Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti 23 éves lányként megtartaná...

Ti 23 éves lányként megtartanátok a terhességet egy 35 éves drogfüggő, munkanélküli fiútól, akinek már van egy 6 évese, akivel nem foglalkozik?

Figyelt kérdés

Tanuló vagyok, nincs munkám, nem is volt, csak egyszerűen összejöttem egy fiúval, terhes lettem tőle. 4 hetes vagyok, most lett pozitív a teszt.


Van már neki egy másik nőtől gyereke, akit nem nevel, a nőt meg egyenesen gyűlöli, réges rég külön vannak.


Családom, barátaim szerint óriási hibát követnék el ha megtartanám egy ilyen embertől, 23 évesen, munkaviszony nélkül, diákként, ráadásul sajnos drogos is... (speed, eki, fű, mindent tol, úgy értsd!).

Mit tennétek?



2019. okt. 11. 19:25
 101/136 A kérdező kommentje:

Hát ne magadbol indulj ki utolsó! Nekem nincs annyi szabadidőm, hogy kamu kérdéseket tálaljak ki, arra meg aztán végképp nem, hogy ilyen részletes leírást, többszöri részletes valaszt adjak mindenkinek, arról nem beszélve, hogy rengeteg privát levelem is érkezik, amikre szintén válaszolgatok... sokan a baba mellett érvelnek, sokan az abortusz mellett.


Örülök, hogy neked ez csak kamuként elképzelhető, nekem azonban ez a zord es pokoli igazság, a való világ!

2019. okt. 13. 17:16
 102/136 A kérdező kommentje:
De kivanom, hogy amikor bajba kerülsz és egyedul vagy, hozzád is pont ugyanigy álljanak, hogy biztos csak kamu"... megtanulod egy életre, mikor illik inkább csöndben maradni.
2019. okt. 13. 17:21
 103/136 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező, az (is) a gond, hogy nem minden probléma szűrhető ki magzatkorban ezekkel a tesztekkel. Sőt, azt mondanám, hogy amiket ki lehet szűrni, azokat többnyire nem a droghasználat okozza. Amiket az okoz, azokat majd csak szülés után veszed észre, és mire diagnosztizálják, akár évek is eltelhetnek. Addig meg szenvedsz a gyerekkel, nem bírsz vele, kezelhetetlen, talán még enni meg aludni sem fog rendesen stb. Persze az is lehet, hogy egyáltalán nem lesz semmi gond, és egy könnyű természetű, megfelelően fejlődő, tök normális babát/gyereket "kapsz". De elég nagy a kockázat, amit stabil háttér nélkül nem annyira jó bevállalni...
2019. okt. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/136 anonim ***** válasza:
100%

Velem beszélgettél az elején, sajnos a 104esnek igaza van, azok a betegségek, amik pl. Egy PRENA teszttel szűrhetőek azok általában nem droghasználat okozta betegségek, hanem genetikus eredetiűek. Ha soha életben semmi kifogásolhatót sem csinálsz, akkor sem tudod őket kivédeni :(

A kábítószerek sajnos olyan kórképeket is eredményezhetnek, amit képtelenség szűrni.


Majd meséld el mit mondott az orvos, érdekel, hogy hogyan alakul a továbbiakban.

2019. okt. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/136 A kérdező kommentje:

Köszönöm szepen a választ 104! Nagyon nehéz a döntésem még igy is... ne tudjátok meg soha, azt kivanom..


Aki megegyszer azt irja, kamu a kérdésem, jelentem, ahogyan az elozot is! Bárcsak kamu lenne, de NEM AZ! Nekem innentől kezdve ÖRÖKRE megváltozik az életem... vagy igy, vagy ugy!

2019. okt. 13. 20:26
 106/136 anonim ***** válasza:
32%
Magadnak köszönheted.
2019. okt. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/136 anonim ***** válasza:
14%
megeszed amit főztél😂
2019. okt. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/136 anonim ***** válasza:
79%

Nyilván meg fogja enni, akkor is ha ti nem kárörvendeztek egy másik ember szenvedésén.


Miféle szemét alakok vagytok ti? Leszakadna a pofám, ha így viselkednék. Ez a lány segítséget kért, nem bántott senkit. Titeket se.


Az, hogy ti vagy azon röhögtök, hogy beteg babával terhes, vagy azon, hogy hogyan oldja meg anyagilag a későbbiekben az életét végtelen sötét lélekre vall.


Az ilyenektől mentsen meg az ég mindenhol.

2019. okt. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/136 anonim ***** válasza:
87%

Mondjuk én pont nem röhögök és azert javasoltam az abortuszt mert még ha fájdalmas dolog is, de legalább nem cseszi el az életét és lenne lehetősége egy normálisabb, felelősségteljesebb életre.

Ha a lányom lenne ugyanezt mondanám.

Addig nagyon jó hogy nem ölöm meg mert nincs szívem... de mi lesz utána????

Vagy akik arra bíztatják hogy megtartsa meg hogy segítséget kér azok segítenek???? Na nem ám szájtépéssel...Ki áll oda mellé ha nem fogja a számlájat tudni fizetni vagy munkanélkül marad???

Addig míg a szád jár te sem vagy különb nosza lehet neki segíteni akkor.

2019. okt. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/136 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudom felfogtad vagy sem, de én is azt mondtam, hogy nem tartanám meg.


Borzasztó sok ész kellett hozzá,hogy erre rá lehessen jönni.


Csak én nem beszéltem úgy szegény lánnyal, mint aki minimum köztörvényes bűnöző, és nem kezdtem el bántani egy hiba miatt, ami az egész életére kihat.

2019. okt. 14. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!