Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti 23 éves lányként megtartaná...

Ti 23 éves lányként megtartanátok a terhességet egy 35 éves drogfüggő, munkanélküli fiútól, akinek már van egy 6 évese, akivel nem foglalkozik?

Figyelt kérdés

Tanuló vagyok, nincs munkám, nem is volt, csak egyszerűen összejöttem egy fiúval, terhes lettem tőle. 4 hetes vagyok, most lett pozitív a teszt.


Van már neki egy másik nőtől gyereke, akit nem nevel, a nőt meg egyenesen gyűlöli, réges rég külön vannak.


Családom, barátaim szerint óriási hibát követnék el ha megtartanám egy ilyen embertől, 23 évesen, munkaviszony nélkül, diákként, ráadásul sajnos drogos is... (speed, eki, fű, mindent tol, úgy értsd!).

Mit tennétek?



2019. okt. 11. 19:25
 111/136 anonim ***** válasza:
70%
Van rajtad kívül más ember is a világon nyugi, általánosságban értdm.a sok álszentre.
2019. okt. 14. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/136 anonim ***** válasza:
94%

Az a baj, hogy semmid nincs. Sem élettapasztalatod, sem egy éve fenn álló munkaviszonyod, sem párod, sem támogatás a családodtól, sem lakásod. A pali nem fog fizetni, mert nincs miből és lesz.rja, a másik gyerekén is vannak jelek, hogy nem olyan, mint egy egészséges korabeli. Nekem már ezek az indokok elegek lennének az abortuszhoz, pedig nem vagyok abortuszparti, de konkrétan semmid nincs csak a kopasz hátsód. Nem tettél le semmit az asztalra, nem tudnál felnevelni egy gyereket úgy, hogy megvan az esély a váratlan helyzetekre, akár egy betegség, akár egy kezelés, fejlesztes bármi. Szerinted milyen élete lenne melletted? Mert hogy jo nem, az biztos, hiszen a létminimumot sem tudnád megadni neki.

Ha igazán felelősségteljesen gondolkodnál, nem a szívedre, hanem az eszedre hallgatnál. Fiatal vagy, még 5-6-10 év múlva is szülhetsz gyereket egy normális, komoly párkapcsolatba.

Szerinted gyerekkel a hátad mögött könnyű munkát találni? Hát megsúgom,nem az. Még úgy sem, hogy van férjem, aki el tudott jönni tappénzre, mikor beteg volt a nagy.

Egy gyermek felneveléséhez biztos anyagi és érzelmi háttér kell, neked egyik sincs meg. Gondold át ésszel, nem bántani akarlak, de ez most nem az a pillanat, amikor neked úgy kellene döntened, hogy megtartod.

2019. okt. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/136 anonim ***** válasza:
76%

Biztos hogy nem!

Most azonnal kapj a fejedhez minél előbb!

Ngyon minimális az esélye annak hogy ne adj isten meddő leszel kb 1-2 százalék vagy még annyi se.

2019. okt. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/136 anonim válasza:
23%
nem vagyk abb ellenes :D csak megjegyzem attól hogy a pasi drogozik nem lesz beteg a gyerek, a spermaja ha károsodik nem is tud termékenyiteni:D meg attól se ha az anya a fogantatáskor drogozott. Ezek hülye tévhitek.
2019. okt. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/136 anonim ***** válasza:
Hogy döntöttél?
2019. nov. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/136 anonim válasza:
Én is kíváncsi lennék a válaszra a kérdező részéről! :) Végül is, hogy döntöttél? :)
2019. nov. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/136 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Végülis nem tartottam meg, hosszas -beszélgetés, gondolkodás után meghoztam ezt a döntést. Nekem lehet még bőven gyerekem, nem vagyok elkésve semmiről sem 23 évesen, azonban teljesen egyedül, munka nélkül, normális, nem drogfüggő férfi nélkül nem tudnék egymagam boldogulni egy gyerekkel! Majd lesz valaki mástól akár több is, de ezen semmi nem múlik.


Így döntöttem.

2019. nov. 9. 19:01
 118/136 A kérdező kommentje:
A beavatkozás gond nélkül zajlott, még aznap a saját lábamon hazamehettem. Nem lázasodtam be, nem voltak fájdalmaim. Minden jol alakult.
2019. nov. 9. 19:07
 119/136 anonim ***** válasza:
81%
Felelősségteljes döntést hoztál. Igazad van, nem késtél le semmiről. ☺️ Egy anya
2019. nov. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/136 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm kedves Anyuka! :)


Ja és a sok rosszindulatúnak üzenem: elmentem szűrésekre is: Hiv, szifilisz, tripper NEGATÍV vagyok! ;)


Szóval innentől kezdve ÚJRA egyenesben van az életem! 🙏❤

2019. nov. 9. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!