállalhatjátok, ez szörnyen igazságtalan.

Nekem jött egy levél 18 évesen hogy akarom e saját jogon továbbfolyósítani az árvaellátást, azaz az én nevemre (számla, postacím) nem az anyáméra, ugyanis az ellátás nekem jár nem neki. Mondjuk az is szép a történetben hogy a jogviszonyt igazolni kell, nem jár nekem amennyiben nem adom le fél évente az igazolást, nem is értem hogy csúszhatott ez ennyire el..


A kérdésre válaszolva:

A tesómnál egy telefon volt a nőgyógyászatra, új időpontot kért, nem kellett újra fizetni (stb), mert még nem igényelte vissza az eljárási díjat, és még nem volt védőnőnél. Ez talán egy éve volt, a családvédelmis pontosabb felvilágosítást tud adni, mert lehet változott valami azóta bár nem hiszem..

2015. márc. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
0%
A 10-es még semmit nem válaszolt a kérdésre, de azért még mindig itt van...
2015. márc. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem meg nem biztos, hogy bele fértek. Mert vannak helyek ahol 11 hét 4-5 napos babákat nem vesznek el.

Pontosan hány hetes és nalos kismama vagy?

2015. márc. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
81%
14 válaszoló vagyok ez nem biztos, de úgy tudom betöltött 12dik hét után nem veszik el a babát.
2015. márc. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
13 kedves, a negyedik válsz volt az enyém, de ne zavarjon.
2015. márc. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat holnap első dolgom lesz a családvédelmist felhívni...Szörnyű , hogy szinte lényszerből kell elvetetni... Ahhoz képest , h. nyár végére lakás vásárlást terveztünk...erre se ház nem lesz se baba.:(
2015. márc. 8. 15:55
 18/61 A kérdező kommentje:
Lényszerből=kényszerből
2015. márc. 8. 15:56
 19/61 anonim ***** válasza:
18%

Ezért megöletitek azt a kisembert??!!!! Nézz youtub-on videót róla.egy 12 hetes baba már szopja az ujját.Hogy van szíved??


3 gyerek Boldog anyuja!

2015. márc. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
25%

Kicsusztal az idobol mire uj idopontot kapsz.

Szegeny szegeny gyerek ossze vissza jatszanak az eletevel

2015. márc. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!