Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Miért éreznek jogot sokan a...

Miért éreznek jogot sokan a válaszolók közül arra hogy idegen nőket pocskondiázzanak az abortusz miatt?

Figyelt kérdés
A kérdésem nem provokatív, nem volt abortuszom, csak meglepődök rajta, hogy milyen vitát képez ez a téma, és elgondolkoztam rajta miért érdekli a nőket annyira idegenek abortusza, védekezési szokása mintha az ő magzatuk lenne veszélyben ezáltal? Nem vagyok egyik oldalon sem egyébként csak érdekel hogy egyesek miért idegesítik ezen magukat, amikor nem róluk van szó?
2015. ápr. 16. 20:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/73 anonim ***** válasza:
79%

Amit én életképtelennek tartok...


Egy 24. hétben megszületett babának esélye van az életre az anyja nélkül is. Szüksége van egy emberre, aki gondozza, de nem szükségszerű, hogy ez az anya legyen.


A 12 hetes magzat életképtelen. Nélkülem meghal..a testem nélkül meghal. Amikor azt mondom, hogy egy néhány hetes, hónapos magzat életképtelen, akkor én mindig erre gondolok.


Nyilvánvalóan egy csecsemő nem tudja magát ellátni, de nem is erről van szó, mert nem ezt jelenti az életképtelen.


Nem én voltm aki egyébként korábban itt ezt a szót használta, csak ebben nyilván mindig mindannyian beleköttök. Hát itt a válasz.

2015. ápr. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/73 anonim ***** válasza:
0%
Logikátlan vagy megint, nem tudsz érvelni! A csecsemő is meghal, ha nem táplálja senki! Teljesen értelmetlen ezen lovagolnod! A lényeg ugyanaz: életképtelen az embrió, életképtelen a csecsemő és életképtelen a magatehetetlen ember. Mindegyik valaki másnak a jóindulatára van bízva. Az is lényegtelen, hogy a segítség milyen formában jön: az anya teste által, vagy egy segítő kéz által. Nem ez a fontos!
2015. ápr. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/73 anonim ***** válasza:
0%
Mitől lenne egy csecsemő életképes? Attól, mert tud levegőt venni itt a környezetben? Ez édes kevés az életben maradásához! A levegő ugyanis önmagában nem éltet. Élelemre, vízre van szüksége, amit magának nem tud biztosítani, mint a magatehetetlen ember sem! Hiába tudnának amúgy "élni" idekinn, ha mégsem tudnak, mert az alapvető képességük nincs meg, hogy önállóan ellássák magukat. Az hogy itt élnek, vagy az anyaméhben, tényleg nem fontos ilyen szempontból. Kérlek, érvelj jobban, ha meg akarsz bárkit is győzni, mert nincs logika abban, amit írsz!
2015. ápr. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/73 anonim ***** válasza:
20%

" aki a körülményeit reálisan felmérve belátja, hogy alkalmatlan vagy ő, vagy az életkörülményei a gyermekvállalásra. "

Minek csinál az ilyen gyereket akkor? Mivel nincs 100-os módszer, aki szexel, vállalja annak a következményeit is! Aki olyan mélynyomorban él, hogy biztosan nem tudná felnevelni a gyereket, az ne tegye szét a lábait. Ez nem olyan dolog, ami nélkül ne lehetne élni. Már bocsánat a kifejezésért. De amúgy megint csak az a probléma, hogy az abortuszok túlnyomó többsége nem azért zajlik, mert olyan hű de nagyon felelősségteljes volt az illető nő és annak a párja. Nagyon-nagyon kevés terhesség csúszik be úgy, hogy rendesen védekeztek!

2015. ápr. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/73 anonim ***** válasza:
62%

Komolyan ennyire fogyatékos vagy?? Persze, hogy táplálni kell, de ehhez nincs szükség az anyára..


Ha az anya meghal a szülőasztalon, a gyerek életben marad, akkor a gyerek még nem fog meghalni. Fel tudja nevelni az apja is..vagy nevelőszülők.


Egy magzathoz meg kell az anya. Ha az apa akarná, akkor se tudná kihordani.


Ne legyél már ennyire nyomorék.

2015. ápr. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/73 anonim ***** válasza:
76%
A gyengebbek kedvéért nem az volt a kérdés hogy mi a véleményed az abortuszról? Azért érdekli őket mert szeretnek más döntéseibe beleszólni ha pl. Kiírt valaki egy kérdést mert érdeklődött valamiről oda is beirnak valami értelmes dolgot.
2015. ápr. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/73 anonim ***** válasza:
0%
Válaszolj emberi hangnemben! Senki más nem trágárkodott, csak te! Töröltetni fogom a válaszod, ha továbbra is így tudsz csak megnyilvánulni. Én sem nevezlek nyomoréknak azért, mert logikátlan badarságokat írsz. Mi? Miről beszélsz? Az anya kell hozzá, oké, de a magatehetetlennek meg a csecsemőnek egy másik személy. Az mindegy, hogy Mancika néni, vagy Bözsike. Nem is értem, hogy honnan jött az az ésszerűtlen gondolatmenet nálad, hogy ahhoz kösd, valaki élhet-e vagy meg kell halnia, hogy ki gondoskodik róla...
2015. ápr. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/73 anonim ***** válasza:
0%
utolsó hagyd csak. ebből is látszik hogy az abortusz pártiak mocskosabb szájúak mint az ellenzők. csak magát minősíti ezzel.
2015. ápr. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/73 anonim ***** válasza:
74%

Hogy miért? Mert végtelenül korlátolt vagy..


Az abortusz azért lehetséges, mert a nő dönthet a saját teste felett. És szerintem ez így van jól.

Mindig jön a kérdés, hogy mi a különbség egy 12 hetes magzat, vagy egy koraszülött baba között. Hát ez. 12 hetes koráig én döntök róla. Pont.


Szomorú ha nem vagy képes feldolgozni a különbséget.

2015. ápr. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/73 anonim ***** válasza:
76%
Egyébként meg töröltesd..nem fogok eret vágni magamon emiatt.
2015. ápr. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!