Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes lettem, de az apuka...

Terhes lettem, de az apuka abortuszra akar kényszeríteni. Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Soha nem voltunk együtt,össze járogattunk csak,egy helyen dolgozunk.Nem vigyáztunk becsúszott a baba.Én örülök neki,,van már 3 gyerekem ők már nagyobbak 13,11,9évesek.Én mindenképp szeretném megtartani,de az apuka nem.Azt mondta kifizeti a teljes abortuszt csak ne tartsam meg.Mondtam neki hogy én megtartom azóta Teljesen bekattant ,összevissza telefonálgat ügyvédet bíróságot gyámügyet hívogatja,hogy mit tudna csinálni.Ezek mellett meg iszonyat bunkó is velem és hozzám sem a szól a melóhelyen vagy ha hozzam is szól akkor csúnyán beszél.Én mondtam neki hogy békén hagyom,nem kell tőle semmi ,nem fogom zaklatni,most sem zaklatom és szülés után sem fogom ,nem kell a pénze a neve semmi.De akkor is nagyon paraszt.Most legutóbb azt mondta h ha meg merem szülni akkor rámküld mindenkit és elveteti majd tőlem.Most is tervez valamit ,mert mondta csak azt nem tudom hogy mit,de azt mondta h még nincs vége.Engem nagyon nyomaszt a helyzet,nem kellemes így napi 8 órát dolgozni mellette,teljesen kivagyok tőle már.Kicsit talán félek is tőle,mert annyira nem akarja a babát,hogy félek lelök valahonnan mikor felállok vagy nekem tol valamit.Azt is mondta hogy mekkora k****g vagyok amiért nem dönthet ő a gyerekről,mert hogy ő ugye elvetetné.És hogy mi az hogy neki nincs beleszólása.Ti mit csinálnátok?
2019. szept. 9. 13:31
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
92%

Nem azért kell elvetetni,mert ő azt akarja, hanem mert ezt diktálja a józan ész.

Kivéve persze ha lottó és időmilliomos vagy, és minden gond nélkül fel tudsz nevelni egyedül 3 kamaszt + egy kisbabát...

Persze nem úgy, hogy egy - két év múlva a nagyokra van sózva a kicsi segítség címén.

2019. szept. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
75%
Annyira leírtad az én sztorimat csak azzal a külömbséggel, hogy én 2 éves távkapcsolatban vagyok! De az összes többi stimmel amit írtál olyan mintha ugyan az a pasi lenne :D
2019. szept. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
28%

Jó hülye vagy, ha azt gondoltad, majd ezzel megfogod. Végtelenül lenézek minden nőt, aki az apa akarata ellenére megszül egy gyereket és még feleősségre is akarja vonnai. Ne mondd, hogy nem kell tőle semmi, se figyelem, se pénz, mind tudjuk hogy ez így nagyon nem igaz. Egy fizetésből nem lehet 4 gyereket sem felnevelni.

Igen, rohadt indulatos vagyok, sajnos van ismerősöm aki férfiként van ugyanebben a helyzetben. Rohadtul nem fer sem a gyerekkel, sem az apával szemben, amit csinálsz.

2019. szept. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 A kérdező kommentje:
12-es válaszoló és te megtartod vagy mit csinalsz?
2019. szept. 9. 14:04
 15/55 anonim ***** válasza:
91%
Én 13. Hétbe léptem! Sajnos elszámolták a terhességi hetet így a Magyarországi törvények alapján nem szakítható meg! Bécsben történik az abortusz most szerdán akkor leszek 13 hetes+3 napos! Semmi esetre sem tartom meg nekem is van már három gyermekem
2019. szept. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 A kérdező kommentje:
13-as nem akarom megfogni,mivel nem érzek iránta semmit.Ez csak alkalmi kapcsolat volt.De az én testemben van a baba,nem az övében,ő könnyen beszél hogy vetessem el
2019. szept. 9. 14:08
 17/55 anonim ***** válasza:
2019. szept. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
81%

Feleség és gyerek nélkül is fennáll az, hogy nem akar osztozni az idején, a tulajdonán, és kockáztatni se akarja, hogy egyszer a felnőtt gyerek megkeresse és ráakaszkodjon. Aki nem akar gyereket, az így látja, és ígérhetsz bármit, nem fog változni.

Ha vállalod a zaklatással együtt a 4. gyereket, hajrá, de ne csodálkozz utána, ha teljesen magadra maradsz a bajban is.

2019. szept. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 A kérdező kommentje:
Én pl. tervezett gyerek voltam házasságba születtem,4éves koromban elváltak szüleim és most 29éves koromban bukkant fel apám újra.Tehát ez a link ami küldve lett,ez nem csak nem tervezett gyerekek esetében van így.
2019. szept. 9. 14:18
 20/55 A kérdező kommentje:
Igazaból én a 3.at is egyedül vállaltam.Apuka ott sem akarta ,szét is mentünk.Ma már 9éves jó tanuló minden rendben van vele.A másik kettővel is ,semmi gond velük pedig az apjuk nem foglalkozik velük évek óta nem látták az apjukat ,igazából én sem tudom hogy hol van az apuka vagy él e még,de így is nagyon jól elvagyunk.Nem hiányzik nekik az apjuk,nincs mi hiányozzon.Teljes életet élnek így is.Pedig az első kettő gyerek tervezett baba volt.
2019. szept. 9. 14:23
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!