Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Miért nem akarhatja a babàt?

Miért nem akarhatja a babàt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ti mit tennètek? Mire gondolnàtok? Nem tudnék egyedül felneveni 2 gyereket nem menne.. 9hónapja vagyunk együtt.. én 30 éves ő 39 éves. Mindkettőnk előző kapcsolatàból van 1-1 gyerekünk az övé nincs velünk. Minden rendben van köztünk,nagy a szerelem jól kijövünk pàrommal,együtt lakunk. Beszéltünk màr baba témàról régebben és mondta,hogy szeretne majd később. Kérdeztem,hogy mitszólna ha jönne idő előtt. A vàlasza:lenne egy kisbabànk, nagyon örülne neki. Teltek-múltak a hónapok és megtörtént. Àllapotos vagyok. Nagyon örültem neki majd felhívtam videóhívàsban(nem bírtam vàrni,dolgozott) közöltem vele,hogy babàs vagyok. Mosolygott majd hírtelen komoly arc és azt mondta ezt este nagyon àtkell beszélnünk de most megy dolgoznia kell.. Kb 5perc telt el jön az üzenet. Ő még nem szeretne babàt,elkell vetetnem.

És jött a kifogàsokkal. Pedig ketten mindent megtudnànk teremteni mindannyiónknak.Ez nekem nagyon fàj.. Lehet a hormonok miatt én tolom túl,de akkor mit èrezhet iràntam vagy,hogy gondolja. Igazàból még felsem fogtam,hogy babàt vàrok de ő màr el is döntötte,hogy nem kell. Vàrtam hàtha meggondolja magàt vagy valami,de semmi. Ha felhozom vita van. Ennek mostmàr 2 hete. Nektek mi a véleményetek? Köszönöm! Erika



2018. dec. 22. 14:47
1 2 3 4 5 6 7
 61/61 anonim ***** válasza:
100%

"bizony az az összkép, hogy az elvált hölgyek zömének időnkét vannak kapcsolataik... az elvált urak zöme meg újabb házasságban/tartós kapcsolatban él." Hogy neked megint mennyire igazad van... Az exem már vagy jó másfél hónapja tartott a jelenlegi kapcsolata, mikor én összejöttem a párommal... Durván hosszú idő ugyebár...

Persze, egy 2 gyerekes, átlagon aluli külsejű nő tele hitelekkel nagyon jó fogás, ha így leadom az igényeim én is, sztem lazán beelőzöm :D

(Igaz, az egyel előbbi kapcsolatomat nagyrészben ő ba$zta széjjel, mellé a közös gyerekkel zsarolt. De most eszi, amit főzött 😏)

2018. dec. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!