Ugye ebben az esetben az a legjobb, ha a férjem nem tudja meg?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam orvosnál, 7 hetes terhes vagyok. Akarunk gyereket a férjemmel, viszont nem most, hanem 4-5 év múlva. Én tavaly diplomáztam, nemrég kezdtem dolgozni, nagyon szeretem a munkámat és szeretnék egy erős, sikeres karriert felépíteni. Ha most nekiállnék 2-3 gyereket szülni, erre semmi esélyt nem látok... A férjem is egyetértett velem, mikor még az esküvői előtt beszéltünk erről, de szerintem egy abortuszon nem jutna túl...

Azt képtelen lennék végignézni, hogy úgy állítom be, mint vetélést és látni a fájdalmát, sajnálkozását. Ezért gondoltam arra, hogy nem mondom el neki. Nyaranta úgyis szoktam menni nélküle nyaralni, így az a párhetes szextilalom is megoldható. Vagy van bármi más, hogy megelőzzem azt, hogy megtudja?


2018. júl. 3. 12:31
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/203 anonim ***** válasza:
68%
Hidd el, hogy nem mindenki segélyen tengődik akinek gyereke van.. Nyugodtan lehet karriert csinálni gyerek mellett is. 24 éves vagy és nem 15.. Megvan a diplomád. Ha sikerült összehozni a babát, akkor vállalni kell a felelősséget.A férjed gyereke is a baba, aki a hasadban van, nem csak a tied. Nagyon sajnálom szegény férjed..
2018. júl. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/203 anonim ***** válasza:
31%
Vitat akartal csak👍😋 ugyetlen probalkozas.
2018. júl. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/203 anonim ***** válasza:
60%
Figyi te agyatlan kis liba, az abortuszt ígyis-úgyis megtudja a ferjed a következő terhessegednél. Szóval becsaphatod de akkor fix hogy kivág.
2018. júl. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/203 anonim ***** válasza:
72%

Nekem volt abortuszom. 19 évesen szakmunkás végzettséggel, 0 háttérrel, tehát nincsenek szülők, semmi támogatás. Semmi megtakarítás.

Nem volt más választásom, az "apukával" külön utakon folytattuk.


Szóval nem vagyok abortuszellenes, de ezt a hozzáállást nem tudom megérteni. Barátnőm megszakítással esett teherbe (3 évig működött). Ő is elgondolkodott az abortuszon. Ő is ezt mondta, hogy MOST nem, majd pár év múlva. (ma már boldog anyuka)

Akkor mi lesz más??? Most van férjed, lakhatásotok, munkád. Pár év múlva mivel lesz több?

Lehet, hogy egy férjjel kevesebb...

Most már ott van. De nem kell. És ha pár év múlva nem, vagy csak nehezen sikerül teherbe esni? (nem az ab miatt, hanem általánosságban).

Akkor?


Nem támadhatod hátba ennyire azt akit állítólag szeretsz, és az egész életedet le akarod vele élni.

Az én férjem tud róla. Bár nem ő lett volna az apa, hanem egy exem. De azt gondoltam, tudnia kell, hisz együtt alapítunk családot.

Te meg egész életedet titokra akarod alapozni???

2018. júl. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/203 anonim ***** válasza:
60%

BIZTOSAN nem védekeztetek... érdekes, aki itt gyk-n teherbeesik az MIND becsúszott" gyerek :D Ne nézz hülyének minket!


A "szedem a gyógyszert, de..." - az pl. nem védekezés, vagy a "kicsit betette", "lecsúszott a gumi, de..."


Érdekes, én 6 éve élek szexuális életet, sokszor napi 2x is csinájuk, mégsem vagyok terhes. Miért nem vagyok? Mert nem akarok gyereket, és teszek ellene.


29n

2018. júl. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/203 anonim ***** válasza:
56%
Huhuhúúú,te nagyon te! Hogyne,persze,gyorsan kapartasd kis az elsőt! Aztán majd 4-5év múlva sápítozol,mert kéne már a gyerek,de nem jön! Kár volt hozzámenned a férjedhez! Látatlanban jobbat érdemel!
2018. júl. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/203 anonim ***** válasza:
52%

"Biztosan hihetetlen, hogyha egy nő nem a szülést, gyereknevelést tekinti az élet egyetlen értelmének, és nem rohan táppénzre, ahogy meglátja a pozitív tesztet."

Az hihető, hogy egy nő nem ezt tekinti élete egyetlen értelmének, de az, hogy szereted a férjed, egy tőle megfogant gyerek van a méhedben, és te erre nem szeretettel reagálsz, hanem úgy, hogy meg akarsz tőle szabadulni, ráadásul titokban, annak a háta mögött, akit szeretsz, ez így összességében...hát, különös. Vagy nem szereted a férjed, vagy nagyon mást értesz szeretet alatt, mint pl. én meg sokan mások. Vagy annyira eltávolodott már egy mai fiatal nő érzelmi világa és értékrendje attól, ami sok ezer évig nagyjából egységes volt: ha szeretem, akkor a babánkat is szeretem.

2018. júl. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/203 anonim ***** válasza:
64%

"A kérdező kommentje:


Biztosan hihetetlen, hogyha egy nő nem a szülést, gyereknevelést tekinti az élet egyetlen értelmének, és nem rohan táppénzre, ahogy meglátja"



Hahaha,én nem tekintem életem egyetlen értelmének, vannak gyerekeim,és mellettük karrierem is. Nem bsztam át a férjem,sem védekezéssél,sem abortusszal.

Aki nem picsog,hanem beleáll a feladatokba,csak az jut előrébb.

2018. júl. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/203 anonim ***** válasza:
10%
Szrkamu!!!! 😂
2018. júl. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/203 anonim ***** válasza:
23%
Ki csinált fel? Mert,hogy nem a férjed,az biztos!
2018. júl. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!