Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ilyen esetben elmondanátok a...

Ilyen esetben elmondanátok a párotoknak, hogy abortuszra mentek?

Figyelt kérdés

A barátom kb. 8 éve akar gyereket, a volt feleségével éveken át próbálkoztak, eredménytelenül.

Köztünk még sosem jött szóba a babatéma, egyrészt, mert én fiatal vagyok még ehhez, plusz rendesen csak fél éve vagyunk még együtt.

Viszont tegnap megtudtam, hogy terhes vagyok és nem tudom, hogy megmondjam-e neki. Nem fogom megtartani, de tudom, hogy a barátomnak ez a legnagyobb vágya. Hiszen az anyagi dolgok nem jelentenek neki akadályt és mondta, hogy egy saját gyerekkel teljes lenne az élete... Ezzel mintha összetörném valamennyire a szívét, hogy közlöm, hogy lehetne, de miattam nem...


2017. máj. 30. 16:23
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/118 anonim ***** válasza:
94%

Én elmondanám. Először is, az övé is a baba, és bár az

"anya" mondja ki az utolsó szót, gerinctelenség nélküle dönteni.

Másodszor nem hazudnék a szerelmemnek semmiről.

Harmadszor, ha az én párom akarna ilyent művelni, én is tudni akarnám, mert közöm lenne hozzá.

2017. máj. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/118 anonim ***** válasza:
21%
Akkor ugyan mi? Öszinte, tiszta és önzetlen szerelem az tutira nem. Mese habbal.
2017. máj. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/118 anonim ***** válasza:
25%
Én elmondanám neki és próbálnék arra törekedni, hogy közösen döntsünk. Ha látnám, mennyire szeretné és tudnám, hogy nem lennének anyagi problémái a babánknak, akkor megtartanám. Én 19 évesen hittem azt alapos gyanúval, hogy gyereket várok, felkészültem rá, már amennyire lehet, hogy anya leszek, még titkon örültem is, de aztán kiderült, hogy nincs baba. Bárhogy is döntesz, döntötök, azért felelősséget kell vállalni, később fájhat egy végzetes döntés, még ha most nem is érzed a súlyát. Ha az abortusz marad és szereted is, akkor ha tisztességes vagy, elengeded ezt a férfit, mert egyelőre kevés közös célotok lehet, ha ennyire más élethelyzetben éltek és más értékrendet vallotok.
2017. máj. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/118 anonim ***** válasza:
36%

Mindenképp elmondanám,hogy a közös gyerekünket várom, nem döntenék róla egyedül, mivel én csak az EGYIK szülője vagyok ennek a babának.

Nem az a kérdés, hogy szemétség-e el nem mondani, hanem az, hogy szemétség-e elvetetni. Igen, az!

És mivel ő évek óta vágyik gyerekre, többszörösen az.

2017. máj. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/118 anonim ***** válasza:
28%

"Utolsó, szerinted melyik anya mondana le önként a gyerekéről?!"


Kedves kérdező, TE vagy az, aki ezt most önként megteszi...

Ezen nincs mit szépíteni.

2017. máj. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/118 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy teljesen más egy abortusz, mint egy több éves gyerekről lemondani. De igazad van, mindenbe bele kell kötni!:)
2017. máj. 30. 23:13
 57/118 anonim ***** válasza:
38%
Hat te aztan nagyon szeretheted....minek vagy vele?????? Ne kinozd es ne rabold az idejet. Neki gyerrkre van szuksege akkor hagyd elmenni olyan nohoz aki szereti es szul neki. O sem lesz fiatalabb. Mi 8 éve küzdünk a babaert de nem jon. Barmit megadnék hogy legyen es boldogga tegyem a paromat.....ez eleg nagy szemetseg a részedről....
2017. máj. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/118 anonim ***** válasza:
57%
És hogy fogod megmagyarázni neki, hogy 6 hétig no szex? Inkább mond el neki.
2017. máj. 31. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/118 anonim ***** válasza:
78%

#67

Ha a világon megszűnnek az abortuszok, attól még te nem leszel hamarabb terhes.


Nem minden kapcsolat szól arról, hogy szüljünk, talán még emlékszel arra, amikor 21 éves fiatal voltál.


Ha a pasi azt akarná, hogy szüljenek neki, akkor nem egy egyetemista csajjal kezdene, aki nem AKAR szülni és ezt meg is mondja neki.


NEM minden ember egyetlen vágya a bolygón a gyerek, azonnal. Azzal együtt, hogy sok sikert kívánok neked, kívánom azt is, hogy képes legyél a világot normális szemüvegen keresztül, és nem így szemlélni, mert ez az út megkeserít.

2017. máj. 31. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/118 anonim ***** válasza:
77%

07.38-as

És te miért nem engeded el a párodat, ha 8 éve nem sikerül? Valaki más esetleg tudna szülni neki. (Ha te a férfi vagy akkor más tudna neki csinálni) Hm?

És ha nektek nem sikerül akkor rohadjon meg mindenki akinek sikerül és nem tartja meg? És te amúgy szoktál szépen reggelizni, ebédelni, vacsorázni? Mikor a világ nagyobb részén éheznek? Hogy képzeled?

A sok rinyagép aki könnyeket hullat a pasiért, hogy jaj szegény gyereket akar, az gondolkodjon már el azon, hogy miért is nem egy 30-40 éves, szülésre alkalmas, egzisztenciával rendelkező hölgyet választott? Miért is a 20 évvel fiatalabb, egyetemista, majdnem hogy kamaszlány kell neki? Nahh vajon?

2017. máj. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!