Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Egyes nők miért fújnak olyan...

Egyes nők miért fújnak olyan kegyetlen módon azokra, akik abortuszra kényszerülnek?

Figyelt kérdés
2015. aug. 14. 16:02
 81/91 anonim ***** válasza:
Na látod, ma is olvastál valami újat!
2015. aug. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/91 anonim ***** válasza:
Abortusszal kapcsolatban én is írtam ki kérdést, bár nálam egyáltalán nem volt biztos, hogy elvetetem. Két nyomós indokom is volt, az egyik a pénz hiánya, párom ugyanis kezdetben nem akarta a babát, a másik pedig az én betegségem, ami miatt nem biztos, hogy egészséges lesz a baba, bár ez utóbbit senki orra alá nem dörgöltem. Egy állítólagos 3 gyerekes anyuka kezdett velem ugatni, agresszív, ocsmány módon ócsárolt, holott nem adtam rá okot. Azt hitte tudja mit érzek, milyen ember vagyok. Hát baromi nagyot tévedett. Aki ide feljön másokat ócsárolni, az nem lehet boldog ember. Vegyük ezt a 3 gyerekes anyukát, hogy van itt ideje, ereje órák hosszat szart dobálni 3 gyerek mellett? Biztos nem én vagyok az egyetlen akit leugatott. A végén abban a hitben hagytam, hogy elvetettem. Amúgy megtartottuk párommal a babát, eddig minden rendben és reménykedünk, hogy nem lesz semmi baj vele.
2015. aug. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/91 A kérdező kommentje:
Gratulàlok a babához,sok boldogsàgot és egészséget kívánok!:) Engem aztàn tudod mennyire érdekel,hogy leugat:)Megtanított az élet arra,hogy leperegjenek rólam az emberi hülyeségek.Pl.az óvszer "kellemes" hasznàlatàról tartott kiselőadàst,mert az a 100%-ig megbízható szerinte,ugyanis szégyenszemre terhes maradtam spiràl mellett,s voltam olyan lelketlen,gonosz némber,hogy elvetettem.Nem volt más vàlasztàsom,akkor nem jöhetett a baba,nem viccből védekeztünk.
2015. aug. 20. 19:02
 84/91 anonim ***** válasza:
70%

Egy barátnőm oda-vissza van az érdesített óvszerért.

Ugyebár a gumi azért is jó, mert a sikertelen védekezés rögtön kiderül, és lehet másfelé indulni (72órás).

De viszont el kéne fogadni, hogy valakinek jó, valakinek semleges, van akinek "reszelés" tőle a szex.

Szerencsére nem vagyunk egyformák. Ezért se kéne rögtön leszolni, beszolni a másiknak.

2015. aug. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/91 A kérdező kommentje:
Köszi 84-es:)
2015. aug. 20. 20:35
 86/91 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem itt egyedül a kérdező kezdte osztani az eszet,személyeskedni meg flegmáskodni.Tizedannyira nem háborít fel hogy abortuszra ment,de ez a stílus nem egy felnőtt,intelligens nőhöz méltó.

(mellesleg a gumi ciki,de az abortusz nem? érdekes...)

2015. aug. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/91 A kérdező kommentje:
86-os Cikinek egyszer sem neveztem a gumit,annyit mindtam,hogy személytelennek tartom.Olvasd el.Ja,és nem tartom dicséretre méltónak az abortuszt,de ez van.Olvasni tudsz,gondolom.
2015. aug. 20. 23:54
 88/91 A kérdező kommentje:
*mondtam
2015. aug. 20. 23:54
 89/91 anonim ***** válasza:

A pharmatex nem a legjobb allitolag.

De ott a spiral, a pesszarium, a gyuru, az ovszer, az injekcio, az elkottetes, a tapasz(az van mar otthon?) es vegso esetben a 72 oras tabletta.


Szerintem barmelyik jobb, mint egy kaparas.


Amugy en fogytam tabletta mellett es meg a mellem is nott. :D :D Rendbetett hormonalisan. Volt mar par evtizeduk hogy tokeletesitsek az osszetetelt, szoval nem vadiuj dolog, en azoktol jobban szoktam tarani. Par evtized alatt lemegy par generacionyi alanyon es latjak a gyogyszereszek, orvosok milyen mellekhatasai vannak egy tablettan, mit kell javitani. Ennyi ido alatt mar teljesen biztonsagosnak itelem ezeket a tablettakat.

2015. aug. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/91 anonim ***** válasza:

Amugy en azert fujok, mert sok modja lett volna arra, hogy elkerulje a nem kivant terhesseget. Szamomra meg mindig hihetetlen, hogy valaki nem vedekezik amikor egesz tarhaz van mar a terhesseg elkerulesere a mai vilagban. De igazabol sajat magat szivatja meg aki nem vedekezik, mert ahogy olvasom a kaparas nem egy felemelo elmeny.


Azt viszont vegkepp nem birom megerteni, akinek sok abortusza van, az ilyeneket egyenesen buta osztonlenyeknek titulalom. Szerintem jobb kifejezes nincs ra. Mert hogy egyszer belecsuszik, legyen, nem figyelt, buta volt, megesett a baj. De hogy 2x, 3x vagy tobbszor. Atyaeg! Ahhoz mar hulyenek es nem torodomnek kell lenni, de erosen...

Tudom, most sokaknak a tyukszemere leptem, mert eleg provokalo es bunko a stilusom, de kerlek gondoljatok bele. El tudtatok volna kerulni a terhesseget? Ha igen, nem lett volna egyszerubb vedekezni? Es akkor nem kellett volna kaparasra menni.


Probalok amugy lenyugodni ezen a teman, csak hat nem igazan szeretem az emberi hulyeseget, se munkahelyen, de alapbol sem, probalok rajta valtoztatni es a dolgozokkal kulturaltan tudok kommunikalni az evidens hibak elkeruleserol, de nyilvan itt anonim oldalon jobban kijon az eroteljesen emberi hulyesegre harapo, kioktato es bunko szemelyisegem, amit tinedzserkent megtanultam kezelni, de akarhogyis bennemvan, ilyen vagyok.


☝☝☝☝☝ Figyelem, a lenyeg! ☝️☝☝🏽️☝☝

Azt mondom inkabb ne fujjunk a masikra, hanem inkabb az is aki atesett rajta, meg aki eliteli probalja a MEGELOZEST hirdetni, es akkor talan par nem kivant terhesseget es felesleges szepen mondva abortuszt, azaz kikaparast megelozhetunk.

2015. aug. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!