Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mi a véleményetek az abortuszrol?

Mi a véleményetek az abortuszrol?

Figyelt kérdés
most mindegy miért. vagy anyagi okok miatt vagy felelőtlenség.. kivancsi vagyok kinek ki a velemenye?
2016. dec. 8. 21:53
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
0%

Az abortusz nem gyilkossag,megis jobban kellene torekedni arra,hogy minel kevesebb forduljon elo,mivel ez karos a mehre es a noi nemi szervekre,illetve felelossegtudatosabbnak kellene lenniuk az egyugyu noknek,hogy ne forduljon elo mert az rosszabb a sajat egeszsegukre is nezve,illetve maga az a dolog,hogy egy kezdodo eletet szakít meg. Szóval,akik nem akarnak gyereket,VEDEKEZZENEK a legbiztosabb az ovszer. Mivel,a fogamzasgatlo tablettak mellett is teherbe lehet esni,illetve az a rosszabbik megoldas mivel tele van mindenfele karos anyaggal a hormonrendszerre nezve,es aki hisz az ilyesmiben hogy vannak olyan fogamzasgatlogyogyszerek,amik nem tartalmaznak mesterseges hormonokat,azok nagyon tevednek. Hisz ma mar meg egy szelet csokilade is tele van mindenfele hulyeseggel. Tehat,az ovszer a legjobb,es legolcsobb megoldas szerintem. Vedekezzenek ha nem akarnak gyereket ovszerrel,illetve akinek ezt nehez felfogni,az inkabb ne is szexeljen az a legjobb megoldas,es nem adodnak majd ilyen jellegu problemai a jovoben.

Dr.Zilahi Lívia

Adjunktus

2016. dec. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
50%

#41, nem értem, miért kell szándékosan hazudozni:

[link]

a gumióvszer a megbízhatóság szempontjából KÖZÉPKATEGÓRIÁS.

2016. dec. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
15%
Nyilván nem tűnt fel, utolsó, hogy az általad linkelt tablazatnal két változat van. Az első a gyakorlatban, a második a megfelelő használat esetén előfordulo terhesseget mutatja. Ez esetben hatékony, de téged ez nyilván nem izgat. Mondjuk a táblázat amúgy is érdekes, pláne a méhében belüli eszköz nullaja: anno, amikor én szültem, a hat ágyas szobában végül is csak 3 nő volt, aki amellett esett teherbe
2016. dec. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
52%
#43, képzeld, feltűnt... és bizony a "megfelelő használat esetén" opciónál is a fogamzásgátló a biztonságosabb. Az IUD-nál meg a hormontartalmút (Mirena) célszerű használni, ha nincs konkrét ellenjavallata, ennyi. [link]
2016. dec. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
64%
#41 akkor orvos, amikor én balett-táncos.
2016. dec. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
62%

Nem gondolok igazából semmit sem róla, mert ez mindenkinek a magánügye, amihez senkinek semmi köze. Ez egy nő saját döntése, ítélkezni pedig nincs joga senkinek a másik felett.

Számomra annyira minősül gyilkosságnak, mint amennyire piros a hó, tehát semennyire, és nem allok neki szidni agyba-főbe azt, aki abortuszra megy, mint itt ebben a témakörben sokan megteszik.. Sokan nem tudnak kinőni abból, hogy folyton más méhével akarnak rendelkezni és állandóan ítélkeznek.. Elég szánalmas.

2016. dec. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
20%

67%-os, szerintem ( nem bantasbol, komolyan)teged trauma érhetett: vagy el akartak vetetni vagy nem tudod feldolgozni, hogy abortuszod volt, ezert agalsz a "sejtcsomo" kifejezés mellett. A folenyeskedeseden átüt a serultseged, es nem, nem kevertelek össze mással.

Nem nagyon foglalkoztat, mennyire érzed magad bennfentesnek a témában, vagy szerinted miert értesz hozza jobban.

Orulok, hogy anyámnak nem azert vagyok, mert epp aktuális voltam, hanem tudom, hogy mindenképpen megtartott volna.

Az en gyerekem is biztos lehet benne.

10- es

2016. dec. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
54%
#47, nyilván, aki nem úgy gondolkodik, ahogy Te, az biztos lelki defekt... most őszintén, szerinted a magzatvédők miért hiszik magukat az egyetlen és megfellebbezhetetlen igazság birtokosainak? Miért nehéz elfogadni számodra, hogy vannak, akik számára egy embrió meg egy megszületett ember soha sem lesz egyenértékű, ezt így látják jónak, és ez az ő magánügyük, lelkiismereti szabadságuk, alapvető emberi joguk???
2016. dec. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
52%

Azert nem tudja elfogadni mert BUTA. Ahogy a szentfazekak tobbsege is,akik "gyilkosnak" titulalnak masokat, meg atkokat szornak(volt itt mar boven ilyen) Istenuk neveben.

Egy ertelmes ember intellegenciaja a kello empatiaban es elfogadasban is megmutatkozik. Ok ebben mivel boven a hianyaban vannak, nem ertik. :/ Hagyd rajuk.

2016. dec. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
0%
Valamennyire azert érzitek, hogy elvileg ti vagytok az elfogadók, amugy meg baromira nem? De nem is arrol írtok, amiről en. Nyilvan mindenki a sajat igazat tartja a legigazabbnak... Es amit érvként használtok, az nagyon ingoványos talajra visz, mert van, akinek meg az állat vagy a növény élete nem számít, ennek analogiajara.
2016. dec. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!