Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Miért éreznek jogot sokan a...

Miért éreznek jogot sokan a válaszolók közül arra hogy idegen nőket pocskondiázzanak az abortusz miatt?

Figyelt kérdés
A kérdésem nem provokatív, nem volt abortuszom, csak meglepődök rajta, hogy milyen vitát képez ez a téma, és elgondolkoztam rajta miért érdekli a nőket annyira idegenek abortusza, védekezési szokása mintha az ő magzatuk lenne veszélyben ezáltal? Nem vagyok egyik oldalon sem egyébként csak érdekel hogy egyesek miért idegesítik ezen magukat, amikor nem róluk van szó?
2015. ápr. 16. 20:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/73 anonim ***** válasza:
72%
Dehogy trollkodik. Tényleg ennyire buta.
2015. ápr. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/73 anonim ***** válasza:
4%
10 hetesen és 38 hetesen is az én gyerekem. aki ezt nem tudja megérteni annak remélem sose lesznek gyerekei mert képtelen a szeretetre. ha én iq fighter vagyok akkor ti érzelmi iq fighterek.
2015. ápr. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/73 anonim ***** válasza:
64%
Milyen kedves dolgokat kívánsz.. Köszönöm, de remélem lesznek gyerekeim és imádni fogom őket, épp úgy ahogy az unokahúgaimat.
2015. ápr. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/73 anonim ***** válasza:
14%

Hát akkor sok neves tudós, orvos és a pápa is "IQ" bajnok, mert ők sem tudnak különbséget tenni egy 10 hetes és egy 38 hetes magzat között, mint hogy a nyomorék és a nem nyomorék emberek között sem és nem ítélkeznek mondjuk bőrszín alapján sem. Amúgy hozzáteszem ismét,tudományosan, biológiailag a 10 hetes magzat is ugyanolyan ember, mint a 38 hetes magzat, vagy a 60 éves öreg.Szóval, jártam biológia órára, 8 évnyi kitűnő osztályzattal jártam ki az általánost, erős gimnáziumban 4,5-ös átlagom volt és egyetemi diplomát szereztem, valamint nyelveken is beszélek. Nem tartom hülyének magam, az IQ pedig 130 felett van nálam.


Érdemes elgondolkodni Ferenc pápa szavain is. Szerinte a mai világ az "eldobható javak" világa, ahol az élettől is egyszerűen "megszabadulnak". Kérte az orvosokat, hogy akkor is hallgassanak a saját lelkiismeretükre, ha azt kívánják tőlük, hogy " ne tiszteljék az életet".


"Minden meg nem született gyermek, amelyet igazságtalanul elvetetnek, Jézus Krisztus arcát, az Úr arcát viseli" mondta.


Írtam már Czeizel professzort is. Neki talán elhiszed, hogy valamennyire járatos a biológiában és ennek ellenére ő is elítéli az abortuszt és azt mondja, hogy az élet a fogantatással veszi kezdetét.


A te megnyilvánulásodat szeretném kontrasztként ide állítani:


" Hogy hogy nem gyújtod föl magad véletlenül egy kanál vízzel? Remélem hogy csak trollkodsz..."


Olyan értelmes ember,mint te, aki bölcsebb és okosabb még a tudósoknál is, természetes, hogy ilyen kifinomultan tud reagálni.

2015. ápr. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/73 anonim ***** válasza:
100%

A megerőszakolt nő is tartsa meg a gyermekét? A súlyos fogyatékkal születő gyermeket is tartsa meg az anya? Akkor is tartsa meg a nő a gyereket, ha van már neki 2 és az orvosok azt mondják, hogy nagy a kockázat a halálos kimenetelre? (már ami az anyát illeti..) Hiszen árván hagyná hátra a 2 gyermekét és a férjét..


Mi a különbség az általad gyilkosságnak vélt abortuszok között az alábbi helyzetekben? Szerinted mind ugyanaz? Ha nem..akkor vannak helyzetek mikor megbocsátható a gyilkosság? Hmm.

2015. ápr. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/73 anonim ***** válasza:
0%
utolsó azért néha elég nagy ellentmondásokba keveredsz magaddal.. olvass vissza
2015. ápr. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/73 anonim ***** válasza:
74%

Igazságtalanul elvett élet..valóban. De én nem a pápáról beszélek, hanem rólad.


Az abortusz gyilkosság.. Oké.

2015. ápr. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/73 anonim ***** válasza:
18%
79%-os! Ha terhes lennél és elvetélnél mondjuk a 20. héten és meg kellene szülnöd a gyereket, cseppet sem viselne meg téged? Csak annyit mondanál: Sebaj, úgy sem volt még ember, csak életképtelen valami! Ez a példa igaz akkor is, ha hat hetesen, 10 hetesen, vagy 15-16 hetesen vetélnél el. Attól lesz csak a te gyereked, hogy már idekinn is képes önállóan levegőt venni? Én hat hetesen, amikor elkezdtem vérezni pont annyira aggódtam érte, mint a születése után. A férjem vállán sírtam, hogy nem akarom elveszíteni őt.
2015. ápr. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/73 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, én ezt itt hagytam abba. Élj boldogan az elveiddel én is boldogan élek a sajátommal.
2015. ápr. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/73 anonim ***** válasza:
12%
Rendben! Ebben a válaszodban benne van minden!
2015. ápr. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!