Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti 23 éves lányként megtartaná...

Ti 23 éves lányként megtartanátok a terhességet egy 35 éves drogfüggő, munkanélküli fiútól, akinek már van egy 6 évese, akivel nem foglalkozik?

Figyelt kérdés

Tanuló vagyok, nincs munkám, nem is volt, csak egyszerűen összejöttem egy fiúval, terhes lettem tőle. 4 hetes vagyok, most lett pozitív a teszt.


Van már neki egy másik nőtől gyereke, akit nem nevel, a nőt meg egyenesen gyűlöli, réges rég külön vannak.


Családom, barátaim szerint óriási hibát követnék el ha megtartanám egy ilyen embertől, 23 évesen, munkaviszony nélkül, diákként, ráadásul sajnos drogos is... (speed, eki, fű, mindent tol, úgy értsd!).

Mit tennétek?



2019. okt. 11. 19:25
 121/136 anonim ***** válasza:
83%

Jol döntöttél.

Minden jót.

2019. nov. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/136 A kérdező kommentje:
#121 köszönöm szépen! En is minden jót kívánok Nektek, akik biztattak egy felelősségteljesebb döntésre...
2019. nov. 9. 19:35
 123/136 anonim ***** válasza:
78%
Jól döntöttél :) minden jót kívánok neked!
2019. nov. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/136 anonim ***** válasza:
30%

Ja és a sok rosszindulatúnak üzenem: elmentem szűrésekre is: Hiv, szifilisz, tripper NEGATÍV vagyok! ;)


Aha, és lappangási időről hallottál már? Aidnél pl aká fél, egy év is lehet. De nyugi, majd ha következőleg esel teherbe a drogos pasidtól már rutinosabb leszel.


Igen neked lehet még gyereked, de annak a magzatnak aki a te felelőtlenséged miatt fogant csak ez az egy élete volt. Az meg hogy lett-e komplikációja az abortusznak kiderül mikor véletlenül tervezel terhességet nem csak felcsináltatod magad.

2019. nov. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/136 anonim ***** válasza:

Utolsó ne beszélj butaságokat.


2-3 hét után kimutatja a teszt, és ez 100%.

2019. nov. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/136 A kérdező kommentje:

#59% HAHA! Több mint 7 hónapja vagyok (voltam) együtt a pasival, ugyanezidő alatt pedig 6000x lefeküdtünk! Jéé, mindenem NEGATÍV! ;) Szóval takarodhatsz innen csalódottan, hogy nem jött be a te rosszindulatú reményed, amivel hiába próbáltál ijesztgetni! :)))


És amilyen simán összejött nekem ez az abszolút nem kívánt terhesség, ugyanilyen egyszerűen összefog a következő is, akárcsak anyámnak, nagyimnak! ;)


Csá!

2019. nov. 11. 06:15
 127/136 A kérdező kommentje:
59% nemcsak buta vagy de megkeseredett is! Te tipik az az ember vagy, aki örülne ha a másiknak szar lenne! Csakhogy tudd, pont az ilyen magadfajta rosszindulattal telt betegeket csinálja ki az élet vagy így, vagy úgy, mert a rosszindulat, a mások felé terelt negatív gondolatok visszaszállnak az adott személyre.. szokj le erről es inkább tanulj meg örülni a másikkal együtt. :)
2019. nov. 11. 06:21
 128/136 anonim ***** válasza:
83%

Ugye már nem vagy vele? Szedsz fogamzásgátlót?

Ügyes voltál hogy bölcs döntést hoztál, remélem megszakítottad a kapcsolatot ezzel az emberrel

2019. nov. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/136 A kérdező kommentje:
#128 nem vagyok vele.
2019. nov. 11. 19:13
 130/136 anonim ***** válasza:
100%

Okes.

Legközelebb a védekezésre figyelj oda. :)

2019. nov. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!