Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Egyes nők miért fújnak olyan...

Egyes nők miért fújnak olyan kegyetlen módon azokra, akik abortuszra kényszerülnek?

Figyelt kérdés
2015. aug. 14. 16:02
 31/91 A kérdező kommentje:
Nagyon okos 29-es Én vàlasztottam a spiràlt,mert nem akartam gyógyszert szedni,az tűnt a legpraktikusabbnak.Egyàltalàn nem "dinka" az orvosom,sőt!De te biztos orvos vagy ha ennyire tudod...
2015. aug. 18. 10:49
 32/91 anonim ***** válasza:
Óvszer.
2015. aug. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/91 A kérdező kommentje:
Hogyne.Tudod én a férjemet szeretném érezni,nem egy műanyagot.
2015. aug. 18. 11:09
 34/91 anonim ***** válasza:
0%
Ne gyártsál kifogást. Semmit nem lehet érezni a gumiból.
2015. aug. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/91 A kérdező kommentje:
Akkor csinàld azzal,a te dolgod.A miénk meg a miénk.Szegény pàrod...
2015. aug. 18. 11:18
 36/91 anonim ***** válasza:
0%

Inkább mennél abortuszra, mi? De óvszert semmiképp. Az meg a te bajod. Én még soha nem féltem, a spirálos barátnőm sokszor! Volt is műtéte pár!


A férjemet nem kell sajnálnod, imád 25 éve;)

2015. aug. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/91 A kérdező kommentje:
Na figyelj te észlény! Nem,nem mennék abortuszra,de ha mennék sem a te engedélyed kérném hozzà.:) Hàla a jó a égnek nem te döntöd el,ki hova,hànyszor menjen.Örülök,hogy örültök egymàsnak,hidd el,mi is nagyon jól megvagyunk.Szia.
2015. aug. 18. 11:48
 38/91 anonim ***** válasza:
85%

Senkit sem vigasztal, ha pont beleesik a hibaszázalékba.

Pl nővérem Mirena spirált használt, és 22 hetes terhes volt, mikor észrevette, hogy mozog valami.

Viszont a pici összenőtt a spirállal és beteg volt, így meg kellett szülnie.

Erre 0,02% volt az esély.

Én nem szedhetek hormontartalmú gyógyszereket, volt már trombózisom és cisztám.

A férjem latexallergiás. Az óvszertől egyszerűen undorodom, rossz érzés, a szagát se bírom. De muszáj ezt használnunk.

Rendeltem netről gumit, elvileg latexmentes volt, de a férjem kisebesedett tőle.

Volt spirálom három hónapig. 11napig vérezgettem tőle, ebből öt nap olyan görcseim voltak, hogy azt hittem meghalok.

A pharmatex készítményekben nem bízom.

Várom a tippeket, mivel védekezzünk. Két gyerek van, nem akarunk többet.

2015. aug. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/91 A kérdező kommentje:
Ez nehéz helyzet.Fogalmam nincs.Ha pontos a ciklusod,naptàrmódszer illetve megszakítàsos módszer.Pesszàrium esetleg?
2015. aug. 18. 12:19
 40/91 anonim ***** válasza:
0%

Észlényezd a kedves férjedet! Primitív egy nő vagy! Amúgy te írtad, hogy voltál már abortuszon.


A megszakítás pedig nem védekezés!

2015. aug. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!