Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ilyen esetben elmondanátok a...

Ilyen esetben elmondanátok a párotoknak, hogy abortuszra mentek?

Figyelt kérdés

A barátom kb. 8 éve akar gyereket, a volt feleségével éveken át próbálkoztak, eredménytelenül.

Köztünk még sosem jött szóba a babatéma, egyrészt, mert én fiatal vagyok még ehhez, plusz rendesen csak fél éve vagyunk még együtt.

Viszont tegnap megtudtam, hogy terhes vagyok és nem tudom, hogy megmondjam-e neki. Nem fogom megtartani, de tudom, hogy a barátomnak ez a legnagyobb vágya. Hiszen az anyagi dolgok nem jelentenek neki akadályt és mondta, hogy egy saját gyerekkel teljes lenne az élete... Ezzel mintha összetörném valamennyire a szívét, hogy közlöm, hogy lehetne, de miattam nem...


2017. máj. 30. 16:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/118 anonim ***** válasza:
85%
Igen,elmondanám.
2017. máj. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/118 anonim ***** válasza:
73%
Igen, elmondanám. És a döntésnél a magam érveit venném figyelembe.
2017. máj. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/118 anonim ***** válasza:
73%
Hány éves vagy?
2017. máj. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/118 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok.
2017. máj. 30. 16:31
 5/118 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom, hogy merül fel, hogy nem mondod el??? Semmi köze hozzá?
2017. máj. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/118 A kérdező kommentje:
Azért nem szeretném elmondani, hogy ne szenvedjen. Hiszen tudom, mennyire vágyik egy babára...
2017. máj. 30. 16:33
 7/118 anonim ***** válasza:
58%

Nem. Olyan nincs, hogy ő ne szenvedjen, de te egyedül maradj a titkoddal, a lelkeddel, a következményekkel, stb.


Nem áldozzuk fel magunkat ilyen szinten. Nem ez a nő dolga. Mondd el neki, őszintén, hogy ezt és ezt fogod tenni, ezen érvek miatt.

2017. máj. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/118 anonim ***** válasza:
87%
Hogy akarod teljes titokban tartani?Vérezni fogsz utána rendesen,ráadásul mint szülésnél,itt is él a hat hetes szex tilalom.Mond el neki.Amúgy szinte biztosra mondom,hogy ha egy ilyen volumenü dolgot eltitkolsz,ha kitudódik,nagy eséllyel elhagy.
2017. máj. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/118 anonim ***** válasza:
38%

21 évesen nem vagy annyira fiatal,hogy ezért ne vállald be.Oké,ma 40 évesen divat szülni,de nem azt jelenti,hogy ez a teljesen normális...Nem védekeztél,ez a te felelősséged,de nem egyedül a te problémád.

A pasi,ha megtudja,hogy a tudta nélkül elvetetted a gyerekét,biztosan kidob.Ha nem tudja meg(ami mégnagyobb szemétség),akkor van esélyed megtartani a pasit.De ha nem tartod annyira,hogy ha már így alakult,megszüld a gyerekét/gyereketek,nem hiszem,hogy olyan nagy a szerelem,sőt,nem sok idő lehet hátra a kapcsolatotokból,már csak abból kiindulva is,hogy titkolózol.

2017. máj. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/118 anonim ***** válasza:
71%
Miert is vagy vele? Csak pazarolja rad az idejet.
2017. máj. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!