Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Egy anya megértheti, elfogadha...

Egy anya megértheti, elfogadhatja ezt? Vagy inkább ne mondjam meg neki?

Figyelt kérdés

Terhes vagyok, de abortuszra megyek.

Anyukámmal mindig nagyon jó volt a kapcsolatom, sosem voltak vitáink, veszekedéseink, mindig is támogatott, mellettem volt. Igazából nincs olyan, amiről ne tudna, ezért sem tudom, mit csináljak... Szeretném beavatni, elmondani neki, viszont ők a nevelőapámmal 3 évig próbálkoztak, hogy legyen egy közös gyerekük, de nem jött össze. Nem lett ettől egyikük sem lelki beteg, vagy ilyesmi, de azért gondolom csak kudarc nekik...


Ezért félek, hogy talán nem fogadná jól, ha elmondanám neki ezt az egészet.


2017. jún. 19. 12:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/75 anonim ***** válasza:
10%
Bocs, előző vagyok, nem olvastam végig mindent elsőre. Ez esetben ha ennyire ellene vagy, akkor szép csendben vetesd el. Hasonló esetekre mondta Popper Péter (szerintem nagyon igaza volt), hogy ez most jelen esetben a te vétked/terhed, viseld el! Ne könnyíts magadon azzal, hogy beavatod anyukádat, mert nyilvánvalóan csakis ez lenne a célod vele.
2017. jún. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/75 anonim ***** válasza:
0%

Ne úgy szeresd az anyádat, hogy te nem leszel anya!

Azzal nem segítesz semmin.

Azért mert nekik nem jött össze, miért kéne valaki másnak meghalni, vagy hiányos, boldogtalan életet élni?

2017. jún. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/75 anonim ***** válasza:
73%
Utolsó, ennek van értelme is? A Kérdező nem azért megy AB-ra megrt az anyjáéknak nem jött össze az újabb gyerek...
2017. jún. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/75 anonim ***** válasza:
72%

"Figyelj,en megtartanam"


De a topkindító nem akarja megtartani. Akkor sem, ha te megtartanád. Mert köze nincs hozzá, hogy te mit tennél. Nem is érdeklődött efelől. Érted?


"es tuti,hogy anyukad boldogan segitene mindenben"


Nem tuti. Fogalmad nincs, hogy az anyja hogy állna hozzá. Mert nem ismered.


"hogy az eletben ez a legfontosabb dontes,az anyasag !!!!"


Egy felkiáltójel elég lett volna. Nem kell kiabálni. Nem mindenkinek a legfontosabb az anyaság. Neked igen, másnak nem. Törödj bele. Abba is, hogy közöd nincs más ember életéhez.

2017. jún. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/75 anonim ***** válasza:
50%

"Ez egy olyan ideológia, amely úgy akarja legyőzni azt emberiséget, hogy elveszi tőle a reményt. Minden reményt." - tévedni tetszel, a reményt pont te és a hozzád hasonlók akarják elvenni. A reményt, hogy az ember ura önmaga életének, hogy joga van a számára legmegfelelőbb döntéseket meghozni, hogy nincs kiszolgáltatva se biológiai véletleneknek, se vallási fundamentalizmusoknak.

De szerencsére egyre többen képesek a helyén kezelni minden olyan narratívát, ami a döntési jogaikat akarja elvitatni, bújjon bár akármilyen mézes-mázos köntösbe.

2017. jún. 23. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!