Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Miért éreznek jogot sokan a...

Miért éreznek jogot sokan a válaszolók közül arra hogy idegen nőket pocskondiázzanak az abortusz miatt?

Figyelt kérdés
A kérdésem nem provokatív, nem volt abortuszom, csak meglepődök rajta, hogy milyen vitát képez ez a téma, és elgondolkoztam rajta miért érdekli a nőket annyira idegenek abortusza, védekezési szokása mintha az ő magzatuk lenne veszélyben ezáltal? Nem vagyok egyik oldalon sem egyébként csak érdekel hogy egyesek miért idegesítik ezen magukat, amikor nem róluk van szó?
2015. ápr. 16. 20:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/73 anonim ***** válasza:
0%
kár hogy a magzat nem dönthet az anyáról. kíváncsi lennék mi lenne itt akkor.
2015. ápr. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/73 anonim ***** válasza:
83%
De nem dönthet.
2015. ápr. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/73 anonim ***** válasza:
22%
Inkább az szomorú, hogy számodra csak ennyit ér az élet, ez az egyszeri és megismételhetetlen csoda...Merthogy nem tud a természet sem még egyszer ugyanolyan embert alkotni, mint akit megölnek. Mondtam már, az, hogy te dönthetsz az életéről, mert a törvények megengedik, még nem jelenti azt, hogy neked erkölcsileg is jogod van hozzá. Ehhez senkinek nincs joga! Felesleges értelmetlen dolgokkal mentegetőznöd. Ész érvet eddig sem tudtál felhozni az abortuszra és eztán sem fogsz tudni.
2015. ápr. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/73 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel azt akarod mondani kedves utolsó, hogyha a te érdekeidet, elképzeléseidet, elveidet szolgálja és igazolja, akkor teljesen elfogadható a "gyilkosság"?

Azt hiszem nincs több kérdésem...

2015. ápr. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/73 anonim ***** válasza:
83%

Egy nő rendelkezhet a teste felett. A törvény engedélyezi a 12. hétig. Pont. Ha ezt nem sikerül felfognod, akkor a te bajod és valóban felesleges bármi egyebet mondani.


Szerencsére még olyan világban élünk amikor jogom van dönteni.


Szívtelennek tartasz, meg erkölcstelennek, meg aminek akarsz.. Soha nem volt abortuszom, bízom benne, hogy nem fogok olyan helyzetbe kerülni, hogy erre kerüljön sor. Van 3 csodálatos unokahúgom, 5 és 15 hónap közöttiek, imádom őket.

Ha teherbe esnék akkor nem vetetném el, mert már olyan az élethelyzetem, hogy nem tenném.. 2 évvel ezelőtt még gondolkodás nélkül.


Tehát nem vagyok szívtelen, egyszerűen csak úgy gondolom, hogy az abortusz nem gyilkosság és egy nő dönthet a saját teste felett. Teljesen rendben van, hogy ennek határt szabtak. 12 hét.


Ha a 38. hétig engedélyeznék, azzal már nem értenék egyet, mert egy 38. héten született baba már életben marad a méhen kívül is amennyiben gondozzák.

Egy 12. héten "született" magzat, ha Isten akarja sem..


Na mindegy. Ezt korábban sem sikerült megértened, hát ennél több hozzáfűznivalóm nincsen.

2015. ápr. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/73 anonim ***** válasza:
0%
felfordul a gyomorom azoktól akik szerint egy magzat megölése teljesen elfogadható, de szegény nőnek nehogy baja essen mert jajj az mekkora szemétség lenne...
2015. ápr. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/73 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tőled fordul fel a gyomrom.
2015. ápr. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/73 anonim ***** válasza:
0%
Te meg azt nem érted meg, hogy egy 38. hétre született baba sem képes életben maradni egyedül. Mondtam, attól, mert tud levegőt venni, az még édes kevés! Ha megszületik és magára hagyják, akkor meghal, tehát ilyen szempontból ugyanolyan életképtelen, mint egy 9 hetes magzat. A lényeg ugyanaz.
2015. ápr. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/73 anonim ***** válasza:
100%
Anyám borogass..
2015. ápr. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/73 anonim ***** válasza:
83%
Aki nem érti a különbséget egy 10 hetes és egy 38 hetes magzat között, annak hogyan sikerült elvégezni az általános iskolát? Mert ezt már ott is tanítják. És ezek az IQ-fighterek köztünk járnak... Hogy hogy nem gyújtod föl magad véletlenül egy kanál vízzel? Remélem hogy csak trollkodsz...
2015. ápr. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!