Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Miért nem akarhatja a babàt?

Miért nem akarhatja a babàt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ti mit tennètek? Mire gondolnàtok? Nem tudnék egyedül felneveni 2 gyereket nem menne.. 9hónapja vagyunk együtt.. én 30 éves ő 39 éves. Mindkettőnk előző kapcsolatàból van 1-1 gyerekünk az övé nincs velünk. Minden rendben van köztünk,nagy a szerelem jól kijövünk pàrommal,együtt lakunk. Beszéltünk màr baba témàról régebben és mondta,hogy szeretne majd később. Kérdeztem,hogy mitszólna ha jönne idő előtt. A vàlasza:lenne egy kisbabànk, nagyon örülne neki. Teltek-múltak a hónapok és megtörtént. Àllapotos vagyok. Nagyon örültem neki majd felhívtam videóhívàsban(nem bírtam vàrni,dolgozott) közöltem vele,hogy babàs vagyok. Mosolygott majd hírtelen komoly arc és azt mondta ezt este nagyon àtkell beszélnünk de most megy dolgoznia kell.. Kb 5perc telt el jön az üzenet. Ő még nem szeretne babàt,elkell vetetnem.

És jött a kifogàsokkal. Pedig ketten mindent megtudnànk teremteni mindannyiónknak.Ez nekem nagyon fàj.. Lehet a hormonok miatt én tolom túl,de akkor mit èrezhet iràntam vagy,hogy gondolja. Igazàból még felsem fogtam,hogy babàt vàrok de ő màr el is döntötte,hogy nem kell. Vàrtam hàtha meggondolja magàt vagy valami,de semmi. Ha felhozom vita van. Ennek mostmàr 2 hete. Nektek mi a véleményetek? Köszönöm! Erika



2018. dec. 22. 14:47
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
41%

"Szóval szerinted csak OLYAN nőnek nem kellene a többgyerekes elvált apa, aki babprojekthez keres apát.

Én meg erre írtam hogy bármilyen hihetetlen számodra, nem, nincs feltétlen ehhez köze."

A feltétlenséget senki sem állította. De azt hiszem, némi alappal gondolom azt, hogy annál elsődleges szempont, hogy a másik milyen férj és apa, akik férjet és apát keresnek... totál meglepő és teljesen elszállt gondolat, mi???

2018. dec. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
18%
A kérdező, már nincs a "rendszerben"...
2018. dec. 24. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
52%
Gondolom sikerrel elüldözték a "csak jót akarók" a szokásos privát üzeneteikkel...
2018. dec. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
35%

A feltétlenséget senki sem állította. De azt hiszem, némi alappal gondolom azt, hogy annál elsődleges szempont, hogy a másik milyen férj és apa, akik férjet és apát keresnek...


Rosszul hiszed. Van aki szimplán nem akar párt csonaggal. Elszállt gondolat mi???

De gondolom neked anno mindenki gonosz apánakvalót kereső nő volt aki nem akart hasra esni előtted meg a véletlenül megcsinált kölyköd előtt.

Gyerekkel mindenki hátrányból indul kár ezt szépíteni.

2018. dec. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
25%

Gondolom sikerrel elüldözték a "csak jót akarók" a szokásos privát üzeneteikkel...


Szegény :((( még jó hogy te szokás szerint itt vagy és megmondod a tutit abortusz témában, ugye. Szar lehet annak akinek karácsonykor sincs jobb dolga mint más méhében turkálni, és azon örvendezni hogy nőként milyen rossz pártkeresni válás után. Értékes ember lehetsz na....

2018. dec. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
41%
"De gondolom neked anno mindenki gonosz apánakvalót kereső nő volt aki nem akart hasra esni előtted meg a véletlenül megcsinált kölyköd előtt." - őszintén szólva nem tudom, hogy "mi lett volna, ha" - valszeg jól határoztam meg a saját preferenciáimnak megfelelő célcsoportot, mert ilyen elutasítás nem ért soha:)))
2018. dec. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
18%

Erika!

Nagy ajándék, hogy egy élet elindult benned. Rokonaim örökbe fogadtak mert nem jött a baba. Ismerősömnek pl.: lombik programmal sem jött össze.


Fonntos tudnod!

Az abortusz miatt a női test és lélek olyan traumát él át, amit egy nő segítség nélkül nem tud elviselni. Mert míg a spontán vetélésnél a család és a környezet támogatólag van jelen, úgy az abortusz titkos, nincs segítség. Sok nő ezért menekül az alkoholba, a drogba, vagy újabb és újabb abortuszba, hogy így uralja a fájdalmát.

Én bátorítalak, hogy tartsd meg a babát. Ki tudja lesz-e még lehetőséged? Mi azért vállaltuk a negyedik babát, mert nem akartunk ötven évesen azon sírni, hogy lehetett volna még egy gyerekünk.

Négy gyerekes édesapa

2018. dec. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
76%

"Az abortusz miatt a női test és lélek olyan traumát él át, amit egy nő segítség nélkül nem tud elviselni. Mert míg a spontán vetélésnél a család és a környezet támogatólag van jelen, úgy az abortusz titkos, nincs segítség. " - miért kell ide pont nem illő ostobaságokat irkálni? A Kérdezőt pont az abortuszban támogatná a párja, a megtartásban nem - erről szól ez a kérdés. Tudod, ha az ember párja nem akar gyereket, ha a szülője nem akar unokát (stb) akkor az pont az abortuszban fogja támogatni, a megtartásban meg nem.

Ez ilyen egyszerű. Arról nem is beszélve, hogy egy normális közeli környezettel - szűkebb családdal, barátokkal -egy nő pont ugyanannyira meg tud beszélni egy spontán, mint egy művi abortuszt, pont ugyanúgy kap segítséget, ha arra van szüksége. A szomszédasszony sógorának az anyósára meg egyik se tartozik.

2018. dec. 26. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
18%
Neked komoly bajod van az életeddel. Kár, hogy az élet, érték ellenesek, csak rombolni tudók, visítanak a leghangosabban. Míg a jó emberek csendben tűrnek. Néhány gyerek/ember párti hozzászólásra képes voltál teleírni, szétoffolni az egészet, csak mert nem tudgad feldolgozni a saját traumádat. Tényleg sajnállak. 😞
2018. dec. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
75%

Mivel nem az a kérdés, hogy a Kérdező megtartsa-e vagy ne, aki itt szétoffolta a kérdést és elüldözte a Kérdezőt, az szokás szerint megint a tisztelt "életvédők" - akik a szokásosnak mondható lelkiismereti terrorista képecskéikkel, kisfilmjeikkel, magzatkanaplócskáikkal és egyéb spamjaikkal nyugodtan rossz körülmények közé kényszerítenék a Kérdezőt és a meglévő gyerekét, szétszednék a párkapcsolatot, élethosszan kiszúrnának a Kérdező párjával - egy embió - általuk vélt - "érdekében".

Erről ennyit.

A "terhesség megszakítása" kérdéskör a terhesség megszakításával kapcsolatos kérdések helye, nem hordó a felelőtlen és emberellenes magzatvédő szónoklatoknak.

(és hát ja, valszeg súlyos trauma jele, hogy szerintem az abortuszt akaró pár az abortuszban támogatná a Kérdezőt, nem a megtartásban, mert szerintem nem skizó)

2018. dec. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!