Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Miért nézik le azokat a nőket...

Miért nézik le azokat a nőket akik abortuszra mennek?

Figyelt kérdés
2019. márc. 19. 13:15
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/187 anonim ***** válasza:
2019. márc. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/187 anonim ***** válasza:
2019. márc. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/187 anonim ***** válasza:
68%
Én egyáltalán nem nézem le, helyesnek tartom,hogy a gyermekvállalás végső soron szabad döntés kérdése.
2019. márc. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/187 anonim ***** válasza:
17%
A gyerekvállalás igen, de amikor már él a gyerek, és az ő teste saját, nem pedig másé, akkor az az ő élete és senkinek sem lenne joga elvenni. Vagy talán nyugodtan lehet mondani azt neked is, hogy igazán abortálhattak volna 12 hetes magzat korodban? Érdekes, az ilyen kommentek mind törölve vannak, mert ezáltal azt mondom, hogy bár meghaltál volna, de ha még nem látjuk azt, aki az áldozata lesz, akkor máris szabad. Nonszensz. A hüvely valami csodaalagút, úgy látszik.
2019. márc. 20. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/187 anonim ***** válasza:
77%
Amíg a magzat a nő testében van, addig a nő teste is.
2019. márc. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/187 anonim ***** válasza:
63%

“de amikor már él a gyerek, és az ő teste saját, nem pedig másé, akkor az az ő élete és senkinek sem lenne joga elvenni.”


Pontosan itt van a probléma, hogy NINCSEN saját teste, sem saját kis élete, ugyanis az ő fejletlen nehány millis “teste” az abortusz pillanatában (és egészen a szülésig ugyebár) a NŐ testében van! Ez a kulcs nyitja, az az embrió egyáltalán nem önálló, különálló lény, hanem már egy kifejlett, megszületett, érzésekkel és tudattal rendelkező ember tulajdonában élősködik! Ő tőle vonja el a számarány szükséges tápanyagokat, ő általa képes létezni és fejlődni. A nő méhén kívül megcsak levegőt sem lenne képes venni, ami éppenséggel eletfeltetel.... Szóval ne beszéljünk zöldségeket, egy embrió/magzat 100%-ig a nő testének része, így igen is minden joga megvan minden nőnek ahhoz, hogy eltávolíttassa onnan, ha épp így szeretne dönteni. Ennyi!

2019. márc. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/187 anonim ***** válasza:
76%

"Vagy talán nyugodtan lehet mondani azt neked is, hogy igazán abortálhattak volna 12 hetes magzat korodban?" - persze, nyugodtan... tudod, érdekesen működnek ezek a lehengerlőnek szánt érvek, ezek a "ha téged", "ha a te gyerekedet", "ha a te anyádat" és társai... illetve hát többnyire nem működnek, mert ha valakinek megalapozott a véleménye, ettől nem fogja másként látni...

"Érdekes, az ilyen kommentek mind törölve vannak," - semmi érdekes nincs benne, a személyeskedéseket törölni szokták...

2019. márc. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/187 anonim ***** válasza:
20%
16: Az újszülött is "élősködik", mert nem lehet, hogy már nincs a nú testében, de attól még nem is képes önállóan létezni. De ettől még ember. Amúgy én gyilkosságnak tartom az abortuszt, amit tiltani kellene, de nem gondolom, hogy nekem kellene az egyes abortuszt elkövető nők felett ítélkezni. Mind bűnösök vagyunk, én is, és nyilván sokan igen kétségbeesett helyzetben tesznek ilyet. Ritkán csak a nő felelőssége, hanem a környezetéé, és a társadalomé is...
2019. márc. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/187 anonim ***** válasza:
22%
Igen is a nö felelössége is. Minek teszi szét a lábát gondatlanul, ha nem akár gyereket? A pasi is ugyanolyan hibás minek teszi be felelötlenül, ha nem akar "apa" lenni?? 50-50%. És mindíg az a szerencsétlen embrio szívja meg nem?! Ö rá a kutya se kíváncsi, egy "véletlenül" besikerült "probléma" a mitöl gyorsan még kell válni, ki vele a kukába. Hát gratulálok, szép egy faj, az emberiség. De mivel sokaknak nincsenek meg a körülmények(nem tudna normális életet élni az a szerencsétlen gyerek, ingerszegény környezetben, esetleg a létminimum sem lenne meg, illetve legtöbb esetben "apa" nélkül, nélkülözve stb.) ilyen esetekben jobb, ha nem is születik még sajnos. És ez a felelötlenül ember hibája! Egy undorító az emberiség!
2019. márc. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/187 anonim ***** válasza:
77%

Hogy lehet annyira korlátoltan, és szemellenzősen élni, mint az utolsó két válaszoló?


Egy újszülött teljesen más, mint egy nő méhében élő embrió. Ugyanis egy újszülöttról képes más gondoskodni, de egy 8-9 hetes embrióval mit kezdenek, ha a nő nem akar a nyakába venni egy terhességet?! Mert nem mindenki szerencsés ám, hogy tünetek nélkül húzza ki a 9 hónapos. A terhesség igenis lehet fárasztó, kellemetlen, veszélyes is. Én végigcsináltam, mert AKARTUK a babát. Nem volt semmi kellemetlen tünetem, nem fektettek a kórházba hetekre, stb. De volt olyan barátnőm, aki már a 30. héttől bent feküdt, vagy éppen hetekig enni sem bírt semmit, és emiatt került kórházba, mert mindent kihányt. Vagy olyan szinten vizesedett, hogy papucsot sem bírt felvenni. Utána ott a szülés, az abból való felépülés. Elhiszem, hogy valaki ezt nem vállalja be úgy, hogy nincsenek meg a megfelelő körülményei, vagy nincs egy társa, akire számíthat, és ott van mellette jóban-rosszban.


Ez a "minek szexelsz, ha nem akarsz gyereket" szöveg meg... Hát hogy is mondjam. Manapság szerintem nagyon kevesen élnek szexuális életet CSAKIS azért, hogy gyerekük legyen. Én is védekezés mellett lettem terhes, a legjobb barátnőm is javában szoptatott és fogamzásgátlót szedett, amikor teherbe esett. Mi megtartottuk a babát, mert az anyagi helyzetünk jó, én éppen előtte diplomáztam, van házunk, autóink és úgy éreztem, hogy jókor jött. VISZONT ha ott lettem volna éppen "felnőttként" (18-19 évesen) egyetemmel a nyakamban úgy, hogy bizonytalan a kapcsolatom, biztosan nem szültem volna. Előbb az 'anyuka' élete legyen rendben, és csak utána akarjon utódokat.

2019. márc. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!