Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ilyen esetben elmondanátok a...

Ilyen esetben elmondanátok a párotoknak, hogy abortuszra mentek?

Figyelt kérdés

A barátom kb. 8 éve akar gyereket, a volt feleségével éveken át próbálkoztak, eredménytelenül.

Köztünk még sosem jött szóba a babatéma, egyrészt, mert én fiatal vagyok még ehhez, plusz rendesen csak fél éve vagyunk még együtt.

Viszont tegnap megtudtam, hogy terhes vagyok és nem tudom, hogy megmondjam-e neki. Nem fogom megtartani, de tudom, hogy a barátomnak ez a legnagyobb vágya. Hiszen az anyagi dolgok nem jelentenek neki akadályt és mondta, hogy egy saját gyerekkel teljes lenne az élete... Ezzel mintha összetörném valamennyire a szívét, hogy közlöm, hogy lehetne, de miattam nem...


2017. máj. 30. 16:23
 71/118 anonim ***** válasza:
66%

Én férfiként azt gondolom, hogy ha a nő meg akarja tartani, akkor mindenképp azonnal szólnia kell - az ugyanis a férfi számára is kötelezettségekkel jár. Ha nem, nos akkor is úgy helyes egy kapcsolatban, ha megbeszéli velem, de ez azért egy más kategória.

(egyébként nálunk hasonló korkülönbség van, 17/33-ként kezdtük anno)

2017. máj. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/118 1Léna ***** válasza:
19%

Kedves Kérdező!


Sikerült egy igen nehéz helyzetbe kerülnöd.

Érthető, hogy nem könnyű eldönteni mi legyen a következő lépés.

Bátran belevágtál ebbe a kapcsolatba. Te tudod, hogy miért.

Igen belsőséges viszonyba kerültél vele a tested legrejtetteb zugába engedted, tehát megbíztál benne, és bizonyára Ő is megbízik benned.

A kérdésedben szerintem benne van a válaszod is. Pontosan tudod, hogy mi lenne vele szemben a fer.

Az életed egyik legmeghatározóbb döntése előtt állsz.

Bárhogyan döntesz a tükörben mindig szembe kell majd nézned magaddal.

Az emberek annyira szeretik ezt a sorrendet választani: előbb szex majd esetleg valamikor házasság, hát ez a buktatója.

Egy ismerkedés, majd házasság amit azért vállalnak, hogy a másik boldogságáért fáradjanak ott egy fogantatás már tervezett, és áldás. Jó esetben egymás boldogításáért vagyunk párkapcsolatban, különben kihasználók, vagy kihasználtak vagyunk.

Hozz jó döntést, olyat amivel a szíved is egyetért!

Szeretettel 1Léna

2017. máj. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/118 anonim ***** válasza:
5%

Haha :D

Mindenkit lehúznak a p*csába XD

Ne csak a kezeket nyomd, beszéljük meg, mi nem tetszik?

65-ös voltam. Mi nem tetszett benne, kedves lehúzó?

2017. máj. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/118 anonim ***** válasza:
58%
#72 "Az emberek annyira szeretik ezt a sorrendet választani: előbb szex majd esetleg valamikor házasság, hát ez a buktatója." - mivel az emberek nem lelkesednek a zsákbamacskáért, ez gondolom érthető. (anno volt logika az általad írt sorrendben, mert csak így volt biztosítható a vagyon öröklődése, de a korszerű apasági vizsgálatok óta nagyjából semmi sem szól a "szűzen az oltárig" mellett - ellene annál több...
2017. máj. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/118 anonim ***** válasza:
62%

... hát igen, ősi igazság, hogy lakva ismeri meg az ember a másikat...

Kérdező, egyébként együtt éltek?

2017. máj. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/118 anonim ***** válasza:
30%

De ha nem dolgoztál még egy napot sem miből van házad meg kocsid??

Kérdésedre is válaszoljak:igen elmondanám.Miért??Mert köze van hozzá.

2017. jún. 1. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/118 anonim ***** válasza:
22%
Kapott a szüleitől,honnan lenne kocsija,háza!Ez nem baj,csak nyilván nem mond le a szülei támogatásáról egy kisbaba miatt.Lehet innen fúj a szél.Nem is baj,ha az ilyen nem tartja meg,a hülyeség ne szaporodjon!
2017. jún. 1. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/118 anonim ***** válasza:
20%

77-es:ja igen így könnyű hencegni ha a szülőktől van kocsi,ház.igen nem is ezzel van gond hanem a hozzáállásával.Mindegy így is úgy is rossz döntése lesz.

Ha megtartja,ha nem.Puff

2017. jún. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/118 anonim ***** válasza:
58%

Hát izé...a ház, kocsi azután került szóba, hogy "kedves" válaszadók azzal támadták be a Kérdezőt, hogy biztosan a pénzéért van a párjával, nem ő kezdett dicsekedni vele...

Elég visszataszító ez a "ha van sapka, ha nincs sapka" hozzáállás a Kérdezőhöz...

2017. jún. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/118 anonim ***** válasza:
78%
Ti mindent kiforgattok...eszmeletlen.
2017. jún. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!