Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes lettem, de az apuka...

Terhes lettem, de az apuka abortuszra akar kényszeríteni. Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Soha nem voltunk együtt,össze járogattunk csak,egy helyen dolgozunk.Nem vigyáztunk becsúszott a baba.Én örülök neki,,van már 3 gyerekem ők már nagyobbak 13,11,9évesek.Én mindenképp szeretném megtartani,de az apuka nem.Azt mondta kifizeti a teljes abortuszt csak ne tartsam meg.Mondtam neki hogy én megtartom azóta Teljesen bekattant ,összevissza telefonálgat ügyvédet bíróságot gyámügyet hívogatja,hogy mit tudna csinálni.Ezek mellett meg iszonyat bunkó is velem és hozzám sem a szól a melóhelyen vagy ha hozzam is szól akkor csúnyán beszél.Én mondtam neki hogy békén hagyom,nem kell tőle semmi ,nem fogom zaklatni,most sem zaklatom és szülés után sem fogom ,nem kell a pénze a neve semmi.De akkor is nagyon paraszt.Most legutóbb azt mondta h ha meg merem szülni akkor rámküld mindenkit és elveteti majd tőlem.Most is tervez valamit ,mert mondta csak azt nem tudom hogy mit,de azt mondta h még nincs vége.Engem nagyon nyomaszt a helyzet,nem kellemes így napi 8 órát dolgozni mellette,teljesen kivagyok tőle már.Kicsit talán félek is tőle,mert annyira nem akarja a babát,hogy félek lelök valahonnan mikor felállok vagy nekem tol valamit.Azt is mondta hogy mekkora k****g vagyok amiért nem dönthet ő a gyerekről,mert hogy ő ugye elvetetné.És hogy mi az hogy neki nincs beleszólása.Ti mit csinálnátok?
2019. szept. 9. 13:31
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
57%
Bocsánat elöntötte az agyam a düh, valóban, rosszul értelmeztem a válaszaidat. Sajnos az általam említett eset nagyon gyakran előfordul itt gyakorin is. Ettől függetlenül azt gondolom nem ésszerű dolog megtartani egy ilyen gyereket.
2019. szept. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
53%
Nem értem miért csinálnak úgy az emberek mintha egy gyerek kolonc lenne a nyakakon.. Hihetetlen! Ha meg akarod tartani akkor tartsd meg!
2019. szept. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
49%
"Nem értem miért csinálnak úgy az emberek mintha egy gyerek kolonc lenne a nyakakon.. " - talán, mert egy nem kívánt gyerek tényleg, szó szerint kolonc az ember nyakán - erre gondoltál már, kedves előző?
2019. szept. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó, egy "nem kívánt" és egy "nem tervezett" között különbség van. A leírás alapján az apa szemszögéből az előbbi, az anyáéból az utóbbi - nekem nem tűnik egyértelműnek a helyzet.
2019. szept. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
47%
#54, igen, ez valóban így van. Viszont ha a Kérdező pontosan tudja, hogy koloncot rak a férfi nyakára, akkor miért csodálkozik azon, hogy a férfi úgy bánik vele, ahogy az a kérdésben le van írva. Az ember nyilván nem lesz se barátságos se szolidáris azzal, aki vele ellenséges, és éppen jól meg akarja szívatni... nem?
2019. szept. 16. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!