Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ilyen esetben elmondanátok a...

Ilyen esetben elmondanátok a párotoknak, hogy abortuszra mentek?

Figyelt kérdés

A barátom kb. 8 éve akar gyereket, a volt feleségével éveken át próbálkoztak, eredménytelenül.

Köztünk még sosem jött szóba a babatéma, egyrészt, mert én fiatal vagyok még ehhez, plusz rendesen csak fél éve vagyunk még együtt.

Viszont tegnap megtudtam, hogy terhes vagyok és nem tudom, hogy megmondjam-e neki. Nem fogom megtartani, de tudom, hogy a barátomnak ez a legnagyobb vágya. Hiszen az anyagi dolgok nem jelentenek neki akadályt és mondta, hogy egy saját gyerekkel teljes lenne az élete... Ezzel mintha összetörném valamennyire a szívét, hogy közlöm, hogy lehetne, de miattam nem...


2017. máj. 30. 16:23
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/118 anonim ***** válasza:
26%
Igen,ezt el is felejtettem,igaz,kell lenni ilyen orvosnak is...Sokuknak nem ez célja.
2017. jún. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/118 anonim ***** válasza:
63%

#110, a dolog sokkal egyszerűbb: a WHO definíciója szerint az egészség az a fizikai, mentális és szociális jóllét állapota. A nem kívánt terhesség mindhármat veszélyeztetheti. Az meg a magzatvédők privát magánügye, ha ebből ők ex has, csak az első esetet ismerik el jogosnak. Ettől még az orvosnak magával az egészséggel, tehát mindhárommal törődnie kell.

(és minden hivatásnak megvannak a nemszeretem-dolgai, egy igazi tanár is utál buktatni, egy igazi kertész is utál fát kivágni... attól ezeket még el kell végezni)

2017. jún. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/118 anonim ***** válasza:
26%

Irigyellek azért.

Azt írod, hogy 21 éves vagy, soha egy napot se dolgoztál még, de van saját lakásod, autód, nincsenek anyagi gondjaid. Szerintem azt akartad mondani, hogy a szüleid mindent alád raktak egész életedben.

2017. jún. 5. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/118 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem a magzatvedok akkor tudnak olvasni ha akarnak, persze akkor sem mindig sikerul megerteniuk az adott szoveget.

A kerdezot elkezditek tamadni, hogy csak egy ribi, utana pedig, hogy csak henceg a vagyonaval...logika.

2017. jún. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/118 anonim ***** válasza:
79%
Ne haragudj kerdezo, en is orvosit vegeztem, muszaj megkerdeznem: hogy a banatba tudtal teherbe esni orvostanhallgato felnott nokent, ha megtanultad es ismered a kulonbozo fogamzasgatlasi lehetosegek szeles tarhazat?
2017. jún. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/118 anonim ***** válasza:
30%

Utolsó, attól, mert valaki orvostan-hallgató, orvos, vagy épp szülésznő teszem fel, még ne válik hirtelen 100%-ossá egyetlen ma ismert fogamzásgátló módszer biztonsága se, minden tévhittel szemben se a tabletta, se a spirál, se az óvszer hatása nem nő meg egy diplomától:)

Ezt azért tudhatná, aki orvosit végzett:)))

2017. jún. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/118 anonim ***** válasza:
67%

#115

ha nem hallottál még a Pearl-indexről, akkor nagyon remélem, a betegek érdekében, hogy kibuktatnak az orvosiról!


facepalm.

2017. jún. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/118 anonim ***** válasza:
67%

#115 Helyesbítek:

szerencsétlen betegek!!!

2017. jún. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!