Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Egyes nők miért fújnak olyan...

Egyes nők miért fújnak olyan kegyetlen módon azokra, akik abortuszra kényszerülnek?

Figyelt kérdés
2015. aug. 14. 16:02
 51/91 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs olyan nő aki büszke lenne az abortuszra,bàr kétségtelen,van amikor az az egyetlen "jó" döntés.A megvàltàs dolgot azért írtam,mert teljesen az jön le,mintha minden nőt menten megköveznél akinek abortusza volt,s azt hiszed,ha reklàmozod az óvszert,akkor egy csapàsra megvàltozik minden,mindenki azt fog hasznàlni,hisz szerinted az a biztos.Pedig nem mindenki bírja hasznàlni,van aki allergia miatt,van aki személytelennek érzi gumival az egxüttlétet.Mindenki úgy alakítja az életét ahogy akarja,mindenki azt csinàl a testével amit akar.Magyarorszàgon törvény ad rà lehetőséget,hogy az anya eldöntse mit kívàn tenni a magzattal.Aki képesnek érzi magàt arra,hogy örökbe adja,neki is nyújt segítséget a jog.Teljesen magànügye mindenkinek,hogy mit tesz.
2015. aug. 18. 13:25
 52/91 A kérdező kommentje:
50-es nálad a pont:)
2015. aug. 18. 13:27
 53/91 anonim ***** válasza:
18%
Pharmatex és megszakítás? Mintha nem is védekeznél. Ennyit ér.
2015. aug. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/91 A kérdező kommentje:
Akkor mégis mit hasznàljon?Más megoldás nem nagyon van.
2015. aug. 18. 13:31
 55/91 anonim ***** válasza:
45%

Hogy itt kinek vannak frusztrációi, arról ne beszéljünk:)


Viszont arra büszke vagyok, hogy 40 évesen, 23 év nemi élettel a hátam mögött soha nem volt abortuszom.

2015. aug. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/91 A kérdező kommentje:
Igen,a te eseted lenne a szerencsés,de nem mindenkinek jön ez így össze.Azt mondjuk nem tudjuk gyermeked van-e,de nem is tartozik ide.
2015. aug. 18. 13:48
 57/91 anonim ***** válasza:
Igen, van. Én voltam a 15-ös válaszoló.
2015. aug. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/91 anonim ***** válasza:
71%
Gratulálok, igazi eredmény. Kár, hogy ennél többet nem tudsz felmutatni.
2015. aug. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/91 anonim ***** válasza:
17%
Te mit tudsz felmutatni, arrogáns utolsó válaszoló?
2015. aug. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/91 A kérdező kommentje:

"a normàlis védekezés oldalán àllva"

Kérdés mit nevezünk normàlisnak.Normàlisnak tartom a spiràlt is,annak ellenére,hogy megtörtént a baj egyszer.

2015. aug. 18. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!