Ugye ebben az esetben az a legjobb, ha a férjem nem tudja meg?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam orvosnál, 7 hetes terhes vagyok. Akarunk gyereket a férjemmel, viszont nem most, hanem 4-5 év múlva. Én tavaly diplomáztam, nemrég kezdtem dolgozni, nagyon szeretem a munkámat és szeretnék egy erős, sikeres karriert felépíteni. Ha most nekiállnék 2-3 gyereket szülni, erre semmi esélyt nem látok... A férjem is egyetértett velem, mikor még az esküvői előtt beszéltünk erről, de szerintem egy abortuszon nem jutna túl...

Azt képtelen lennék végignézni, hogy úgy állítom be, mint vetélést és látni a fájdalmát, sajnálkozását. Ezért gondoltam arra, hogy nem mondom el neki. Nyaranta úgyis szoktam menni nélküle nyaralni, így az a párhetes szextilalom is megoldható. Vagy van bármi más, hogy megelőzzem azt, hogy megtudja?


2018. júl. 3. 12:31
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/203 anonim ***** válasza:
78%
Nem az a baj, hogy nem akar az most gyereket, hanem az, hogy egy ilyen alapvető dolgot nem mondasz el a férjednek
2018. júl. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/203 anonim ***** válasza:
34%

"Biztosan hihetetlen, hogyha egy nő nem a szülést, gyereknevelést tekinti az élet egyetlen értelmének, és nem rohan táppénzre, ahogy meglátja a pozitív tesztet."


Az a hihetetlen,hogy hogyha annyira nem akartál gyereket,akkor a "baleset" után miért nem vettél be esemény utánit..?

2018. júl. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/203 A kérdező kommentje:
Milyen baleset?! Gyógyszert szedek 7 éve, sosem volt semmi ilyen. De biztosan ti jobban tudjátok, hiszen tele van ez az oldal empatikus, segítőkész zsenivel.
2018. júl. 3. 14:54
 44/203 anonim ***** válasza:
26%
7 eve gyogyszert szedsz kizart hogy terhes legyel. Olyan vekony mar a nyalkahartyad hogy fek havi gyogyszer kihagyastol sem lennel egybol terhes. Kamu vagy. Menjel nyaralni.
2018. júl. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/203 anonim ***** válasza:
57%
De megsugom,mert empatikus vagyok. Majd ha szűlni fogsz az orvos a ferjed hallatára megkerdezi hanyadik terhesseg.
2018. júl. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/203 anonim ***** válasza:
66%

45-ös, azért ne írj hülyeséget.

Én 10 év gyógyszerszedés után 2 hónappal már terhes voltam (azért nem 1, mert akkor még gumival védekeztünk).


SZóval kérdező: nem azzal van a baj, hogy most nem akarsz babázni, hanem hogy undorító módon képes lennél eltitkolni a férjed elől, és titokban abortálni. Szerintem köpj fel, és állj alá...

2018. júl. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/203 anonim ***** válasza:
67%

Ha a feleségem lennél és kiderülne, hogy ilyet eltitkoltál mehetnél amerre látsz.

Ilyen felfogással neked nem csak gyereket szülni lenne vétek, férjhez menni is az volt. Gondolom kellett a rongyrázás, most meg semmibe nem nézed azt a szegény embert

Diploma ide vagy oda itt bukik ki 6 általánossal is normálisabban gondolkodni tudó emberek vannak.

És még tudtam is volna neked viszonylag empatikus kommentet írni, csak aztán elolvastam a te kommentjeidet...Gáz.

2018. júl. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/203 anonim ***** válasza:
23%

Kedves Kérdező! Igyekszem empatikus lenni... Amiket írsz, abból nagyon vegyes benyomásom támadt Rólad. Próbálod a férjedet megkímélni a fájdalomtól - ez jó, de ha utólag megtudja, ezerszer nagyobb lesz a fájdalma több okból is.

Szerintem gondolkodj el alaposabban azon, hogy ki és mi fontos Neked most, és hogy később vajon hogyan változhat ez. Én pl. nagyon bánom, hogy (szintén 24 évesen) nem töltöttem több időt ezeknek az átgondolásával, nem kérdeztem meg másokat, és csak a saját fejem után mentem.

2018. júl. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/203 anonim ***** válasza:
31%
De ha szedi a gyogyszert akkor hogy lett terhes??? Mert ok ,hogy Te leraktad es kiürült. De A kerdező nem irt ilyet hogy lerakta.
2018. júl. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/203 anonim ***** válasza:
14%
Mèg ha le is lettem hülyezve.
2018. júl. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!