Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt 4-5 hetes kismami?...

Van itt 4-5 hetes kismami? Hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Mikor mentek orvoshoz? Mit éreztek? Összejöhetnénk megosztani a tapasztalatainkat :)

2019. dec. 5. 13:28
 11/91 anonim ***** válasza:

Nekem az első kislányomnál kb a 8. héten kezdődött a rosszullét, émelygés, de csak 1 hétig tartott. Most még semmit nem érzek... annyi h a cicim feszül. :-)

Zs gratulálok! :-)

2019. dec. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/91 anonim ***** válasza:

Nagyon szépen köszönöm 😊 😘

Nektek is Gratulálok ❤️

Érdekes de nekem sincs (még) tünetem/im. 😁

Úgy látszik itt senkinek sincs 😂😂😂

Zs 😊

2019. dec. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/91 A kérdező kommentje:

Nagyon örülök Neked/Nektek Zs!!! Már én is alig várom, hogy lássam a kis Pöttyömet! 😳❤️


Na, kiváncsi vagyok, hogy alakulnak a tünetek, hogy meg senki nem érez semmit 😄


Szerencsés voltál, hogy csak 1 hétig tartott ☺️ Reméljük, most sem lesz másképp 😄

2019. dec. 7. 11:48
 14/91 anonim ***** válasza:

Sziasztok! :)


Én szerdára nem vártam, azóta ellőttem kb 5 tesztet, és egyre erősődött a csíkja, tegnap este lett a legerősebb, így gondolom akkor már én is annak számítok :) Kb 4 hét 3 napos vagyok, ha jól számol az appom.


Nekem hétfő óta van émelygés, meg gyomorsav és folyamatos büfögés, elég ciki :D Olyan érzés az alhasamban, mintha menne a hasam, de pont az ellenkezője van. Illetve amikor leülök, nyomást érzek ott lent, mintha arrébb kéne tolni valamit, hogy le tudjak rendesen ülni, nem tudom normálisan írtam e le.


Mindenkinek gratulálok, akik előttem írtak, meg persze utánam is! ^^


Én kedden megyek vizsgálatra, nem várok tovább. Clostis hónap, plusz PCOS, így most ez is csoda számomra! :)

2019. dec. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/91 A kérdező kommentje:

Üdv köztünk és gratulálok! 🥰


Bufoges 😄😄 ez jó 😄 akkor olyasmi idős vagy mint én 😊 4+4 vagyok 😊

2019. dec. 7. 18:46
 16/91 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Kepzeljetek, osszeszedtem egy hasmeneses vírust! Enni nem nagyon tudok, de a folyadékpótlásra odafigyelek. Ugye nem lesz baj egy ilyen vírustól? Már jobb egyébként. 😩😩
2019. dec. 8. 11:48
 17/91 anonim ***** válasza:
100%

Ú, az nem jó :S Bár szerintem van olyan erős védőburok a méh, hogy nem lenne szabad!


Én óvónő vagyok, én is félek az ilyenektőld, eddig elkerült hála isten!

2019. dec. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/91 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi baja a picinek nyugi! És a naggyal antibiotikumot is szedtem... hál istennek makk egészséges :-)

Valamelyik nap én is begörcsöltem... kovászos ubira tejet ittam... gondolhatod... azthittem meghalok... de hál istennek semmi gond. :-)

2019. dec. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/91 A kérdező kommentje:
Koszonom!! Olvasgattam és kezdek megnyugodni 😊 remelem holnapra kiheverem 😞 ha netán belazasodnek, mit lehet bevenni?
2019. dec. 8. 16:08
 20/91 anonim ***** válasza:
Paracetamol tartalmú lázcsillapítót lehet. De csak 38 fok felett csillapíts!
2019. dec. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!