Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ilyen esetben elmondanátok a...

Ilyen esetben elmondanátok a párotoknak, hogy abortuszra mentek?

Figyelt kérdés

A barátom kb. 8 éve akar gyereket, a volt feleségével éveken át próbálkoztak, eredménytelenül.

Köztünk még sosem jött szóba a babatéma, egyrészt, mert én fiatal vagyok még ehhez, plusz rendesen csak fél éve vagyunk még együtt.

Viszont tegnap megtudtam, hogy terhes vagyok és nem tudom, hogy megmondjam-e neki. Nem fogom megtartani, de tudom, hogy a barátomnak ez a legnagyobb vágya. Hiszen az anyagi dolgok nem jelentenek neki akadályt és mondta, hogy egy saját gyerekkel teljes lenne az élete... Ezzel mintha összetörném valamennyire a szívét, hogy közlöm, hogy lehetne, de miattam nem...


2017. máj. 30. 16:23
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/118 anonim ***** válasza:
74%
31*
2017. máj. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/118 anonim ***** válasza:
71%

#36

Tudod, hogy egyik fogamzásgátlási mód sem 100%-os?


Egy ilyen okoskodónak "nincs ennyi agya?"

2017. máj. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/118 anonim ***** válasza:
62%

Jobb ha elmondod neki, hazug embert előbb...

Legjobb az egyenesség és őszinteség. Viszont azt megjegyzem, hogy nagyon irigykedem és mérges vagyok, hogy neked kérdező akinek nem kell a saját picije, a pocakodban hordod és elhagyod, nekünk pedig akik vágynak egy babára nem sikerül próbálkozással sem. A természet nem jól végzi a dolgát!

A párod hány éves? Nyugodtan válaszolj, köztünk 13 év van a férjemmel és egyikünknek sincs gyerekünk.

Nem beszéltetek erről, hogy mikor szeretne baba projektet veled? Vagy nem mondta még, hogy mikor szeretnél már babát?

Dönts megfontoltan! És oszd meg a pároddal!

2017. máj. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/118 A kérdező kommentje:

Ő most lesz 39 júniusban.

Nem azt mondom, hogy soha nem akarok gyereket, de 5 éven belül biztosan nem. Ezt tudja ő is.

2017. máj. 30. 19:43
 45/118 anonim ***** válasza:
41%
A párod jobbat érdemel nálad. Te csak az idejét húzód. Közel 50 évesen lesz apa ha rajtad múlik. Szerintem köszönjetek el egymástól.
2017. máj. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/118 anonim ***** válasza:
73%

#50

A pasija felnőtt ember. Ha csak szülésre kellene neki egy nő, akkor nem kezdett volna egy 21 éves egyetemista lánnyal, aki elmondta neki, hogy öt évig még tuti nem akar szülni?


Hagyjuk már ezt a hülye szöveget.

2017. máj. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/118 anonim ***** válasza:
89%

43. vagyok.

Ha a férfi tisztában van azzal, hogy csak 5 év múlva lesz gyereke, és vállalja, miért kellene elhagyniuk egymást? Ha szeretik egymást és működnek együtt?!

Nálunk is a párom várt rám egy kicsit, 19 voltam amikor összejöttünk és megvártuk amíg befejezem a tanulmányaim.

Majd írd meg kérdező hogy alakult! Kiváncsi vagyok!

2017. máj. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/118 anonim ***** válasza:
27%

Pfff.39 éves,te meg 21?Megérdemlitek egymást.Még ha nagy szerelem lenne,de ez egy halálra ítélt dolog.Főleg,hogy át akarod verni.

Valamit tudhat ez a pasi(pénz,autó,ház),mert mást nem nézek ki belőle és a kapcsolatotokból...

2017. máj. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/118 anonim ***** válasza:
28%
Azt ugye tudod, hogy hívják, aki pénzért szexel? Vedd csak nyugodtan magadra!
2017. máj. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/118 A kérdező kommentje:

Miért is?!

Nincs szükségem semmilyen támogatásra tőle, van saját lakásom, autóm, nincsenek anyagi gondjaim sem.

Nem csak a pénz köt ám össze két embert.

2017. máj. 30. 22:12
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!