Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Egyes nők miért fújnak olyan...

Egyes nők miért fújnak olyan kegyetlen módon azokra, akik abortuszra kényszerülnek?

Figyelt kérdés
2015. aug. 14. 16:02
 71/91 A kérdező kommentje:
Bevált?Igaz,majd pár hét múlva kiderül.:))) Làtod mit össze piszkàlnak engem,csakmert nem szeretném ha a férjemnek zokniban kéne làbat mosni...Van itt viszont egy óvszerimàdó hölgy,neki az vàlt be.
2015. aug. 20. 12:32
 72/91 anonim ***** válasza:
57%

Bocsi, elkuldte.

Szóval, az ára ennek se túl korrekt, kb 1700forint 6 darab. De úgy voltam vele, hogy lekakkantom, csak ne kelljen többé a gumi.

Szóval felraktam, stb..

Tíz perce lehettünk együtt, mikor a férjemnek fájni kezdett.

Nos, a pharmatex hatóanyaga ( benzalkonium chloride) bőrirritációt okozhat. A férjem pedig érzékeny bőrű. Hogy rövid legyek, ott tartott az este folyamán, hogy megdugja a mirelit borsót.

Arról ne is beszéljünk, hogy az orális szex, mint előjáték, szóba se jöhet. Ugyanis a cuccnak a férjem szerint kesernyés gyógyszer íze-szaga van.

Tegnap kicsit kiakadtam és két órát bőgtem.

Totálisan szerencsétlennek érzem magam.

2015. aug. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/91 anonim ***** válasza:
48%
Sajnálom, hogy ez sem vált be :(
2015. aug. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/91 A kérdező kommentje:
Sajnálom,és bocs,hogy leírtam "bevált-e" szöveget.Menjetek el dokihoz,kérdezzétek meg,hogy tényleg nincs olyan megoldás ami mindkettőtöknek megfelelő?Kell,hogy legyen valami.Régóta küszködtök ezzel a problémàval?
2015. aug. 20. 12:46
 75/91 anonim ***** válasza:
48%

Szóval ott tartok, hogy sírva röhögök, mert ez már komédiába illik.

Egyszerűen passz. Kiégtem.

Marad a gumi (ami a férjemnek nem gond, engem zavar).

Számomra kifejezetten rossz, nem élvezem egyáltalán, kiszáradok közben.

Így viszont a szex már nem szerelmeskedés, hanem szimpla dugás, ami a férjemnek se jó.

2015. aug. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/91 A kérdező kommentje:
Síkosítóval?Nem tudom mondjuk,mert nem hasznàlok gumit,síkosítót,vilàgéletemben személytelennek tartottam a gumit.
2015. aug. 20. 13:18
 77/91 anonim ***** válasza:
40%

"Làtod mit össze piszkàlnak engem,csakmert nem szeretném ha a férjemnek zokniban kéne làbat mosni...Van itt viszont egy óvszerimàdó hölgy,neki az vàlt be."


Nevetséges vagy már:) Ez a zokniban lábat mosó szöveg 20 éve kiment a divatból.


"Óvszerimádó hölgy", aki nem szeretne hormonokat a szervezetébe.

2015. aug. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/91 A kérdező kommentje:
Akkor nem a zokniba mosást írom,hanem pl. csókolózni sem úgy csókolózunk,hogy zsebkendőt rakunk a szànk közé.Legalàbbis mi nem,lehet te igen.Szóval szex közben is inkàbb a pàrom akarom érezni,milyen màr,hogy egy műanyag van rajta,az nem olyan,sem férfinek,sem nőnek.Te biztos nem tudod,mert anélkül még nem csinàltad,vagy mit tudom én,de mindenesetre flúgos egy nő vagy az tuti.
2015. aug. 20. 14:49
 79/91 anonim ***** válasza:
42%

Az írásképedből lejön, hogy a flúgos te vagy.


Semmit nem tudsz rólam. Csak jár a szád, azt hiszed, a pár éves házasságoddal te mindent tudsz:) El vagy tájolva.


A 3 gyereket meg kilyukasztott óvszerrel gyártottuk:)) Tudod, mi így szeretjük:))

2015. aug. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/91 A kérdező kommentje:
Nem lepődnék meg a kilyukasztott óvszeren komolyan:)
2015. aug. 20. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!