Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Egy anya megértheti, elfogadha...

Egy anya megértheti, elfogadhatja ezt? Vagy inkább ne mondjam meg neki?

Figyelt kérdés

Terhes vagyok, de abortuszra megyek.

Anyukámmal mindig nagyon jó volt a kapcsolatom, sosem voltak vitáink, veszekedéseink, mindig is támogatott, mellettem volt. Igazából nincs olyan, amiről ne tudna, ezért sem tudom, mit csináljak... Szeretném beavatni, elmondani neki, viszont ők a nevelőapámmal 3 évig próbálkoztak, hogy legyen egy közös gyerekük, de nem jött össze. Nem lett ettől egyikük sem lelki beteg, vagy ilyesmi, de azért gondolom csak kudarc nekik...


Ezért félek, hogy talán nem fogadná jól, ha elmondanám neki ezt az egészet.


2017. jún. 19. 12:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/75 anonim ***** válasza:
33%
Mi is sajnáljuk,hogy képtelen vagy megérteni mire szeretnénk utalni válaszainkkal. Olyan döntést akarsz legalizáltatni, amiről sokan tudjuk, hova vezet. Hidd el, tapasztaltabbak vagyunk az élet dolgaiban. Persze, mi csak szeretnénk azt a "bizonyos követ elvenni a lábad elől", amibe ha belebotlasz, elesel. Sajnálom, hogy ebbe még anyukádat is bele fogod keverni, ha elmondod, ha nem.
2017. jún. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/75 anonim ***** válasza:
0%

Ha meg tettél mindent cucika akkor nem itt tartanál.

Na inkább azt írd meg, h elmondod neki vagy se. A többi emberrel akik itt fröcsögnek (igen az abortusz párti és az abortusz ellenes csoporta gondolok) ne foglalkozz. Mind a két csoportot össze kéne kötni. Egyik kutya másik eb.


Ha meg elmondod neki akkor írj, h h reagált.

2017. jún. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/75 anonim ***** válasza:
66%
"Olyan döntést akarsz legalizáltatni, " - miért akarna a Kérdező legalizáltatni valamit, ami teljesen legális döntés?
2017. jún. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/75 anonim ***** válasza:
72%

Ja, mert ti vagy bárki más itt aztán annyira tudja, hogy a kérdező mit tett meg vagy mit nem a terhesség megelőzése érdekében. Megmondta, hogy megfelelően védekezett! Saját dolga mindenkinek, h elhiszi vagy sem, de akkor is ez az alapfelállás, szóval nem tudom mit kell itt beszólogatni, hogy ha mindent megtett volna nem itt tartana. Tudtok arról, hogy NEM LÉTEZIK 100%-os hatású fogamzásgátlás?? Gyógyszer mellett is teherbe lehet esni. Spirál mellett is. Mindre tudok példát. Sőt van, aki sterilizáció után esett teherbe!!!! Ezt viszont csak mesélte egy ismerősöm.

Legjobb barátnőmnek kiszakadt az óvszer, vett be 8 órán belül eseményutánit és terhes maradt! Úgyhogy igen is vannak olyanok, akik tényleg mindent megtesznek, mégis terhesek maradnak, szóval jó lenne nem össze-vissza okoskodni.

2017. jún. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/75 anonim ***** válasza:
69%
Köszönjük rendkívül értelmes és sokat mondó véleményed. Rég olvastam már ilyen mélyre szántó mondatokat, tükrözi a belső világod, na meg az értelmi szintedet is. :)
2017. jún. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/75 anonim ***** válasza:
16%

NEM LÉTEZIK 100%-os hatású fogamzásgátlás?? Gyógyszer mellett is teherbe lehet esni. Spirál mellett is. Mindre tudok példát. Sőt van, aki sterilizáció után esett teherbe!!!


Igazad van elég csak az abortusz témakörbe menni, ott az összes védekezés mellett lett terhes, ekkora hibaszázalék nem létezik ha meg igen akkor megbízhatóbb nem védekezni hiszen abortusznál nem olvasni olyat egyszer sem hogy nem védekezésnél lettem terhes, míg napi kettő védekezéses mesét igen.

2017. jún. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/75 anonim ***** válasza:
82%
Nyilván van, aki nem védekezik, utolsó, de akkor is teljesen mindegy: ha nem akar gyereket szülni, akkor abortusz.
2017. jún. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/75 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem nem kéne azt bírálgatni, hogy a kérdező mit tett vagy mit nem tett a védelemért. Ez a gyerek élni akar, csak hát hiába ver már a szíve, kukába végzi ő is.

Az biztos, hogy az én gyerekem soha nem lesz gyilkos, mert már most tudják, hogy mit jelent az abortusz. És nemrég egy 9!! éves kislány mondta pár nagyszájú 13 éves kamasznak, akik arról beszélgettek, hogy mit tennének, ha terhesek lennének és az abortusz volt számukra az egyetlen megoldás, hogy: nektek szerencsétek van, hogy veletek nem ezt csinálta anyátok.


És igaza van. Minden abortusz párti tudja, hogy nem sejtcsomóról beszélünk, hanem egy emberről, aki pont olyan, mint amilyenek ők is voltak, csak őket nem dobta anyjuk egy kukába.

2017. jún. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/75 anonim ***** válasza:
79%
Még kicsi a lányom de remélem, ha problémája lesz akkor elmondja nekem. Nem itélkeznék felette elfogadnám a döntését. Talán azt megkérdezném, hogy biztos e a döntésében, de nem kampányolnék a döntése ellen.
2017. jún. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/75 anonim ***** válasza:
28%

Én igen, én kampányolnék. A hat terhességemből (ebből egy iker terhesség volt) öt csodálatos ember született. Még most is emlékszem a fájdalomra, amikor elvetéltem és arra az izgalomra, amikor a hat hetes kicsik szívhangját hallottam, majd két hét múlva már láttam őket mozogni is a monitoron. Sőt, a nagyobbak is látták a kisebb tesót ultrahangon, tehát számukra nem újdonság, hogy az az izé ott dobogó szívvel egy ember. Ez nevelés kérdése. Mert senki sem tudta még megfogalmazni, hogy ugyan mikortól ember az ember? Spárta azt tekintette embernek, aki erős volt. A satnya repült és meghalt. Ma azt tekintik embernek, aki nem zavarja meg nagyon a kényelmes életet. Ha kicsi és láthatatlan, akkor úgy tesznek sokan, mint aki nem létezik, pedig amikor a daráló kitépi, akkor a vérkeringésén túl már mérhető agyhullámai vannak.

Csak hát zavaró tényező a drága és jobb sunyin megszabadulni tőle.

2017. jún. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!