Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Miért nem érti, hogy én így,...

Miért nem érti, hogy én így, hogy a szüleim támogatnak, nem tudnék gyereket szülni?

Figyelt kérdés

Még egyetemre járok, az életemet apuék finanszírozzák. Nekem nincs keresetem, mindent tőlük kapok. Nem lehet panaszom, mert tényleg amit kitalálok, megkapom/megvehetem, de mellé keményen tanulok és úgy érzem, ezzel kompenzálok is valamennyire.


Csakhogy teherbe estem és a barátom azt mondja, hogy ő akarja a babát, tartsuk meg. Mondtam neki, hogy mégis mire, hiszen ő minimálbért keres, ha a szülei nem fizetnék neki az albérletet, még ő maga sem jönne ki abból a pénzből, nemhogy mi, hárman... Erre az a válasz, hogy hát ott vannak anyáék, biztos nem hagynának minket nélkülözni. De nem tudnék úgy élni éveket, hogy miattam egy plusz családot kell szinte eltartaniuk. Főleg, hogyha babát vállalok, akkor szeretnék neki megadni mindent és nem a legolcsóbb megoldásokat keresni azért, hogy ne érezzem rosszul magam...

20 éves vagyok, rengeteg célom és tervem van még. Előttem az élet, tele lehetőséggel. Nem tudnék most kb a szüleim nyakára szülni, lemondva ezzel nagyon sok mindenről. De a barátom ezt képtelen felfogni, csak ezt szajkózza, hogy a szüleim így, a szüleim úgy... Nem tudom, mit mondhatnék neki, hogy felfogja, ez nem így megy.


2018. okt. 11. 11:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/82 anonim ***** válasza:
47%

Ne törődj senkivel kérdező,mindenki követhet el hibát itt mindenki nagy okos,mindenki hibátlan.

Most lépj,vetesd el a gyereket,még nem vagy készen rá,és felnőtt vagy ergó megteheted.

A palidat meg ha megfogadsz egy tanácsot még ma kivágod,de mint macskát.....

Azonnal ne törődj egy léhűtő senkivel hallgass rám,megeszi az életedet,soha nem fog előbbre jutni soha,nem véletlenül a szülei se pénzelik nem is érdemli meg,az is elmond a ,,férfiasságáról" valamit,hogy szüleiden élősködne,ássa el magát inkább,egy percet nem maradhatna a házamban az biztos,ha a szüleid én lennék.

Hidd el,nincsen rá szükséged egy senkire,aki semmit nem fog felmutatni az életben,még hátráltatni si fog,ismerem a fajtáját,ezek ilyenek.

2018. okt. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/82 anonim ***** válasza:
35%

Ha ilyen tanult vagy hogy a jó istenbe lehetsz ilyen h..lye hogy nem védekezel?

Persze majd anyuciék fizetik a 40ezres abortuszt is mert neked igy kényelmes hát gratulálok neked ennyi ésszel...

2018. okt. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/82 A kérdező kommentje:

Igen, a szakítás megfordult már az én fejemben is, a mostani helyzettől függetlenül...



Utolsó, azért ha szülnék, az jóval többe kerülne, mint 40 ezer forint. De nagyon okos vagy, köszönjük szépen a hasznos hozzászólást!

2018. okt. 11. 17:59
 24/82 anonim ***** válasza:
19%
Istenem ,már mindenkit felvesznek egyetemre? Gondolom valami büfészakon vagy... védekezni mindig kell, ha magadba engeded a kolbászt. És a te hülyeségedből fogod elkapartatni a magzatod...gratulálok a felelősségteljes felnőtt életedhez. Én is röptetnélek a pasi helyében és keresnék normálisat.
2018. okt. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/82 anonim ***** válasza:
47%

Akkor most lépd meg 23-as még ma,takarodjon el.

Nem hozzád való,hidd el.

Csak egy parazita senki az a pali,egy nyomi,akibe az apja nem verte bele a férfias viselkedést,elb_szták egy léhűtő kis nyomit neveltek,neki vége van.

Max akkor fog fejlődni ha törés lesz az életébe.

Tudod van az a mondás,hogy a kutya beleül a szögbe és nem fog elmozdulni amíg nem fáj neki eléggé,hát a palidnak nem fáj még eléggé sajnos,fel kellene nőnie.


Igazad van kérdező most 40.000Ft,de egy gyereket felnevelni igazán tisztességrsen minimum 20 millió forint,havonta 150.000 akár.


Inkább szakítsd meg most a terhességet nincs itt az ideje még.

Ezután védekezel,tanultál belőle.

Csak az nem követ el hibát aki semmit se csinál.

2018. okt. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/82 A kérdező kommentje:
59-es, értelmezni tudsz? :) Nem ő akar szakítani, hanem én. De még így is sokkal jobban fogok járni... Azért nem kell ám kommentelni, hogy jól odamondd a véleményed. Tudod, nem nagyon érdekel az a negativitás, ami süt belőled.
2018. okt. 11. 18:08
 27/82 anonim ***** válasza:
37%

26-os tuti jobban fogsz járni.


59-es nem tud értelmezni, az a pali szerinted normális?

Ember két szakról b_szták ki azt a senkiházi gyereket,egy léhűtő férfiatlan buta gyerek,akinek az életről fingja sincsen,meg élősködne a kérdező szülein férfiként.

Tudod én még mindig abban hiszek én vagyok a férfi az én dolgom a páromról gondoskodni anyagilag is,meg minden szinten nem,a párom szülei még tartsanak engem is.

Fújjjj bazzeg,undorító.

Nem a szülök dolga hanem az enyém,hogy a párom életét könnyebbé tegyem,én vagyok a férfi vagyis a családfő.

Tudom ez ma már sok a kisfiúnak fogalma sincs mit jelent,de megpróbálom azért.

2018. okt. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/82 anonim ***** válasza:
30%
Egy párszáz forintos óvszer, ennyi kellett volna. Erre sem telt?
2018. okt. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/82 anonim ***** válasza:
32%

Emberek itt most komolyan a pasi a szar aki oké hogy keveset keres de legalább válallná a felelőséget és nem megölné a saját gyerekét.

Sőt a pasi simán válallhatna más melpt is pluszba, hogy több pénz legyen a babára.

De persze itt a pasi a hibás csak nyilván egyedül ő kellett ehhez, hogy felcsinálja a csajt.

Most komoly? Emberek oké, hogy megtörténhet a baj de ha felelőtlen volt legalább legyen már a csajba is valami megbánás mégiscsak a saját gyerekét készül megölni. Ne haragudjatok de ebbe a csajba semmi megbánás nincs az írásából de kiváncsi leszek a műtét után mennyire lesz bűntudata a f..szsága miatt

2018. okt. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/82 A kérdező kommentje:
Az hol felelősségvállalás, hogy a szüleimmel tartatna el minket és saját magát is?
2018. okt. 11. 18:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!