Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortuszon miért kérdik meg,...

Abortuszon miért kérdik meg, hogy használtunk gumit vagy sem?

Figyelt kérdés
17/f. Én még nem voltam a kedvesemmel csak hallottam. És most bajban vagyunk kicsit. És azért kérdem, hogy miért kérdik mert ha az anyósnak azt mondjuk, h gumival történt s az orvosnak is abból lehet baj? Miért kérdik meg egyáltalán? És ha gumi nélkül? Ez mit befolyásol, ha már megtörtént a baj?? Most elösszőr kb 2 év óta úgy tűnik véletlen sikerült, pedig időben kivettem. És előváladékkal se tettem be Neki soha. Ma fogom megvenni a tesztet. Dolgozom és tanulok. Nagyon szeretem, és a szurkálódó alpári hozzá szólásokat nem kérem. Mindketten jobban szeretjük gumi nélkül. Álltalában nekem szorítja is pedig a legnagyobbat szoktam megvenni. De azt vettem észre, hogy hiába van benne legkisebb méretű is...

2018. máj. 3. 07:54
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/112 anonim ***** válasza:
92%

A megszakításos sajnos egyáltalán nem biztonságos. Óvszeren kívül más módszerek is vannak. A legjobb és legbiztonságosabb nőgyógyász által felírt tabletta lenne, de vannak már mini spirálok is, amit nem szült nőknek helyeznek fel.

Ha ezek kiesnek, akkor kombináljátok a megszakításost pl. pesszáriummal (más néven méhszájsapka) ÉS valamilyen spermicid készítménnyel, pl. pharmatex krém/tabletta/kúp. Az igaz, hogy külön-külön nem túl hatásosak, de a 3 módszer EGYÜTT már elég megbízható.

2018. máj. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/112 anonim ***** válasza:
88%
Ha ennyire gumi nélkül akartátok miért nem szed a barátnőd gyógyszert???? Lehet fiatal még hozzá,de még mindig jobb mint egy kaparás.Én is szedtem 17 éves korom óta.Gyógyszertől baja nem lesz,abortusztól már inkább.
2018. máj. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/112 anonim ***** válasza:
73%

Cicamaci: az a nagy büdös helyzet, hogy te most ott ülsz a pálya szélén és nincs beleszólásod, hogy elmegy-e a barátnőd abortuszra.

Az ő teste. Az ő döntése.

Gondolom, nem lesz az se gond, ha a barátnőd úgy dönt, hogy megtartja. Végül is csak 18 évig kell fizetned. Nem olyan nagy hiba. Másokkal is előfordul.

Nőgyógyásznál voltatok már? Nem ti lesztek az elsők, akik ott tudják meg, hogy kifutottak az időből. Nagyon rövid idő áll rendelkezésre, amíg egyáltalán dönthettek az abortusz mellett.

Gumira nincs pénzed. A 40 ezres abortuszt ki tudod fizetni? És nincsenek heteid összekaparni.


Egy kis hülye vagy. Azt hiszed, hogy simán elmegy a csajod kikapartatni magát, aztán a jövő héten újra vidáman dugod gumi nélkül. Szorít... hogyne...

Azzal azért legyél tisztában, hogy a csajodat buktad, a szülei agyonvernek, a tieid se lesznek büszkék, és koránt sem biztos, hogy 9 hónap múlva nem leszel apuka.

2018. máj. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/112 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező,gyerek vagy még,de nagyon.Hiába próbálod játszani a felnőttet, aki ilyen felelőtlen,hogy 15-17 évesen megszakítással dugja az ugyancsak gyerek barátnőjét,az minden,csak nem érett.

Ráadásul még 2 év alatt sem tanultad meg kontrolállni magad,ami az elélvezést illeti,szánalom.


Aztán azzal nyugtatod, magad,hogy most az egyszer hibáztál,közben meg 2 éve folyamatosan azt teszed.

Jó hír,hogy a barátnődnek is csak éppen annyi esze van mint neked.


Kíváncsi vagyok ,hogy tudod-egyáltalán,hogy hány mm-es az átmérője a legnagyobb óvszernek..

Vagy egyáltalán lemérted-e a péniszed kerületét és úgy próbáltál megfelelő méretet keresni vagy csak kamuzol itt össze-vissza a "szorít a gumi" dumáddal.


Az abortussszal kapcsolatos tortúránál,meg csak az zavarna legjobban,hogy nem tudod,hogy hogy hazudjál a gumival kapcsolatban..?Hihetetlen.Látszik,hogy ostoba vagy és fel sem fogod,hogy meddő lehet a barátnőd,ráadásul,

évente 70.000 nő hal bele az abortusz szövődményeibe.

2018. máj. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/112 anonim ***** válasza:
89%
Mikor volt meg a barátnőd utolsó RENDES vérzése?
2018. máj. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/112 anonim ***** válasza:
75%

Barátnőm is pont 2 évig szexelt a barátjával megszakítással. Ma már 4,5 éves a lányuk. Csakhogy ők felnőttek voltak, külön laktak, dolgoztak, így nem volt probléma.


A megszakítás amolyan orosz rulett. Tudod egyáltalán mi az???


A felnőtté válás egyik legfontosabb állomása, amikor vállaljuk a tetteinkért a FELELŐSSÉGET! Ha dugni tudsz gumi nélkül, akkor miért akarsz erről hazudni???

2018. máj. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/112 anonim ***** válasza:
65%
Őszinte vagy és egyenes? Akkor minek kiérdezed hogy hazudhatsz- e a csajid anyjáéknak hogy ne derüljönk ki hogy buta felelőtlen kisgyerekek vagytok akiknek csak a szex megy ész az semmi? Ugye érzed az ellentmondást?
2018. máj. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/112 anonim ***** válasza:
35%

Kérdező, egy percig se foglalkozz a neked beszólogatókkal.... valószínűleg ettől lesz szebb a napjuk...

Ha a barátnőd is veled egykorú (szóval 18 év alatti) akkor a határidő a terhesség 18. hete, szóval kicsúszni meglehetősen lehetetlen belőle.

Abban viszont igaza van az itteni kommentelőknek, hogy válasszatok a továbbiakban valami normális fogamzásgátlást, tabletta, minispirál, akármi.

2018. máj. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/112 anonim ***** válasza:
70%

19:

És kell a szülő aláírása is hozzá. Ha erre nem hajlandó, akkor a gyámügy fele is kell tenni egy kört.

A 18 hetes magzat mozgását a lány is már valószínűleg érzi. És nem kikaparják, hanem meg kell szülnie.

Az abortusz is olyan, ami meg fogja viselni, és úgy bánnak vele, mint egy darab xarral. A 12. hét után... hát kezdjük ott, hogy kell találni nőgyógyászt, aki vállalja. Akihez én járok, arról köztudott, hogy a 10. héttől nem csinál abortuszt. Miért? Mert így döntött. Nincs gyomra hozzá.

Ebben az esetben mélyebben kell zsebbe nyúlni.


Azt is tedd hozzá, hogy azért, mert a pasikája kedvéért gumi nélkül szexelt, még koránt sem biztos, hogy a lány egy érzéketlen szexrobot. 17 évesen is hatalmas erővel támadhat fel benne az anyai ösztön. Minél később jut abortuszra, annál valószínűbb. Nem egy eset van, amikor sírva száll le a műtőasztalról, hogy erre nem képes, vagy amikor látja mocorogni a 10 hetes magzatot az uh-n, akkor felöltözik és hazamegy.


...és.... egyik esetben sincs beleszólása a kérdezőnek.

Arról dönthet egy fiú (férfi...) hogy húz-e gumit, ha nem akar gyereket. A kérdező döntött. Most már csak reménykedhet, hogy a barátnője a gyerekét, az anyósa az unokáját legalább úgy szeretné eltüntetni, mint ő.

2018. máj. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/112 anonim ***** válasza:
24%
"Azzal azért legyél tisztában, hogy a csajodat buktad, a szülei agyonvernek, a tieid se lesznek büszkék, és koránt sem biztos, hogy 9 hónap múlva nem leszel apuka." - ez meg nettó marhaság, amelyik nőt ezzel bukja az ember, na, azt hagyni is kell elmenni... a kapcsolatgyilkos nem az abortusz, hanem a nem kívánt de mégis megszületett kicsibaba... egy normális nő az tudja, hogy egy gyereket kettőnek kell akarnia, na az OLYAN nőért érdemes küzdeni, meg áldozatot hozni...
2018. máj. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!