Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mi a véleményetek az abortuszrol?

Mi a véleményetek az abortuszrol?

Figyelt kérdés
most mindegy miért. vagy anyagi okok miatt vagy felelőtlenség.. kivancsi vagyok kinek ki a velemenye?
2016. dec. 8. 21:53
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
60%

Miért? Ha az anya életét veszélyezteti, akkor már nem gyilkosság? Akkor már rendben van? Akkor lehet önző a nő? Hol húzzuk meg a határt? Vagy miért oké, ha az erőszakból fogant gyereket kikapartatja? Hát tehet róla az a szegény ártatlan kis élet, hogy a felelőtlen r_banc anyja nem volt képes normálisan felöltözni, hanem kelleti magát?

Mennyi álszent ember van... Most akkor vagy oké az ab, vagy nem oké. Olyan nincs, hogy néha oké.

2016. dec. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
76%
Az abortusz a pár,nő saját döntése. Idegen embereknek semmi köze ahoz,hogy xy ab-ra megy. Őszintén szólva úgy gondolom,hogy aki itt kardosodik az idegen nők abortusza ellen nem teljesen ép pszichésen. Miért érdekeljen engem ki miért veteti el a gyereket? A saját terhesség az más de hogy én más terhességével foglalkozzak? :-D
2016. dec. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
11%
31es, én azért értek egyet azzal ha elveteti a nő ha a saját életét veszélyezteti, mert azzal senki sincs előrébb,ha a nő meghal mondjuk 20 hetes terhesen, így egyiküknek sincs esélye. Azzal is egyetértek ha elvetetik a babát, ha súlyos beteg, mert nem lenne esélye teljes életre. Én személy szerint nem vetetném el, ha erőszakból foganna,aminek, valljuk be, kevés az esélye, hiszen erőszak után rutinból adják az esemény utánit. Ha meg valaki nem tesz meg ennyit azért, hogy ne legyen terhes..arról nem mondok véleményt.
2016. dec. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
84%

Rutinból adják - már ha elmész a rendőrségre és feljelentést teszel.... Amúgy meg Pl a Down kor ritkán halálos, mégis 90%ban megszakittatja a terhesseget a nő.

Igaz, nem nekem írtad, de biológiailag a 39 hetes magzat is parazita, lévén a szó önmagában azt jelenti, az élőlény más élőlényen eloskodve jut tápanyaghoz, önmagában életképtelen.

Én továbbra is fenntartom, hogy egy terhessegrol magán a terhes non kívül senki nem dönthet

2016. dec. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
87%

"Én személy szerint nem vetetném el, ha erőszakból foganna"


Szóval megtartanád egy elmebeteg állat gyerekét akitől kitudja milyen tulajdonságokat betegségeket örököl? Kerüljél te olyan helyzetbe öcsém, hidd el nekem nem tartanád meg... Netről könnyű pofázni.

2016. dec. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
19%
Hát ha nem mész el a rendőrségre egy erőszak után, no comment. Velem is megtörtént, szóltam anyáéknak és bevittek. Borzalmas volt, de borzalmasabb lett volna a tudat hogy az a szemét büntetlenül megúszhatja, valamint már akkor, 16 évesen is tudtam hogy ez az én érdekem. De ez nem ide tartozik.
2016. dec. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
16%
Indokolt esetben igen, de egyébként ellenzem, hogy miért mert ismerem mindkét oldalt. Egyről lebeszéltek, lelkileg összetörtem, a másodikat már nem engedtem, most itt játszik mellettem és már 8,5 hónapos....
2016. dec. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
76%

36!


Nagyon sokan nem mennek el. Érthető, nem mindenki óhajtja idegenekkel többször, hónapokon keresztül megosztani a tortenteket

2016. dec. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem az abortusz, az adott no/par sajat maganugye. Senkinek semmi koze hozza , nem is ertem , hogy paran miert itelik el ennyire. Hisz nem ok szulik, nevelik fel az adott gyereket...meg amugyis nem tok lenyegtelen mas mit csinal?!

Sot tovabb megyek, igy is sokan vagyunk, inkabb jol is teszi az aki elmegy ab.-ra, egy nem kivant terhesseg soran. Addig se hoz a vilagra meg egy hulyet, akit se szeretetet, se a normalis korulmenyeket nem ismerne meg soha.

Egyeseket pedig meg szaporodni se engednek, mint pl a vallasi fanatikusokat...csak kartekonyak az emberi fajra

2016. dec. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
21%
Én csak akkor szánnám rá magam, ha a gyermek életképtelen lenne, vagy súlyos betegséggel születne. Amúgy nem.
2016. dec. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!