Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Egyes nők miért fújnak olyan...

Egyes nők miért fújnak olyan kegyetlen módon azokra, akik abortuszra kényszerülnek?

Figyelt kérdés
2015. aug. 14. 16:02
 41/91 A kérdező kommentje:
Volta igen.És ez neked miért fàj?Szüljél 20-at ha annyira akarsz,de fogd màr föl,hogy nem te döntöd el,egyszerűen nincs beleszólàsod ki hány abortuszra megy,vagy hogyan védekezik.Ez nem a te dolgod,nem jut el az agyadig?
2015. aug. 18. 12:31
 42/91 anonim ***** válasza:
4%
Egy buta nő lehetsz, aki alig múlt 20, mikor szült. Eltaláltam? Az IQ-d sem több. Fröcsögsz össze-vissza.
2015. aug. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/91 A kérdező kommentje:
26 voltam amikor szültem,de te sem rendelkezhetsz magasabb IQ-val ha megvàltónak képzeled magad.
2015. aug. 18. 12:35
 44/91 A kérdező kommentje:
Tudod mit?Àllj a műtőajtók elé,és "harcolj"!!!
2015. aug. 18. 12:37
 45/91 anonim ***** válasza:
77%

A naptármódszer nem jó, a ciklusom sajnos 25-35 nap közt mozog, a megszakítás meg oroszrulett.

A pesszárium latex...

Az életünk maradék spontaneitása is elveszni látszik. :(

Én elköttetném magam. De nem lehet.

Amúgy azért kérdezem itt, mert ebben a témában sok megmondóember van, szóval hátha tényleg okosak.

2015. aug. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/91 A kérdező kommentje:
Figyelj,akkor szerintem érdelkődjetek,hogy férfiaknak milyen lehetőség van.Más ötletem nincs.
2015. aug. 18. 12:47
 47/91 anonim ***** válasza:
48%

Férfiaknál is negyven év vagy négy gyerek.

Szóval minimum 13év, vagy csinál máshova két gyereket(de akkor meg okafogyott)

Anno beszéltük is, hogy a második gyerek után elköttetném magam. Akkor még nem ez volt a szabályozás, és császár közben meg is csinálhatta volna a doki.

De sajna változtattak, hogy b......a..k...A....a...ö....m...sz... (Szóval érted)

2015. aug. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/91 anonim ***** válasza:
0%

Kissé túljátszod magad, kérdező:)


Hol írtam, hogy megváltó vagyok? Tudod, mit jelent egyáltalán ez a szó? Ne legyél büszke az abortuszodra:) Nincs rá okod.

2015. aug. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/91 A kérdező kommentje:
Akkor csak a helyi fogamzàsgàtlók maradnak,nem tudom mik vannak pontosan kúp,zselé.Azt sem tudom mennyire megbízhatóak.Làtod a spiràl sem egy életbiztosítàs.
2015. aug. 18. 13:09
 50/91 anonim ***** válasza:
47%

A Pharmatex plusz megszakítás működhet, más ötletem nincs. Az előváladékkal azért elbír a Pharmatex. De ahogy más sem, ez sem 100 százalékos.


Az abortuszellenes fröcsögő meg máshol vezesse le a frusztrációját.

2015. aug. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!