Ugye ebben az esetben az a legjobb, ha a férjem nem tudja meg?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam orvosnál, 7 hetes terhes vagyok. Akarunk gyereket a férjemmel, viszont nem most, hanem 4-5 év múlva. Én tavaly diplomáztam, nemrég kezdtem dolgozni, nagyon szeretem a munkámat és szeretnék egy erős, sikeres karriert felépíteni. Ha most nekiállnék 2-3 gyereket szülni, erre semmi esélyt nem látok... A férjem is egyetértett velem, mikor még az esküvői előtt beszéltünk erről, de szerintem egy abortuszon nem jutna túl...

Azt képtelen lennék végignézni, hogy úgy állítom be, mint vetélést és látni a fájdalmát, sajnálkozását. Ezért gondoltam arra, hogy nem mondom el neki. Nyaranta úgyis szoktam menni nélküle nyaralni, így az a párhetes szextilalom is megoldható. Vagy van bármi más, hogy megelőzzem azt, hogy megtudja?


2018. júl. 3. 12:31
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/203 anonim ***** válasza:
41%
Nem a Kérdező kezdte a védekezés-témát, hanem a neki beszólogatók... a jegyzőkönyv kedvéért...
2018. júl. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/203 anonim ***** válasza:
60%

És vajon miért?? Mert kicsit vicces naponta 10X olvasni, hogy "védekezés mellett lettem terhes"... Ennyi ember bőven a hiba % fölött van már, ha azt veszük mennyien nem írják ezt ide ki.

Mondom, a sajnálatos mellékhatások mint hasmenés, hányás, egyéb bogyók nem a hiba %-ot erősítik, kész pont.

De az a szomorú hogy sok 1 bitesnek fel sem merül a gondolataiban, hogy létezik. Meg se nézi mit szed be, vagy megkérdezné az orvosát ha felírja.

Gyomorrontás akármi, kis hasmars....pedig nem mindegy, nagyon nem. Én gyógyszer mellett minden ilyenre fokozottan figyelek, nem is vagyok terhes.

2018. júl. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/203 anonim ***** válasza:
53%
Kérdező, azt azért tudod, hogy az 5 év múlva elképzelt gyerekedhez is fel kell majd kelni? Tudod, hogy az már egy másik gyerek lesz? Ezt ugyanis darabokban szedik majd ki belőled, a te kérésedre..
2018. júl. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/203 anonim ***** válasza:
44%

Utolsó, rendben. Más meg adott esetben kockáztat, és vagy bejön, vagy nem. Ezért lehet az, hogy a bogyóknak már kétféle Pearl-indexet adnak meg, a 0,3-t "miss/mrs tökéleteseknek", meg egy 8(!)-at a "tipikusnak".

Én ehhez képest számoltam 1-gyel az előbb, mint elfogadható...

pl: [link]

2018. júl. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/203 anonim ***** válasza:
44%
"Ezt ugyanis darabokban szedik majd ki belőled, a te kérésedre.." - nem uncsi a lelki terror?
2018. júl. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/203 anonim ***** válasza:
39%
Uncsi az igazság?
2018. júl. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/203 anonim ***** válasza:
40%
Az igazság az, hogy egy embriót távolítanak el az illető nő méhéből. Ez a tény, a többi a narratíva...
2018. júl. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/203 anonim ***** válasza:
44%
Rendesen elkanyarodtak a válaszadók. Kurwára mindegy mit csinálsz a bébiddel, csak mondd el a férjednek.
2018. júl. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/203 anonim ***** válasza:
53%
Igen, az a tény, hogy az az embrió, pont olyan, mint amilyen te voltál X éve. Van neki keze, lába, feje, és dobog a szíve..ha nem cincálnák szét, akkor pont olyan lenne mint te. Igen, ez tény..
2018. júl. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/203 anonim ***** válasza:
59%
"akkor pont olyan lenne mint te. Igen, ez tény.." - na ja... ha a nagyanyámnak áramszedője és kereke lenne, akkor meg ő lenne a villamos... tudod.
2018. júl. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!